Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Malina od clickbaitowych tytułów

Polecane posty

Gość gość

po co ona gada, ze ma problemy z mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jest chora na glowe ? po co wy mobile oglądajcie ten yt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to jest durne babsko,to aż brak słow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany boskie ona tak plecie trzy po trzy że tego się nie da słuchać. Gada tylko żeby coś jeziorem mielic.... Biedny ten jej mąż jak musi takie głupoty słuchać na codzień. Ja na szczęście mogę nie oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że bardzo chce nałapać dużo wyświetleń i nowych widzów, chce rozwijać swój kanał ale myślę że wybrała złą drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można takie bzdury gadać o swoim malzenstwie i jeszcze w tytule dawac, rozni ludzie to ogladaja, to niby miał być zart? Nie wiem, bo obejrzałam tylko fragment jak się zali na meza i wylaczylam, takie niesmaczne to było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tematy się jej wyczerpały. Dlatego. Poczekajcie na codzienny vlogmass, dopiero zacznie konfabulowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladal ktoś ten film? dlaczego ona pieprzy, ze chce być z nami szczera i dlatego mowi, ze źle się pomiędzy nimi dzieje, ze czeka na nasze jakies opinie? porabalo ją? po co gada o zdradzie, jak nie ma dowodow i tylko takie głupie pierdzielenie, to nawet smieszne nie jest, zalosne raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha serio pie/r/d/oli takie głupoty?Nie widziałam tego jeszcze. Bie macie wrażenia,że ona ostatnio co film to nawalona jest?Takie bzdury opowiada,że ręce opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny clickbajt. Myślała, myślała, aż wymyśliła....Ciekawe co powie następnym razem. Ta kobieta jest tak nudna, że aż żal. Żadnych tematów, żadnych zainteresowań, siedzi cały dzień w domu i ekscytuje się jak nastolatka, bo listonosz zobaczył ją w takich ciuchach. No serio kogo to interesuje. Sama się ośmiesza, bo jakby miała własne pieniądze to by nie miała terroru psychicznego przy zakupach hłe hłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dziołchy, poczytajcie komenty pod tym filmem, wyraźnie odpisuje tam laskom że to był żart. Nie wiem po co to zmyśliła, to wie tylko ona sama, bo ani to śmieszne, ani żadne. Chyba serio nie ma już tematów do nagrywek. Za chwilę nagra że mąż ma na boku córkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kurcze niech mi ktos wytlumaczy ten rodzaj zartu, bo serio nie jarze. To ma byc sarkazm, ironia, cynizm, zabawna anegdotka? Jej kanal to 10% gotowanie, 10% zakupy, 10% durne gadki dla malo ogarnietych kur domowych i 70% clickbajty !!!!!!!!!!!! Ogladam ja raz na ruski rok, ale dzisiaj odsubowalam, nie znosze glupich ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już raz tez miała tytul, ze maz się z kims tam umowil, ona jest serio powalona, bo sugerowala tytulem cos innego i za to, ze na te głupie tytuly probuje naciagac, przestalam po prostu ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalam, ze ona jest mądrzejsza, masakra jak mowi o swoim malzenstwie, to dla mnie nie jest normalne, jeśli to miał być zart, to nieźle powalona ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to widze tak: z zalozenia to nie mial byc zart, poprosila o komentarze. Ale ludzie wyczuli absurd i glupote i Malinowa obrocila to w zart. Ona moderuje posty wiec tych krytycznych nie dopuszcza. Jesli to miala byc ironia co do innych vlogerek to pudlo bo ni jak ma sie do kontekstu i swiadczy o braku inteligencji. Idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kretynka tutaj spamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko był słaby żart a co niektórzy strasznie to przeżywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosy smieszne grzywka jak u przedszkolaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne srajace vlogmasy o niczym czyli jak ugotowac byle jaki obiad gdy sie nie pracuje i calymi dniami siedze w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no. Mogła wymyślić coś ciekawszego, bo ta historia z mezem nie wiem czemu muala sluzyc. Mam wrażenie ze tematy jej się kończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa to by zrobiła vlogmaska rozwodowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowcip pasujacy do jej poziomu -albumu z obrazkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to ogląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie smiejcie sie moze ma chorobe psychiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda jak 'Kobieta za ladą '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwila

Robi hybrydy 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widać że kaske poczuła,  nie ma żadnej dodatkowej pracy tylko w yt się wczula. Jej obiady to żenada, robione na 10 garkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kartka

Niby nic nie pokazuje specjalnego, ale fajnie się jej słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mam mieszane uczucia po tej ostatniej historii.Powinno się opowiadać o takich rzeczach publicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RiRi
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Mam mieszane uczucia po tej ostatniej historii.Powinno się opowiadać o takich rzeczach publicznie?

Przeciez zartowala. Wyjasnila to w komentarzu pod filmem na pytanie jakiejs widzki. Serio wzielas to na powaznie? Przeciez jej mina, glownie oczy zdradzaly ze robi sobie jaja. W ogole ze ktos wzial to na powaznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×