Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich serdecznie. W przyszlym roku kończę 28 lat i trafilo mnie takie przygnebienie. Szczerze mówiąc nigdy nie miałem dziewczyny. Nigdy nie bylem w związku, nie randkowalem itd. Mam zerowe doświadczenie z kobietami. Na codzień pracuje, radze sobie, mam pasje, lubie aktywnt wypoczynek, biegam, plywam, jezdze rowerem. Mieszkam sam, lubie gotowac, nie pale papierosow ani nie pije alkoholu, jestem spokojna osoba. Za własne pieniadze ktore zarobilem kupilem miesZkanie w niewielkim cichym miasteczku. Wiec mysle ze to swiadczy o tym ze jakos sobie radze. Jakos to wszystko idzie do przodu jednak brak tej drugiej połówki. I pytanie tytaj do forumowiczów. Czy taki facet ciagle ma szanse stworzyc szczesliwy zwiazek? Pytam bo spotkalem sie z opiniami ze juz teoche za późno w tym wieku tak wszystko pierwszy raz. Podobno kobiety unikaja takich facetow. Wiec jak to wy widzicie drodzy forumowicze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mta8
W mojej ocenie jesteś doskonałym materiałam na partnera czy męża. Dotychczasowy czas świetnie wykorzystałeś i jak na ten wiek, od strony ekonomicznej masz sprawy poukładane. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by rozejrzeć się za dziewczyną. Wiek jest na te sprawy idealny. Znam wielu chłopaków którzy dopiero po 30 wchodzili w stałe związki i relacje. Zresztą kobiety również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że tak. Większość moich koleżanek bardzo późno w porównaniu do pokolenia naszych rodziców decydowała się na ślub, dzieci. Jakby nastąpiło przesunięcie o 10 lat. Jeśli doskwiera Ci samotność, to zacznij spokojnie szukać. Nie z desperacją, ale zacznij myśleć, czy gdzieś w Twoim otoczeniu jest jakaś dziewczyna warta uwagi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za tak miłe słowa :) szczerze to nie spodziewałem sie az tak pozutywnych odpowiedzi. Ciekawe czy sa tu jeszcze forumowicze ktorzy myślą podobnie lub tacy ktorzy uwazaja wrecz przeciwnie i raczej wynikaliby takich facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez jestes mlody jeszcze, na nic nie jest za pozno,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to i racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek ej
gość wczoraj szukaj spokojnej i zaradnej dziewczyny a nie świecidoopy czy innej lalki pasożytki, patrz na charakter a dopiero potem na urode, nie szukaj ideału, to że jesteś spokojny i normalny to atut, ale nie dla pustaczki tylko dla mądrej dziewczyny, pytaj znajomych rodziców, zapisz się na jakieś kursy z przewagą kobiet, itp., powoli się przyjaźnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukaj dziewczyny za granicą, polki są zgniłe moralnie w ponad 90%, takie pokolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, wybierz się na jakiś wyjazd- wycieczkę objazdową za granicę z biurem podróży. Na takie imprezy jeździ dużo samotnych kobiet i jest okazja, że by przyjrzeć się takiej bliżej w różnych sytuacjach a nie tylko z perspektywy kawiarnianego stolika. I nie kieruj się tylko SERCEM bo miłość bywa ślepa tylko włącz trochę rozumu. Liczy się CHARAKTER bo uroda szybko przemija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku to pociąg ci już odjechał na prawdziwą miłość, zostały ci przechodzone dziewczyny co szukają miłego frajera i samotne matki z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 młody wiek jeszcze znajdziesz co innego jakbys miał 38 lub 48 to juz inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może pisana jest samotność. Wielu ludzi zyje samotnie i chyba jakoś sobie radza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a może pisana jest samotność. Wielu ludzi żyje samotnie i chyba jakoś sobie radzą xxx Ja sobie PSYCHICZNIE nie radzę. Brakuje mi bliskości a jestem kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że nie ma co sie łudzić. Kobiety nie lecą na facetow ktorzy w tym wieku nigdy nic. Tak mi sie wydaje. Jesli któraś sie pijawi to mysle ze bardziej z rozsadku niz z milosci. Lepiej moze sobie odpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Dziekuje za dotychczasowe opinie. Duzo daje mi to do myslenia. Wiem ze moja sutuacja nie jest normalna w tych czasach moze ale moze uda mi sie poznac jakas miłą kobiete i moze zrodzi sie jakieś uczucie :) chciałbym bardzo w to wierzyc ze tak bedzie. Jednak czas leci a tej nadzieji jakby coraz mniej. A moze rzecztywiscie pisana jest mi samotnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby tak sie mowi ze na miłość nie jest za późno ale tsks sytuacjs nie jest normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel

