Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Drzwi zewnętrzne jakie

Polecane posty

Gość gość

Jaka grubość, firma, ościeżnica? Domek jednorodzinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wymiar baby patrz żeby sie zmieściła w futrynie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja jestem babą i się zmieszczę w każdą opcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anbb

Drzwi wewnętrzne Porta kupowałem w niezłej cenie na stronie http://safedoor.pl. To były trzy sztuki, wszystko dostarczone na czas, dobry kontakt ze sklepem, miałem informację na bieżąco o stanie zamówienia, drzwi dotarły bez uszkodzeń jakiś zarysowań i innych spękań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martens

Też mam z ALUHAUS i polecam. Wysoka jakość, nowoczesny wygląd. Ceny wszędzie podobne. To znaczy ja i tak brałem pod uwagę tylko producentów drzwi zewnętrznych klasy premium, bo zależało mi na drzwiach na lata a nie na czymś co można wyważyć jednym kopnięciem ;) Bezpieczeństwo i izolacyjność najważniejsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na drzwiach nie ma co oszczędzasz. Kupisz tanie i będziesz się bał i zastanawiał czy się nie włamią. Zwłaszcza, że dzisiejsze drzwi do tysiąca złoty, z...j, który zna się na rzeczy, otworzy. Niezależnie od zabezpieczeń. Lepiej zainwestować ciut więcej i kupić porządne drzwi marki premium niż te chińskie sklejki. Być może kiedyś dorobisz się fortuny, którą będziesz trzymał w domu - wtedy lepiej, abyś nie musiał martwić się drzwiami

Ja kupowałem drzwi zewnętrzne marki premium w Katowicach przy Agacie. Jest tam salon z drzwiami, Interior czy jakoś tak. Dobre doradztwo, fajna cena i montaż gratis. Poszperaj w internecie, może jeszcze istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×