Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

który mężczyzna jest bardziej atrakcyjny dla kobiet

Polecane posty

Gość gość

mężczyzna jest bardziej atrakcyjny dla kobiet biznesmen przedsiębiorca Czy jakiś artysta muzyk aktor którego chciały byście na męża. takiego który jest bardziej towarzyskim i większość czasu spędza z ludźmi na rozjazdach taki który ma więcej czasu dla was dla rodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki który jest wierny i bezkonfliktowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z artystami czasami ciężko wytrzymać, bo mają swój świat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy dla jakiej kobiety. Weź pod uwagę, że większość polek to puszczalskie sz'maty, więc dla nich obaj będą atrakcyjni. Jednej nocy puści się z artystą, drugiej z biznesmenem, a trzeciej da się nagrać czarnuchowi czy arabowi jak ją roocha w hotelu i potem cały YT to obejrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ten cymbał co obraża kobiety. Jeśli napisałam że ma być wierny i bezkonfliktowy, to znaczy że sama taka jestem. EOT baranie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Berlin zachodni
przedsiębiorca biznesmen w ciągłych rozjazdach - niech zarabia dużo pieniędzy, zostawia dostęp do konta, ale niech go ciągle nie ma w domu, niech nie zawraca d..y. A ona tylko do kosmetyczki, fryzjera i młodsi kochankowie na boku. IDEAŁ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś znam takie co najpierw dawały du'py na prawo i lewo, szmaciły się na dyskotekach, a potem gdy otrzeźwiały to zaczynały szukać miłości na całe życie, wiernego i oddanego mężczyzny. pieprzone, odrażające hipokrytki... bleh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten ktory mnie kocha, nie puszcza sie, jest troskliwy i ma dobry charakter - ten jest najatrakcyjniejszy i nadaje sie na meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlopy w polsce to puszczalscie sc'ierwo, chamstwo i buractwo , ktore marzy o ksiezniczkach, janusze glupoty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie jest tak że większy prestiż mieć biznesmena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie bym nie chciała nawet z miliardowym biznesem, chamie, oszczerco i hipokryto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:34 a co, kombinujesz kogo by tu udawac przed kolejną naiwną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda kobieta leci na kasę miliard to olbrzymie pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie myślę Do jakiej szkoły pójść artystycznej czy biznesowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kreatywno romantyczny cfaniaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawiki to patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara66
Przystojny, inteligentny i bogaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:41 na Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie miliard nie robi wrazenia,patrze na inne cechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5555
Dla mnie zaden,chce byc sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybrałabym artystyczną duszę - tacy ludzie są niezwykle ciekawymi osobowściami, intrygują mnie i pociąga mnie przedstawiane przez nich często niesztampowego podejścia do życia, no i są twórczy i wrażliwi - bardzooo cenie takie cechy, ale często takie osoby mają problem z wiernością i są zbyt wyzwoleni, aby tkwić w stałym związku - nieuogólniając oczywiście, po prostu takie mam obserwacje. Także jako znajomi są prześwietni, wartościowi, ciekawi, jakby dodać wierność i nieprzesadne bujanie w obłkokach, świadomość podstawowych zasad, które kierują światem(bo często takie osoby mają skłonność do niezdawania sobie sprawy z rzeczywistości) to zdecydowanie takiego bym chciała. Nie chciałabym faceta niewrazliwego, nieempatycznego, nietolerancyjnego, twardo stąpającego po ziemi, ktory skupia sie tylko i wylacznie na codziennych sprawach, nieposiadającego wyobraźni, nielubiącego zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:40 Jak widzę takie podsumowania, że każda to lub tamto to...poprostu się odechciewa... Nawet odzywać. Przypominam, że NIE wszystko można sobie kupić! Nauczcie się SZACUNKU do kobiet, zanim cokolwiek w ich kierunku zrobicie lub osądzicie kogoś kogo wcale nie znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artysta muzyk jest bardzo atrakcyjny jesli sie bierze pod uwage najwyzej najblizszych kilka lat, nie 20 i nie 50 i sie wierzy ze zawsze bedzie piekna, mloda i zdrowa.to facet do motyli w brzuchu i silnych wrazen, ale nie do opiekowania sie toba w ciezkiej chorobie czy pokazywania publicznie z uposledzonym dzieckiem.Sa wyjatki na pewno, ale autor pyta o regule.biznesmen przedsiebiorca jest nudny i przyziemny, jednak chyba stabilniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zwani "artyści" to często bidaki, którzy żyją na koszt kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tych dwoj kobieta wybierze trzeciego przystojnego durnia bez grosza ktory z trudem sklecilby poprawnie dwa zdania wystarczy zeby mial 2 metry dobrze zbudowany i ladna twarz i gwarantuje ci ze ci dwaj nie maja z nim szans. Jesli tkos mysli ze przy wyborze faceta kobiety kierujaczym innym to naprawde wspolczuje mu glupoty. No ale zadna na tym forum sie nie przyzna ze woli takiego bo wyszlaby na prostaczke lepiej stworzyc jakis swoj braz w pustej glowie i wmawiac innym ze szuka sie opiekunczych i milych :D No bo nie wypada powiedziec ze szuka przystojnego chocby nawet cham bez kszty oglady. No myslicie czemu tyle kobiet woli czarnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten który ma większego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej połączenie obydwu ale to rzadko występujące w przyrodzie egzemplarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×