Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika29Kawka

Prezent na Święta dla mężczyzny

Polecane posty

Gość Monika29Kawka

Hej :) Mam pytanie co do prezentów dla chłopaka, z którym jest się już ponad rok. Jakiego typu prezenty kupujecie chłopakowi pod choinkę? Coś drogiego czy coś symbolicznego? Znalazłam super pomysły na Gwiazdkę, ale waham się ile wydać na prezent, żeby było z klasą: https://www.roxanne.pl/prezent-na-swieta-dla-niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie portfel to świetny pomysł na prezent - dostępny zarówno w wersji droższej i bardziej przystępnej cenowo. Coś eleganckiego, praktycznego - myślę, że to jeden z fajniejszych pomysłów na prezent :) Ja chciałam sprawić teraz na święta chłopakowi coś takiego: http://prezentydlaniego.eu/portfel-meski-jako-prezent-imieninowy/ - i jeszcze się zastanawiam który model wybrać, ale na pewno sprezentuje mu portfel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika29Kawka
Rzeczywiście, elegancki portfel to fajny pomysł. Zastanawiam się nad takim z ochroną kart kredytowych, bardzo na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłka

ja mojemu kupuje Just Dance 2019 w ME. Wygląda super a on bardzo lubi takie taneczne gierki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia

ja kupiłam swojemu książkę "Gra w Yote" Tadeusza Michrowskiego - męska tematyka wiec był zachwycony. Ten autor ma niezłe recenzje wiec moze taki prezent a do tego np. portfel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rulka

to just dance to jakas nowosc? Patrzylam na tego typu gry pol roku temu i jej nie widzialam 😕 ale skoro juz jest to moze sie skusze. Recenzje ma dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię jak mężczyzna ma zadbany równiutki zarost dlatego swojemu kupiłam trymer Babyliss E826E. W sferis kosztuje ok 120 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeśli jesteście ze sobą rok, to prezent do 100zł w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikibalonik

Voucher na jakiś przeżyciowy prezent! ❤️ ja mojemu bae kupuję lot w tunelu aerodynamicznym Speedfly pod wrocławiem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flądra

@rulka tak, to edycja 2019. Ja dostałam na urodziny dwa tygodnie temu od narzeczonego. Gramy każdego wieczora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×