Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mąż 26

Moja żona mailowala z innymi

Polecane posty

Gość Mąż 26

Mam pewien problem mianowicie niedawno zauważyłem niepokojące zdjęcie żony w telefonie, miałem poczekaj i sprawdzać ja ale nie wytrzymałem i zapytałem ja o nie, zaczęła gadać że to dla niej (czasami robiła sobie zdjęcia w bodach albo bieliźnie gdyż ćwiczyła na siłowni i sprawdzała efekty) jednak nie pasowało mi to zdjęcie ( w bodach było widać ciało ale nie było twarzy) więc ja docisnalem zaczęła mówić że na Instagram jednak po sprawdzeniu jej zdjęć na Instagramie stwierdziłem że kłamie bo miała tam zdjęcia ze mną i synem a tamto było za bardzo wyzywające , po tym fakcie zapytałem dla kogo te zdjęcia i wtedy przyznała mi się że czatowała z jakimiś gośćmi i później przechodzili na maila więc kazałem jej zalogować się na tego maila i było kilku facetów z którymi mailowala jednak był jeden z którym mailowala dużo i nie miała wszystkich maila (tych starszych) gdyż mówiła że skończyła z nim pisać i później znowu na czateri wpadli na siebie, zapomniałem dodać że od roku zaczął ją interesować BDSM (ona jako uległa) powiedziała mi o tym jakieś pół roku temu więc starałem się wcielić w rolę Pana jednak jak wiadomo ktoś bez doświadczenia ma ciężko jak się okazało właśnie od tego czasu również wymieniała maile były one właśnie w tematyce BDSM , w mailach które przeczytałem nie było nic o spotkaniu jak myślicie czy spotkała się z kimś czy były to tylko maila aby zaspokoić swoją wyobraźnię? Dodam że moja żona jest młoda i atrakcyjna kobieta razem jesteśmy od 8 lat i byłem jej pierwszym i podobno jedynym parterem seksualnym myślicie że jest to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoxy
podaj jej mejla, łatwo sprawdzić czy to było jednorazowe i czy ma ochote na spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skasowała go już po tym jak ja przyłapałem i obiecała że już nigdy tego nie zrobi i mówiła że to tylko pisanie zabawa taka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoxy
nie chce mi się w to wierzyć ale ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja zana nie tylko ze mna mailowala bo tez pare razy sie po demna gimastykowala az jej usta poduszka zatykalem bo tak jeczala az mi plecy podropala a co wiecej robila to nich to zostanie miedzy nami tz. miedzy nia a mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maila nie skasowała. Okłamała Cię. Podaj jakiego miała @ napiszemy :) Napewno pamiętasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maz 26
Skasowała sprawdzałem to już bo chciałem go oddzyskac niestety na wp się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoxy
Sądzę że może mieć załozony drugi. Jak to mówią natura ciągnie wilka do lasu. oxy3@onet.pl to mój jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż 26
Może wypowie się jakaś kobieta? Jak ja podejść żeby się upewnić czy było coś fizycznego czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro ladna dlaczego inny nie moze tez sie poruszac w Niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu przyznawać się do tego i dalej żyć jak należy. Ja bym tak zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż 26
Nawet jeżeli ma inny to o nim nie wiem ale nie sądzę że 2 tygodnie po tym jak ja przyłapałem zaczęłaby to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maz 26
W tamtym okresie miała typowe objawy zdrady, czyli oddaliła się ode mnie , wyrzucała błędy wkurzała się o byle p*****le a co do seksu głownie z mojej inicjatywy tylko pytanie czy była to zdrada emocjonalna czy fizyczna, przyznała się mi że zastanawiała się czy się z jednym facetem nie spotkać ale podobno tego nie zrobiła bo zależy jej na mnie i naszym synu nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
parkę sobie poszukajcie do wyrka , ty sobie będziesz bzykał inne i ona też innego a może i z panią się pobawi żonka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś cienki fiut a dziwisz się, że Cię żona w rogi wali. Weź się za siebie, a nie płaczesz na forum jak baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maz 26
Nie chodzi mi o takie rady ja mam duże powodzenie u kobiet i jakbym chciał to już nie raz bym zdradził żonę ale tego nie chce i tego samego wymagam daltego muszę wiedzieć jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoxy
