Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Tosziromaximus

Chcialbym pojsc do pracy

Polecane posty

Gość gość
weź sobie załóż, że zostało ci 5 lat życia xD potem wypierdoIą cie z domu i zostaniem mentem xD będziesz opierdaIać gały ćpunom za heliopaty xD

nie no ja w anglii tez nie mialem kilka lat komputera i zylem ale mialem smartfona ale ja jak nie mam internetu albo nie gram w gry internetowe to sie czuje wtedy zayebiscie samotny ze az mam doła i czuje sie odrealniony i zle a jak mam internet to moge uciec od tego co mnie otacza i nie myslec o tym jak wielkim zj3bem i porażką jestem

Gość gość
jakby mu sie zepsul to znowu by dostal napadu agresji toszir, a teraz to niby z internetu nie korzystasz? :D

nie no ja dostalem laptopa bo mialem obiecanego a w polsce kiedys mieszkalem sam i gralem caly czas w gierki i mi bylo dobrze wygodne duze lozko wielkie super biurko zayebiscie wygodny fotel, kuchnia do ktorej sobie chodzilem ciagle i jadalem w przerwie z graniem w gry i lazienka gdzie sie kapalem a drugi pokoj nie uzywalem a jak mieszkam z ludzmi i niestety jestem zmuszony do interakcji z innymi ludzmi kiedy ja chce siedziec przy komputerku to powoduje to we mnie zayebiste poczucie winy, ze nie gonie za kasą i nie rozwijam się, tylko marnuje swoj czas grajac w diablo 3 i zawsze bede smieciem i nawet nigdy nie zarvcham

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować