Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sprzeczne sygnały

Polecane posty

Gość gość

Witam! Zwracam się do was z ogromną prośbą o obiektywną opinię. Jakiś czas temu dwa lata młodszy facet wyznał mi miłość pod wpływem alkoholu. Nigdy wcześniej nie zwracałam na niego uwagi, ale po tej sytuacji w jakiś dziwny sposób zaczęło nas do siebie ciągnąć. Początkowo to wypierałam, ale moja podświadomość nie dawała mi spokoju. On dalej dawał mi znaki, więc czułam się na tyle pewnie żeby niedawno zapytać się na czym stoimy, odpowiedział że bardzo mu się podobam, ale nie możemy nic razem stworzyć ponieważ działamy w tym samym stowarzyszeniu, więc według niego żeby coś z tego było któreś z nas musiało by zrezygnować. Zaczęło mi na nim zależeć, jak się zachować? Co robić? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak on powiedział. Jedno z Was musi zmienić stowarzyszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stowarzyszenie sióstr karmelitanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego to Ty masz rezygnować ze stowarzyszenia? Jeśli go naprawdę kochasz to będziesz wiedzieć co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiedział kto z nas ma zrezygnować, ale szczerze mówiąc nie potrafię dojść do tego dlaczego którekolwiek by miało to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to stowarzyszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta powinna mieć starszego od siebie partnera,tak wiec daj sobie z nim spokój. No chyba, że jesteś desperatką. Wtedy wszystkie chwyty dozwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakich powodów "kobieta powinna mieć starszego od siebie faceta"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg ciebie/e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu dwa lata młodszy facet wyznał mi miłość pod wpływem alkoholu. Nigdy wcześniej nie zwracałam na niego uwagi, ale po tej sytuacji w jakiś dziwny sposób zaczęło nas do siebie ciągnąć. Początkowo to wypierałam, ale moja podświadomość nie dawała mi spokoju. xxx Zobaczcie jakie Polki są durne. Nie podobał się jej, nie zwracała ma niego uwagi A wystarczy takiej prostaczce powiedzieć po pijanemu parę klamstw i jest kupiona. Co za desperacja na posiadanie portek. A teraz pijak się wycofuje z głupoty którą palnął a desperatka szaleje. To pierwszy facet w twoim zyciu który powiedział Ci coś miłego? Co to za stowarzyszenie? Przy kościółku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że desperatka to nieodpowiednie słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie jest odpowiednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zwyczajnie ciekawa tego co może myśleć, zważając na to że raz się stara, a raz unika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pijaku to wszystkie fajne i ładne i we wszystkich można sie zakochać tak więc uważaj. https://cutt.ly/ywXd9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pijaku czasem rooocha się pasztety i mówi co chcą usłyszeć... rano się żałuje. Autorko ile masz lat, 15? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo więcej i nie narzekam na brak powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×