Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy powiadomić żonę o zachowaniu jej męża?

Polecane posty

Gość gość

Od dwóch miesięcy spotkałam się z facetem poznanym na internecie. Były dwa weekendowe wyjazdy i seks kilka razy. Bardzo się zaangażowałam, traktowałam to poważnie. Niestety wczoraj okazało się że mój "partner" jest oszustem. Odkryłam że ma żonę i dziecko. Był to dla mnie szok. Czy powiadomić jego żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywicie ze powiadomic niech kobieta wie z jskim typem.ma do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz dowody na to- tak, ale jeśli nie masz na niego nic tylko „słowo” to jeszcze ty oberwiesz a facet się wykręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dowody. Wspólne zdjęcia, filmiki, korespondencje SMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co chcesz tym osiągnąć. Jak jesteś pewna że zranił Cię na tyle że nie chcesz mieć z nim nic doczynienia - to powiadom żonę Jeżeli nie jesteś tego pewna -porozmawiaj z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nim już raczej nie porozmawiam. Kiedy się dowiedziałam nie odbiera ode mnie telefonu. Zresztą w takiej sytuacji do czego ten gnoj ma być mi potrzebny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie klam szmato,dobrze wiedzialas ze ma zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby skąd miałam wiedzieć że ma żonę? Kłamał jak z nut. Twierdził że jest kawalerem bezdzietnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak sie dowiedzialas,, a teraz wiedzac nadal chcesz sie z nim skontaktowac tylko facet nie odbiera od ciebie tel i stad ten pomysl zeby powiadomic zone i postepkach mezusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chcesz powiadomić żonę, bo on telefonu od Ciebie już nie odbiera? ?? też dobry powód :D Dobra rada: jak to zrobisz, nie odbieraj od niego, nie odsłuchaj wiado mości i nie czytaj smsów bo za dużo dowiesz się o sobie i to nie będą przyjemne rzeczy powodzenia w wykonaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:04 i 00:08 - znowu jakas nawiedzona . Zenada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest nawiedzona, to jakiś palant który dostał nauczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy mu się nauczka, powiadom jego żone, pokaz jej wszystkie dowody. A czy on blisko Ciebie mieszka tzn w tym samym mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świat jest mały i pełny osób "życzliwych". Dostałam info z pewnego źródła że koleś jest żonaty i dzieciątko. Okazało się że koleżanka mojej znajomej pracuje z jego żona. Więc zdobycie telefonu do niej nie będzie żadnym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Mieszka w tym samym mieście tylko w innej dzielnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zastanawiaj się. On nie miał skrupułów oklamujac Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylek nadstawilas szybko, a teraz masz pretensje, ze sie Toba zabawil. Szanuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym z przyjemnością żonie doniosła i przedstawiła wszystkie dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem, że faceta swędzi i szuka czegoś poza małżeństwem ale i w takiej sytuacji można zachować minimum przyzwoitości. Chłupi guj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz mu zniszczyć życie? Było, minęło. Nie bądź taka małostkowa, odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nów_______
żona wybaczy a ty tylko napsujesz sobie krwi. Nic nie mów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nów________
....i będziesz czuła się jeszcze bardziej poniżona. Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jest możliwość że będzie się mścil, może Ci wpier...c w,, ciemnym kacie", nawet nie osobiście ale jego koledzy mogą Cie dorwać. Trochę inaczej by było gdybyście mieli do siebie sporo kilometrów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także spoko, czas dać nauczkę lowelasom z bożej łaski. Uważam, że żona musi się dowiedzieć. nie bój się tych śmiesznych tutaj pogróżek. To tylko pokazuje jak wielu takich śmiesznych c*****w jest dookoła. Teraz nawet paru śledzi ten wątek i trzęsą porami, że może o nich chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donosicielstwo to rzecz najgorsza z możliwych, rozbiłas facetowi małżeństwo, wlazłas mu w życie z brudnymi buciorami i jeszcze masz pretensje? Szok i niedowierzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś małostkowa????? hahhah :D:D zdrada jest małostkowa? puknij sie w łeb, nie kazdy jest taka koorwą jak ty ze puszcza sie a lewo i prawo nie widzac w tym nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.21 że coo? Przecież napisała że nic nie wiedziala że jest żonaty, udawał singla, kłamał i ma mu się upiec teraz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to ma do rzeczy żonaty czy nie? Dobrze ci było? Nogi sama podnosiłaś? Sama bez przymusu na koniu jeździłaś? Krzyczałaś że musiał ci poduszką buzię zatykać? Czy pod przymusem mu faję ciągnęłaś? NIE??? No to zapomnij o nim i nie kabluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś weż rozpęd i pierdolnij łbem w ścianę, moze ci sie poprawi. a jak pójdzie dobrze to zdechniesz bo takie jednostki jak ty powinny byc utylizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiadomiłabym bez dwóch zdań. Co innego gdybyś wiedziała że jest żonaty a co innego że w chuja leci na wszystkie fronty . Kawał szmaty z niego. Frajer i cwel !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×