Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest jeszcze szansa ;)

Polecane posty

Gość gość

Witam, półtora tygodnia temu byłam na imprezie i poznałam fajnego faceta. Poderwalam go, spodobał mi się. Podszedł do mnie i zaczęliśmy tańczyć. Wymieniliśmy parę zdań o sobie. Dobrze czułam się w jego towarzystwie. Nie ukrywam że jest ode mnie młodszy parę lat ale jak na swój wiek rozmawiał mądrze. Wymieniliśmy się fb. Napisał do mnie wiadomość żeby się wyswietlił Kiedy się żegnalismy kazal mi napisać. Jak wróciłam do domu napisałam, że jestem już w domu i czuje jego perfumy. Nic nie odpisal Czy spróbować jeszcze do niego zagadać czy poprostu dać sobie spokój :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpis o perfumach wg mnie był niezbyt mądry:P Napisz ale niezobowiązująco, np. że on dobrze tańczy i że się dobrze z nim bawiłaś - coś takiego.. Jeśli się nie odezwie to raczej nie liczyłabym już na nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes dennie głupia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez jakiś glupich tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, przecież to gówniarz. On jest młodszy od ciebie. Szanuj się kobieto. Olej go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to desperatka skoro leci na młodszego od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten perfum to jaki? on używa takich oldskulowych z ikeły? wiem bo ja tez z nim tańcowałam ale odpadł bo włonczyli mu def lepart i mu sie ulało tzn podszedła od złej strony na ściankę i nie wrócił,.... buu... masz może do niego kąto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż taka stara jesteś że rzucasz się na facetów jak pirania? :-) ...wytarmoś małża to ochłoniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×