Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocham moją pacjentkę w pogodę

Polecane posty

Gość gość
Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, ze Smutasa nie ma. Tak wesoło z nim było. Włączyłam sobie tego Greya bo nie widziałam jeszcze i tak sobie myśle, ze ja chyba jestem jak ta Ana. Facet musiałby przejąć zupełnie inicjatywę. Ja jestem trochę takie ciele mele jak ona. :) Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyferko, a Ty mi się taka przebojowa wydajesz. Mój lekarz nie jest jak Grey. Jest inny. Ale kto go tam wie co mu siedzi w głowie. :P Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby cyferki nie masz tv.. Ja czytałam.A teraz pierwszy raz oglądam. Aż taka mimoza to nie jestem...W dodatku.dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia ja jestem grzeczna zawsze dobrze ułożona ogólnie nudziara ;P nie lubię imprez a o "swoim" to nie chce mi się pisać wygląda na to że mało go znam więc sobie odpuszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyferko, chciałabym choć przez chwile być w jego głowie i wiedzieć co o mnie myśli. Wydaje mi się , ze mnie polubił, bo gdyby tak nie było to nie opowiadałby o sobie, bo po co. Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale aż tak uległa jak ona to nie jestem. On mnie trochę poznał. I wie, ze jestem uparta i robię i biorę co chce..Tylko jego mieć nie mogę. Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten film jest p********y:D Czy tylko ja tak uważam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość groteskowy film. Ale mam luźny wieczór. "Czerwienisz się. Może to wino? Nie. Adrenalina". Zawsze przy nim policzki paliły mnie jak węgle i były czerwone jak cegła. To lekarz, myśle, ze domyślił się czemu. ;) Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudny jak flaki z olejem. Nie moja bajka. Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książka też była nudna jak flaki z olejem doczytalam do połowy i dalej nie mogłam bo po prostu już mnie nie ciekawiło co będzie dalej . Wszystko jest tu bardzo przewidywalne.. ogólnie popieprzone. Poznałam kiedyś fizjoterapeute którego pociągnąły takie zabawy dlatego zainteresowałem.się tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Między tymi aktorami ponoć była chemia ,czemu ja tego nie widzę? Wszystko jest tu bardzo wyrezyserowane i mechaniczne. Brak autentyczności i tego ognia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On tez się czerwienił. To było słodkie. Myśle, ze wiedział z racji zawodu. Inny facet by się nie domyślił. Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż się zdziwiłam, ze się czerwienił. Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba pora założyć niwy temat, bo znowu pisać się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×