Maz 26 dziś nie sądzę żeby było coś więcej niż mejle, ona raczej oceniła czy warto czy nie warto i ta korespondencja pozostała w sferze fantazji. "typowe objawy" to nic nie musi znaczyć, czasem po prostu ludzi wszystko przerasta i ma się serdecznie wszystkiego dość, nie oznacza to od razu skoku w bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż 26
Skąd ta pewność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoxy
Sądzisz, że tak od razu poleciałaby na pierwszego lepszego z którym jej się dobrze pisało? Raczej przekalkulowała sobie czy spotkania z nim wyjdą jej na dobre czy nie. No chyba że jest mniej rozsądna a wówczas trudno przewidzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maz 26
Ja nawet bym Ją nie podejrzewał że będzie tak pisać teraz jest mi trudno powiedzieć co i jak w sumie miała dużo do stracenia tylko ja jestem dość konserwatywny więc w sumie pewnie myślała że nawet jak się dowiem o mailach to będzie koniec.... Nie mam pojęcia co zrobić chciałbym mieć pewność że niczego fizycznego nie było wtedy myślę że byłbym w stanie Jej to wybaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż 26
Co do wypowiedzi o przekalkulowaniu facet raczej by tak zrobił ale kobiety kierują się emocjami podobno każda się da zbajerowac dlatego prosiłbym o wypowiedzi kobiet co o tym sądzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słabe 3/10 za starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość258
Ja też pisałam i co z tego? Raz mnie tak mój "rozmówca" nakręcił słowami, że jak tylko mój mąż wszedł do sypialni to wręcz się na niego rzuciłam. Kocham męża, ale meile były tylko żeby przełamać rutynę (szczególnie w mojej głowie). Zaczęłam próbować nowych rzeczy. Takich, których nigdy wcześniej nie robiłam. Wszystko przez te meile. Namiętność w łóżku z mężem wróciła więc skasowałam meila bo mój "rozmówca" nie był mi już potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie maile powodują wzrost libido oraz pewności siebie u mężatek znudzonych rutyną. Sama zastosowała i to z powodzeniem. Na zdradę fizyczną nie zdecydowałabym się, bo chodziło tylko o ubarwienie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze, nie przeczytałem do końca ale myślę że powinieneś dać sobie spokój z takimi myślami. Ja tez uważam że przynajmniej na razie nie pisze z nikim. Myślę że jednak zacznie. Masz dwa wyjścia. Albo zaakceptuj to i pozwól na maile(niech to będzie oficjalne) wówczas jest mało prawdopodobne że posunie się dalej albo naucz się być Panem. Zjawisko samej zdrady znam i wiem co kieruje kobieta gdy zdradza. Przede wszystkim, jeśli chcesz ją zachować dla siebie, nie szpieguj jej i poluzuje jej w jej fantazjach. Pozwól jej na maile ale oficjalnie. Powiedz że chcesz się nauczyć i żeby czasem ci pokazała jak piszą o tym inni. Wówczas nie pójdzie w bok. Zrobi to jak będzie miała poczucie że ja ograniczasz, osaczasz i przede wszystkim nie rozumiesz. Pozdrawiam i powodzenia Ahaaaaa I bardzo ważne. Nie wchodz w jej maile sam. Nawet jak ci pozwoli. Niech ona pokażę ci takie które mogą być instrukcja dla ciebie. Ona musi czuć się swobodnie i nie mieć cały czas twoich oczu za plecami, bo wtedy nic ci to nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż 26
Aktualnie właśnie się tego uczę , co do luzu hmm miała go cały czas wgl Jej nie kontrolowałem i chyba średnio to wyszło co myślą inni o wypowiedzi poprzednika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
Podnieca cię że mogła się z kimś bzykać na boku. Fantazjujesz o tym i to cała tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż 26
No nie bardzo... Brzydzę się tym i jeżeli by wyszło że tak było nigdy bym jej nawet nie dotknął... Wracając do tematu również ciężkie jest pogodzenie ze sobą bycia Panem i kochającym mężem trochę jedno z drugim się nie godzi w moich oczach więc ta relacja łóżkowa może nigdy nie być taka jak z kimś kto byłby tylko i wyłącznie Panem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
Normalną reakcją byłyby słowa o wywaleniu jej z domu a ty piszesz jedynie że nie dotknąłbyś jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż 26
Normalna byłaby pomoc w temacie a nie pisanie głupot i spełnianie swoich fantazji a kogoś przykładzie jak cię to jara to wyślij swoją kobietę na jakieś sex randki to ci będzie opowiadać ... I zostaw wypowiedzi tutaj dojrzałym ludzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×