Moze na tą pierwszą miłość w tym wieku jest już za późno. Nie ma co żyć złudzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1

Ok. A prócz materialnej strony którą wymieniłeś, czy potrafisz czymś innym, np. intelektem zainteresować kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak jak pisalem mam swoje pasje, lubie sport itd. Dodatkowo interesuje sie historia, altualna sytuacja na swiecie. Mowie rowniez biegle po niemiecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2018 o 16:11, Gość gość napisał:

Witam wszystkich serdecznie. W przyszlym roku kończę 28 lat i trafilo mnie takie przygnebienie. Szczerze mówiąc nigdy nie miałem dziewczyny. Nigdy nie bylem w związku, nie randkowalem itd. Mam zerowe doświadczenie z kobietami. Na codzień pracuje, radze sobie, mam pasje, lubie aktywnt wypoczynek, biegam, plywam, jezdze rowerem. Mieszkam sam, lubie gotowac, nie pale papierosow ani nie pije alkoholu, jestem spokojna osoba. Za własne pieniadze ktore zarobilem kupilem miesZkanie w niewielkim cichym miasteczku. Wiec mysle ze to swiadczy o tym ze jakos sobie radze. Jakos to wszystko idzie do przodu jednak brak tej drugiej połówki. I pytanie tytaj do forumowiczów. Czy taki facet ciagle ma szanse stworzyc szczesliwy zwiazek? Pytam bo spotkalem sie z opiniami ze juz teoche za późno w tym wieku tak wszystko pierwszy raz. Podobno kobiety unikaja takich facetow. Wiec jak to wy widzicie drodzy forumowicze? :)

Ze strony finansowej masz OK, a skoro w tym jesteś dobry, to proponuję Cie zakupić książki na temat podrywania i relacji damsko męskich (znajdziesz na pierwszych witrynach internetowych lub allegro), a także zapisać się na kursy uwodzenia (są kosztowne, ale tylko w taki sposób szybko nauczysz się czegoś), do tego wpisać na youtubie "uwodzenie w dzień", obejrzeć wszystko bo koleś dobrze mówi. Proponuje Ci także, żebyś założył konta randkowe na takich stronach jak: sympatia.pl, badoo.
Nie wiem jaki jesteś z wyglądu, ale dobrze jakbyś ubierał się na co dzień elegancko jak facet (skoro stoisz z finansami dobrze, to nie będziesz płakał, jak zobaczysz koszule wart od 100 zł wzwyż, spodni od 100 - 150 zł wzwyż, buty od 100 zł wzwyż,  marynarki lepiej nie mówić, ale tak ubiera się prawdziwy facet, jeden dwa komplety wystarczą na początek, jakiś zegarek lub łańcuszek jeszcze). Także sporo czasu będziesz musiał temu wszystkiemu poświęcić, nie masz wyjścia, samo do głowy nie przyjdzie.
Nie jest za późno, znam bardzo wielu moich kumpli w wieku powyżej 30 lat, wprawdzie mieli kobiety, ale jeszcze nie ożenili się, im szybciej to uzyskasz co napisałem wcześniej, tym prędzej może kogoś poznasz. I najlepiej nie przyznawaj się od razu kobiecie, że nie miałeś styczności z tym, bo to je odrzuca, po prostu zmieniaj temat, albo kłam, one też kłamią w niektórych sprawach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 20.12.2018 o 10:21, Gość gość napisał:

 

Niestety ale trzeba sie pogodzic z samotnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Samotność niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×