Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozpaczony

Jak zdobyć dziewczynę jeszcze raz....

Polecane posty

Gość Rozpaczony

Witam Wszystkich użytkowników forum. Mam problem spotykałem się z dziewczyną przez 9 miesięcy. Było między nami dobrze obje byliśmy bardzo szczęśliwi. Po czasie wszystko się zepsuło, mianowicie zacząłem kłamać. Później nie widziałem jak mogę cofnąć owe kłamstwa, po jakimś czasie 5 miesiącach związku zacząłem się wstydzić moich problemów i nic jej nie mówiłem, więc moim rozwiązaniem było dalej kłamać. Później złapała mnie na kłamstwie i było źle nawet bardzo źle, rozstaliśmy się na 2 tygodnie, ale później się ułożyło. Później zaczęły się czasy wakacji, nie byliśmy z tego samego miasta, pracowałem sporo ona także w swoim mieście. Na początku było ok, ale później pracowałem bardzo dużo i zacząłem mylić imiona i popełniłem bardzo spory błąd bo do dziewczyny zacząłem mówić imionami innych kobiet, aż w końcu nie wytrzymała i się obraziła, ale udało mi się to naprawić. Później było co raz gorzej kłóciliśmy się nadal i nadal , aż doszło do tego że pożyczyłem dla koleżanki pieniądze i chciała mi je oddać, to napisałem do niej że gdzie się chce spotkać, na domiar tego zamiast wysłać to do koleżanki wysłałem to do dziewczyny i powiedziała mi że ją zdradzam. Kiedy próbuje ją przekonać do tego że to nie jest prawdą to mówi że kłamie. Powiedziała że zawsze mi pomoże i mogę na nią liczyć. Tylko mi zależy na tym żeby z nią być. Bo to moja największa miłość jaką miałem. Wiem że kłamstwami dużo zepsułem ale się wstydziłem. Naprawdę zależy mi na niej tylko jak ją odzyskać? Dodam że przez 2 miesiące się nie odzywaliśmy do siebie. Aż do dziś rozmawialiśmy ona jest szczęśliwa i radosna ja smutny i myślę o niej non stop co rano i wieczorem. Proszę o jakąś pomoc bo już nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odp. Ale Pan/Pani UP. Nie zrozumiała treści mojego pytania. Ja chce odzyskać dziewczynę, a nie ją znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po lganiu zaufaniu juz nie bedzie bledy2 trzeba eybsvzac3 bo wszyscy je popełnili ale autor tonotoryczny kłamca jest niewiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozpaczony
Nie jest tak że zawsze kłamałem, okłamałem ją kilka razy tu się zgodzę, ale przyznałem się do wszystkiego i staram się to naprawić. Jak jeszcze byliśmy razem. Wiem że było źle, osoba taka jak ty chyba nigdy nikogo nie kochała. Tak mi się zdaje, albo została oszukana. Wiem jak to boli bo też zostałem oszukany, ale to chodziło większości o pieniądze. Tylko co mogę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz jak potluczony o jakie pieniadze chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze prowokatorze tylko prawda cie wyzwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złamałes jej serce i zniszczyłes zaufanie nie tylko do Ciebie ale i do innych ludzi..trzeba było od początku postawic na uczciwosc a nawet po kilku kłamstwach lepiej było przeprosic i przyznac sie niz dalej ją ranic kolejnymi łgarstwami,po co ma byc z kłamczuchem skoro tylu porzadnych mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×