Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robik622

Szkolenie, kurs?

Polecane posty

Gość Robik622

Od jakiegoś czasu pracuję w firmie zajmującej się sprzedażą. Niestety ostatnio mamy ciężkie czasy. Szef zaproponował żeby się podszkolić, podnieść kwalifikacje, mając nadzieję że sytuacja się zmieni. Znalazłem w sieci szkolenie dla handlowców, szkolenie sprzedażowe Marcina Mańki. I teraz pytanie do was- warto, czy nie? Lubię swoją pracę i bardzo mi na niej zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira123345
jeśli faktycznie zależy ci na tej pracy to jak najbardziej mozesz pójść na takie szkolenie. zawsze dowiesz się czegoś nowego lub dowiesz się że to co do tej pory robiłeś nie było do końca dobre czy profesjonalne. ja korzystałam tylko z kursów online, ale jestem ogólnie zadowolona z efektów. na https://manka-academy.com możesz sobie sprawdzic jakie kursy i szkolenia oferuje Mańka i na twoim miejscu wybrałabym się na kilka, tak dla odświeżenia wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shakirra
Mówicie o tym Mańce co był jurorem w "Make me over"? Nawet nie wiedziałam że on się takimi szkoleniami zajmuje. Oglądałam ten program z mamą i obie byłyśmy nim zachwycone. Więc wydaje mi się że to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Z ciekawości sprawdzę te szkolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira123345
Dzięki za opinie. Wydaje mi się że w dzisiejszych czasach warto inwestować w siebie i rozwijać umiejętności, żeby to owocowało w pracy, czy życiu prywatnym. Takie szkolenie to nie tylko odskocznia od szarej rzeczywistości ale też możliwość rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbra393
Byłam na szkoleniu Marcina w Warszawie i muszę przyznać że jestem pod ogromnym wrażeniem. Nie tylko jego wiedzy i umiejętności przekazu informacji, ale też niezwykłej pasji, jaka towarzyszy mu podczas kursów i szkoleń. Facet naprawdę wie co robi i to się ceni. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz z jego szkoleń, bo widzę że to jet to, czego potrzebuję i co przynosi efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hombak
ja co prawda przerabiałem tylko szkolenia online, bo do Warszawy mam dośc daleko (znad morza to kawał drogi), ale szczerze powiem że Mańka mi zaimponował, ma w sobie to coś. miło się go słucha i przyjemnie ogląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kareka
Szkolenia są potrzebne, te z rozwoju osobistego także, a nawet powiedziałabym, że są bardzo ważne. Ja byłam nad dwóch szkoleniach dotyczących radzenia sobie ze stresem i wystąpień publicznych i wiele mi pomogły. Ważne by chodzić na szkolenia, które prowadzi odpowiednia osoba. Marcin Mańka o którym piszecie to coach i psycholog w jednym, i właśnie takie osoby prowadzą bardzo dobre szkolenia łącząc doświadczenie z odpowiednim wykształceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomzla
Ostatnio natrafiłem na ciekawe oferty pracy bezpośrednio u pracodawcy Concept Music Art. Trochę poszperałem w sieci i znalazłem bardzo pozytywne opinie na ich temat. Oferują także możliwość przyuczenia się i odbycia stażu, który pozwoli nabyć bezcenną wiedzę w branży eventowej. Wiele ciekawych informacji można znaleźć bezpośrednio na ich stronie: https://www.cma.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka122ssw
U nas też teraz ciężko z pracą firma stawia coraz to większe wymagania. Również myślałam o jakimś kursie z wystąpień publicznych bo ciężko u mnie w tym temacie. Widzę że szkolenia Pana Marcina Mańka cieszą się popularnością także może i ja się zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiowisko

Szkolenia są ważne. Na szczęście u nas w firmie prowadzone są dość często. Problemem był dość nudny charakter szkoleń które mieliśmy do tej pory. Pracownicy narzekali, że merytorycznie OK ale sama organizacja kulała. Szukając rozwiązania trafiliśmy na http://megashow.pl którzy nie tylko polecili nam ciekawe, nieszablonowe szkolenia ale też wszystko zorganizowali proponując taką formę, że dziś nikt na nudę nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×