Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

powiekszenie piersi

Polecane posty

Gość gość

warto? od zawsze miałam male piersi, ale po urodzeniu drugiego dziecka wygladaja po prostu źle :( mam z tego powodu duże kompleksy, w ogole nie czuje się kobieco :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz z tym tak duzy problem to na pewno warto. Akurat po ciąży wiele kobiet narzeka na swoje piersi, taka kolej rzeczy. A operacje plastyczne sa po to, by czuc się lepiej ze swoim cialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mang89
rozumiem twój problem, ale w sumie, ja już trochę starszej daty jestem i miałabym obawy przed operacja. to duza ingerencja w ciało, bałabym się komplikacji i ze może sztucznie to będzie wygladac? ale nie wiem tez jak to dokładnie teraz działa ta procedura, bo nie sledze na bieżąco takich tematow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbusia12
Dziewczyny, nie ma czego się bac. Obecnie takie operacje sa przeprowadzane na wysokim poziomie, procedura jest dobrze znana chirurgom, bo wykonują ją od dobrych ponad kilkunastu lat. Przeciez ile znanych gwiazd powieksza sobie biusty i jakos zyja :) chociaż slyszalam, ze wazny jest wybor nawet nie tyle co chirurga, a implantów. podobno mentory przodują w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatylons810

Ja mam właśnie implanty Mentor. Anatomiczne, profil średni. Efekt bardzo naturalny, bo te implanty mają kształt łezki, jak prawdziwa pierś :) Tez miałam dużo obaw na początku, ale wiekszosc z nich rozwial mój chirurg. Przejdź się na konsultacje i dopytaj o szczegoly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana

a jaka cena takich implantow?? rozne marki maja rozne ceny? kształt miseczki tez decyduje o cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gąska

nie wiem jak ceny innych producentow, ja mam Mentor, anatomiczne, placilam jakies 17 tysięcy, w tym konsultacja i stanik pooperacyjny. okragle chyba były ciut tansze. na operacji nie ma co oszczedzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarbPost

Mnie to ciekawią te nowe mentory xtra, żelowe, z efektem push-up. Widzialam na jakims specjalistycznym forum, ze chirurdzy bardzo pozytywnie je oceniają, znajdzie się tu jakas pani, która się na nie zdecydowala i powie cos więcej? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysiak12

Mysle, ze warto. To nie jest jakas kontrowersyjna, jak kiedyś, operacja. Duzo kobiet się na to decyduje, zwłaszcza po urodzeniu dziecka, kiedy piersi nie wygladaja już tak dobrze. Czasem wystarczy malutki implant, żeby piers była pelniejsza i była wyżej (uniesiona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szinka
Dnia ‎08‎.‎01‎.‎2019 o 21:16, Gość BarbPost napisał:

Mnie to ciekawią te nowe mentory xtra, żelowe, z efektem push-up. Widzialam na jakims specjalistycznym forum, ze chirurdzy bardzo pozytywnie je oceniają, znajdzie się tu jakas pani, która się na nie zdecydowala i powie cos więcej? 🙂

Wejdź na fanpage Mentor Polska, tam są opublikowane zdjęcia kobiet po operacji z wykorzystaniem tych żelowych implantow. Mysle, ze rezultat jest swietny. Pewnie chętnych kobiet nie będzie na nie brakować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gartysi

a mentor to nie jest ten producent implantow, ktore ma g.rozenek? takie mam wrazenie, ze gdzies w gazecie albo telewizji o tym czytalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×