Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety nie chcą wychodzić za mąż

Polecane posty

Gość gość

i tylko chcą z różnych związków na luzie lub seks układów dziewczyna z którą się spotykałem zaproponowała mi seks układ A ja szukam kogoś na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcą jak najbardziej. Nie wiem tylko, czy za ciebie. Za dużo piszesz publicznie o sobie i o wszystkich ludziach jakich znasz. W ten sposób spierniczysz kompletnie wszystko w życiu swoim i innych. No ale twój wybór. Ja się do tego nie mieszam. Zanim wrócisz do swoich strategii, spróbuj ruszyć mózgiem. To nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:25 Słuszna uwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo poznały się na facetach, jakimi są gnojami, a szydło z worka nieraz wychodzi nawet po latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chce. W szczęśliwym związku od wielu lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo faceci zdradzaja, nie kochaja swoich zon, chca sie jedynie ustawic by miec sluzaca w domu, a nawet dzieci nie chca badz maja w d.. ich wychowywanie, wiec po chu.. maz kobietom ? nawet kasy nie chca dawac do wspolnego zycia, chu.. owe z faceta sa korzysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_jeden_964
Czyli dacie już nam spokój ? Nie będziecie naciskać na śluby ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt sie nie bedzie na innych wypowiadal to ze ja czy inne kobiety nie chca to nie znaczy ze nie znajda sie takie co chca slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak słyszę że kobieta nie chce wychodzić za maż to wiem że kłamie. Każda głupia dooopa marzy o ślubie,głupim welonie i tych innych bzdurach:) Po prostu nie spotkała tego jedynego lub jest lesbijką,ot co. Innego wytłumaczenia nie ma. To faceci maja awwrsję do żeniaczki i jest to całkiem normalne - komu sie chce tyrać na jakiegoś bluszcza i bandę obsr...ych bachorów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tobie kobieta mówi że cię nie chce, to mówi prawdę, wulgarny chamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem kobietą i nawet jeśli wyjdę za mąż to nie będzie durnych wesel na pokaz ani imprez. Także opowiastki że każda o tym marzy zachowaj dla swojej wiejskiej dziołchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo małżeństwo dla wielu kobiet przestaje być atrakcyjne. Myślę, że większość osób chciałoby być stałym związku, ale póki co polacy to dalej dość stereotypowi ludzie. Baba do garów...gdybym miała mieć takiego męża to też byłabym panną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmądrzały? Liczne badania dowodzą, że długofalowo związek małżeński jest bardzie korzystny dla mężczyzn a bardziej zmienia się życie kobiety. Dodam,że zmienia na niekorzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? Bo kobieta zmienia się w służaca. Sama marnieje a chłop odzywa. Poza tym nie oszukujmy się. Ile współczesne małżeństwa będą trwać? 5 lat? 10 gora. Nie rozumiem kobiet w moim wieku którym spieszno do małżeństwa. Chyba jara je wizja wesela i białej sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce, ale nikt mnie nie chce. A i ja nie chcialabym byle kogo :) a dobrego madrego i fajnego czlowieka. Co do utrzymywania, mam prace i mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki to ku'rwy... nie szukaj kandydatki na żonę w Polsce... chyba że chcesz ru'chać po mu'rzynach, arabach i hindusach... Polki są obleśne i puszczalskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chcę wyjść za mąż ale nikt mnie nie chce. Będę prała, sprzątała i gotowała ale szukam mądrego o dobrego faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez chcę wyjść za mąż i czuję, że właśnie rola kobiety jest taka, aby "służyć" facetowi i opiekować się dzieckiem ale to musi być facet, który na to zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretyński temat, kretyńska prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat wcale nie jest kretyński gdyż wielu młodym kobietom wystarcza nieformalny związek i wcale nie palą się do zamążpójścia albo wmawiają sobie to bo ich faceci wcale nie chcą się z nimi żenić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat jest kretyński do bólu. Chyba nikomu nie trzeba opowiadać, że jeżeli ktoś już chce małżeństwa w związkach, to w 80 procentach jest to kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale temat brzmi "dlaczego NIE CHCĄ wychodzić za mąż" więc moim zdaniem temat jest ciekawy i ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej każda kobieta chce wyjść za mąż, ale  nie mają za kogo, dobrze ktoś napisał, faceci to gnoje, żadnych zobowiązań, wieczna zabawa i kobiety tracą na takich najlepsze lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×