Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ratujcie smutnego prawiczka!:(

Polecane posty

Gość gość

Nieszczęśliwego, samotnego prawiczka po trzydziestce, którego żadna nie chciała bo jest brzydki, niski, zamknięty w sobie, nieprzebojowy:( Prawiczka, który z żalu i samotności zaczął już spoglądać na dachy wysokich budynków:( :( :( Dziewczyny, pocieszcie przynajmniej, nie mieszajcie z błotem:( Już w życiu wystarczająco byłem przez Was poniżany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na babskie forum wlazłeś się wypłakać:o Jesteś zwykłą ciotą, która nie zasługuje nawet na miano pseudofaceta :o Kur.a skąd się tacy biorą?????:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stworzyły mnie takie kobiety jak Wy kafeterianki. Wulgarne, chamskie, bez szacunku do człowieka. Poniżanie w końcu odbija się na psychice i niszczy życie. Oto teraz pojawiła się szansa na Waszą rehabilitację w moich oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały plus za chęć zmiany. Ale nie zwalaj winy za swój stan na innych. Każdy dzień może być początkiem nowego życia, jak mówi slogan. Trzeba popracować nad myśleniem. I niestety to praca osobista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz lepiej opanowac technikę masturbacji wtedy szybko przestaniesz mysleć o babach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś autorze zwykłą ciamajdą dlatego kobiety cię poniżają:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mnie nie poniżają, ale w szkole miałem piekło. Kobiety teraz mnie jedynie odrzucają, to już coś. 12:15 nie zwalam na innych że jestem np. brzydki bo to od nikogo nie zależy. Mam żal, że w szkole byłem gnojony przez dziewczyny z powodu wyglądu a takie rzeczy wpływają później na charakter i samoocenę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukaż im swoje wnętrze ,a zapewne twój los się odmieni,a fallus nie będzie nadążał z zaspokajaniem niewieścich wagin :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi mnie to że swoim prawictwem obwiniasz swoje nieszczęście. A co innego osiągnąłeś? Mieszkasz sam czy z rodzicami? Masz dobrą pracę, wykształcenie, pasje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz przestać o sobie myśleć w tej perspektywie. Popatrz, jest tylu facetów, którzy pomimo że nie są piękni, coś w sobie mają. (Kobiety czasami też...) Charakter jest ważny, osobowość. Jeśli nie możesz zmienić wyglądu, bądź kim chcesz jeśli chodzi o charakter - pracuj nad sobą. Chcesz być bardziej otwarty - zmuś się do wyjścia, poznania nowych ludzi. Ale przestań myśleć, że czegoś ci brakuje. Zrób reset. Najlepiej rób ten reset każdego dnia rano, bo nawyki myślowe, zmienić najtrudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:44 Moje nieszczęście to samotność. Prawictwo je tylko potęguje, bo wraz z moją brzydotą i introwertyzmem odpycha kobiety. Jestem zupełnie sam, nie mam nikogo. Skończyłem kiepskie studia i pracę mam kiepską. Ciężko jest się przebić takim jak ja. Tak, mam pasję, nawet kilka. W końcu czymś muszę sobie wypełnić czas. Tylko ile można w samotności?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:54 w moim przypadku potrzebny nie reset, a gruntowne pranie mózgu. Potrafisz to zrobić? Ja nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to jednak są podludzkimi ścierwqami xD chlop pisze o samobójstwie przez baby, a te jeszcze go od ciot wyzywajo xD ja prdl xD was to nic tylko rzeczywiście zgwałcić a zużyty materiał otłuc siekierą i wrzucić do wisły xD hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, muszę kończyć, bo mam na 2 zmianę. Dziękuję, że zainteresowałyście się tematem smutnego prawiczka. Zawsze to coś. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję, bo umrzesz jako prawik, a jedyne co znasz to seks z własną dłonią, tak jak ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge pożyczyć sznur darmo or za zapłatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za ludzie! Jak tak można?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczku całowałeś się kiedyś z ładną dziewczyną? Nie to chodź i 😘😘😘😘😘😘😘 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:51 Nigdy nie całowałem się z dziewczyną:( Nawet nie trzymałem dziewczyny za rękę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jakie to uczucie umierać ze świadomością, że nigdy nie uprawiało się seksu? Chyba niezbyt przyjemne. Autorze, idź na divki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuję każdemu prawiczkowi zaintereoswać się tematyką "Femdom" oraz "cuckold". Jesteście stworzeni do płacenia za Hotkę i służeniu jej. W zamian będziecie utrzymani w wiecznym prawictwie, ale może hotka wam pozwoli chociaż się wylizać po stosunku z Bullem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież tu do Ciebie piszę mnóstwo innych idiotów. Nie bierz tego do siebie. Jeśli ja krytykuję prawików, to chodzi mi o ich tryb myślenia. Nic innego. To bardzo negatywne, zazwyczaj torllowate i spaczone myślenie i postrzeganie rzeczywistości. Nic mi do tego, czy ktoś uprawiał seks, czy nie, z kim to robił i jak. Przecież to taka prywatna rzecz. Chodzi o to, że ta kwestia staje się u was pryzmatem przez który patrzycie na wszystko. Sami siebie wplątujecie w fanatyzm i desperację. Zawsze doceniam, jeśli ktoś jest w stanie zmienić swoje myślenie, sposób patrzenia na sprawę. To trudne. Też dla mnie. Więc jeśli możesz, zrób to dla siebie. Pozbądź się tego balastu i ograniczenia. Bez tego nie ma szansy na poprawę. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj baby to jednak są podludzkimi ścierwqami xD chlop pisze o samobójstwie przez baby, a te jeszcze go od ciot wyzywajo xD ja prdl xD was to nic tylko rzeczywiście zgwałcić a zużyty materiał otłuc siekierą i wrzucić do wisły xD hahaha Xxx Wszędzie znajdą się idiotki, ale autor pewnie zbyt wiele przeszedł, by przejmować się jakimiś trollami. Do tych idiotek natomiast kiedyś karma powróci. Nie trzeba drastycznych metod. Może kiedyś one będą szukały pomocy, a ktoś inny zadrwi z ich sytuacji. Życie jest pełne niespodzianek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor sam jest trollem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś troll. Po prostu prawiczki tak mają. Wiem, bo znam paru:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie parawiki tak mają. Tylko patopraiki/incele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ten tekst w zasadzie jest typowym tekstem trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×