Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wasze 8 latki potrafią się same ubrać?

Polecane posty

Gość gość

U nas latem nie ma problemu ale zima aż płakać mi się chce. Liczyłam że w tym roku będzie lepiej ale nadal nie jest. Córka jak zakłada szalik czy czapkę to pół szyi i uszy na wierzchu. Często zapomina że pod kurtkę trzeba włożyć sweter. Jakbym jej nie pilnowala to pewnie wiecznie zasmarkana by chodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 7 latkę i technicznie owszem, potrafi, ale też muszę pilnować, żeby na bluzkę z krótkim rękawem założyła bluzę czy czapkę, bo gdyby nie to, poleciałaby pół goła. Nieraz mąż ją odbiera ze szkoły bez np polara czy szalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłym roku tak liczyłam że może w tym już będzie bardziej "ogarnięta". U mnie na szczęście mąż jak odbiera to też wraca dobrze ubrana, ale jak ubiera się sama i chce wyjść na podwórko to bez kontroli się nie obędzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi chłopcy mają 6 i 7,5 i ubierają się bez problemu i dobrze, rzadko kiedy muszę coś poprawiać po nich. Najczęściej muszę przypominać o rękawiczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka ma 26 lat i też nie potrafi się sama ubrać. Muszę ją non stop upominać o szaliku i czapce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już w zerówce mój musiał sam sie ubierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5latek - umie ale pod kontrola. Raz widziałam jak z przedszkola na spacer szli... Kurtka rozpięta a czapka na czubku głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam 34 lata a mama do mnie dzwonila czy zalozylam czapke bo zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie ja męża 32 lata też pilnuje bo później wraca zasmarkany i mam kolejne dziecko do niańczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio pytasz? Moja ma 5,5 roku i sama z szafki ciuchy wyciaga i się ubiera, no chyba ze wybitnie sie spieszymy to ubieram ja. Pomagam jej tylko w rzeczach typu zawiazac pasek od spodniczki czy spodenek. Szalik kurtke I czapke tez sama, zapiąć tez umie. Buty m na rzepy, takze ten proble tez odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorce nie chodzi o to, czy dziecko potrafi zakładać na siebie poszczególne części garderoby, tylko czy nie zapomina np o swetrze czy szaliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubrac sie potrafi, ale tez musze dopilnowac by zalozyl swetr itd. Szalika nie nosi, woli komin. Czapki tez nie-kaptur. Wiadomo, ze dziecko nie ubierze sie tak schludnie jak 30 letnia kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafi i już od gluzszego czasu robi to sam i b szybko bo jak miał może z 5 lat to jeszcze mu pomagałam zeby szybciej teraz ma 7 lat szybciej ubrany ode mnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 5 letnia córka sama potrafi się ubrać. Wie że najpierw zakłada buciki a potem polar kurtkę komin i czapkę. Jedyne w czym muszę jej pomóc to założenie rękawiczek. A tak to dokładnie się ubierze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×