Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki wózek do miasta

Polecane posty

Gość Annkana

Nie znam tych wózków. Ale ceny takie aż podejrzanie niskie.. Nie boicie się o jakość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Zobaczcie wozki vega na allegro! Dobre ceny porządnie wykonane mają ciekawie umieszczony hamulec w rączce są lekkie w sprzedaży już od gondoli pożarnej można dokupić spacerówke która jest podświetlana!ja chyba zdecyduje się na wózek vega sava!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jon09
Dnia ‎03‎.‎12‎.‎2018 o 01:48, Gość gość napisał:

Taki sam jak na wies

no nieprawda, bo jednak w miescie to możesz sobie spacerować po chodniku, a na wsi często zdarzają się trudne wyboiste tereny i wtedy potrzebny jest stablniejszy wózeczek. jeśli chodzi o miejskie modele to wspomniany expander ma dobre. osobiście podoba mi się xenon, naprawdę zgrabny i nie za duzy. jeśli mieszkasz w bloku to tym abardziej będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Ja się właśnie boje i wole zainwestować w droższy dobrej jakosci wózek już mam upatrzony model 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Dziewczyny a ta salsa 4 abc design ma dobrej jakości ten stelaż? Bo jak taka lekka to się zastanawiam, czy to nei jest za pięknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilill

Mam Anexa i kupiony trochę z polecenia trochę właśnie stąd że tak ładnie wygląda i finalnie jestem zadowolona z niego bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajna

Anex ładnie wyglada to prawda ale jak się nim płynie po miejskich drogach . My mamy akurat sporta i na wiejskich drogach tez jest ok . Jak jeździmy dób rodziców to już wytestowalam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mam anex, ale cross i ja nawet po lesie nim jeżdżę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
Dnia 10.12.2018 o 23:00, Gość Pola napisał:

Dziewczyny a ta salsa 4 abc design ma dobrej jakości ten stelaż? Bo jak taka lekka to się zastanawiam, czy to nei jest za pięknie?

jest mega solidny ta firma idzie typowo w jakosc, mi kiedyś upadł z półpiętra (ze spokojem, bez dziecka ;p) i nic mu się nie stało 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara
36 minut temu, Gość Magda napisał:

jest mega solidny ta firma idzie typowo w jakosc, mi kiedyś upadł z półpiętra (ze spokojem, bez dziecka ;p) i nic mu się nie stało 😛 

Potwierdzam, ten wózek jest niezniszczalny. Do tego łatwy do wyczyszczenia, więc ciągle wygląda jak nówka. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania89

Wydaje mi się, ze warto zerknąć na wozki Expander, bo one chyba sa robione wlasnie z mysla o mieszkańcach miast. Osobiscie wybrałam Xenona i nie mam się do czego przyczepić 🙂 Lekko się prowadzi, jest stabilny w czasie spacerow, a gabarytowo miesci mi się w kawalerce i malym autku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient

Muuvo jest powiązany z ABC Design. Ten sam projektant. Wzorowal się na Cybex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka
Dnia 22.12.2018 o 17:35, Gość Klient napisał:

Muuvo jest powiązany z ABC Design. Ten sam projektant. Wzorowal się na Cybex.

Moim  zdaniem to Muuvo jest fajniejszy  😛 No i fajna cena 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila
Dnia 9.12.2018 o 13:22, Gość Annkana napisał:

Nie znam tych wózków. Ale ceny takie aż podejrzanie niskie.. Nie boicie się o jakość?

Wydaje mi się, że gdyby patrzec tylko po cenie to nic dobrego nei znajdziecie. gdyby było tak, że im droższe tym lepsze to by było pieknie, a niestety tak nie jest. Do mnie ten muuvo właśnie dotarł i wydaje siębardzo solidny i dobrze zrobiony. Do tego leciutki i szybko się składa. Wydaje mi się, że w 2019 zrobi furorę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkka

Z własnego doświadczenia mogę polecić anexa. Bardzo fajnie się sprawdza na każdym terenie, zwrotny, zgrabny i poręczny. A przy tym ładnie wygląda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi
22 godziny temu, Gość Kamila napisał:

Wydaje mi się, że gdyby patrzec tylko po cenie to nic dobrego nei znajdziecie. gdyby było tak, że im droższe tym lepsze to by było pieknie, a niestety tak nie jest. Do mnie ten muuvo właśnie dotarł i wydaje siębardzo solidny i dobrze zrobiony. Do tego leciutki i szybko się składa. Wydaje mi się, że w 2019 zrobi furorę 🙂

Mi się udało jeden chyba z pierwszych kupić i nadal jestem zadowolona. To Muuvo to bardzo fajna opcja dla aktywnych mam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

anexy bardziej popularne ze względu na swoją niezawodność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farah
Dnia 28.12.2018 o 14:22, Gość Emi napisał:

Mi się udało jeden chyba z pierwszych kupić i nadal jestem zadowolona. To Muuvo to bardzo fajna opcja dla aktywnych mam 🙂

A jak sie sklada to duzo miejsca zajmuje? Bo widzialam ze sporo miejsca jest dla dziecka i to spoko no ale trzeba jakos ten wozek do auta wlozyc... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi
22 godziny temu, Gość Farah napisał:

A jak sie sklada to duzo miejsca zajmuje? Bo widzialam ze sporo miejsca jest dla dziecka i to spoko no ale trzeba jakos ten wozek do auta wlozyc... 

nieee miejsca malo zajmuje i do tego zlozysz go jedna reka jednym ruchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

Mam Anexa i nie narzekam na niego, naprawdę dobry wózek, ze składaniem i pakowaniem do auta też nie mam problemów, jest pod tym względem bardzo funkcjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saborka

szukaj czegos, co jest w miare male… ja kupiłam przy pierwszym dziecku lekki, ale duzy wozek i potem ciężko mi go było pomiescic w mieszkaniu. no i tez nie wszędzie się z nim miescilam, bo był szeroki. teraz, przy drugim dziecku, szukam już czegos mniejszego i węższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

expandery najlepsze do miasta. mowie o tych nowych modelach, a nie mondo sprzed kilku lat. zwrotne, nie za duże, latwe w manewrowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizk

A co nowego ma teraz Expander? Ja właśnie kojarze ich Mondo, ale to było dobre kilka lat temu, jak moja siostra go używała. Jak na tamte czasy to miał fajną jakość i chyba był popularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja kojarzę za to że xlander ma miejski lekki model wózka, nawet gdzieś mi się ten x-cite rzucił na blogach w oczy jak go jakaś mamuśka testowała, fajny, jakbym miała teraz kupować  wózek to wybrałabym właśnie ten i najlepiej w szarościach bo uwielbiam te kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyna
Dnia ‎03‎.‎02‎.‎2019 o 17:06, Gość elizk napisał:

A co nowego ma teraz Expander? Ja właśnie kojarze ich Mondo, ale to było dobre kilka lat temu, jak moja siostra go używała. Jak na tamte czasy to miał fajną jakość i chyba był popularny.

Mają Xenon i Storm. Mam ten pierwszy i polecam. Zgrabniutki, proporcjonalny, wygodny, z wysokim siedziskiem spacerowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X-lander X-cite. Lekki, duża buda, fajnie się składa. Dla mnie najlepszy z jakim miałam do czynienia 🙂 siedzisko kubełkowe dla mnie jak najbardziej na plus

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×