Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaaa303

Jakie nosicie buty na zimę?

Polecane posty

Gość Kasiaaa303

Stoję przed wyborem zakupu butów na zimę, ale szczerze mówiąc kompletnie nie wiem co wybrać. Zawsze nosiłam trapery. Ale obecnie zmienilam pracę i do dresscode musze mieć też eleganckie buty. I tu pojawia się problem, czy wybrać kozaki, czy może botki. Możecie coś doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Sztyblety/Botki... te ostatnie w których ostatnio chodze przypominają buty motocyklowe... chyba to cos pomiędzy motocyklowymi a kowbojkami (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kozakach będziesz po firmie chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Botki sa bardziej uniwersalne : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej zimą noszę botki. Są dla mnie najwygodniejsze i idealnie pasują do mojego stylu. Zerknij na tego bloga: http://perfumy-rozlewane.pl/ ostatnio widziałam tutaj bardzo fajny artykuł właśnie na ten temat:) Może któreś wybierzesz dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jednych butach nie da sie obskoczyc calej zimy i wszystkich okazji. Ja na codzien chodze w sportowych butach lub botkach na niskim. Obcasy mam jedne i 3 rok nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Botki to raz i wysokie do kolan, to dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia30
Ja jeszcze nigdy nie miałam na zimę butów na szpilce, czy wysokim obcasie. Głównie dla bezpieczeństwa. Takie buty nie są przystosowane do śliskich powierzchni i na oblodzonym chodniku można na prawdę zrobic sobie krzywdę. Na https://swiatobuwia.com/12-obuwie-damskie masz spory wybór botków na gumowej podeszfie. Możesz coś wybrać, a np. do pracy zmieniać buty na bardziej eleganckie, moje koleżanki tak właśnie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×