Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kto tez sie boi zostawac sam w domu na noc ja tak mam

Polecane posty

Gość gość
a ja sie balam kiedys teraz juz nie,chyba wyroslam :) ale u mnie w domu rodzinnym starszylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat tutaj nie rozumiem (ale nie miałam do czynienia z nerwica) i szanuję że ktoś może mieć takie obawy bo jeden ma takie inny inne na tym chyba polegają nerwice natrectw ... Natomiast duchy itp. brednie nie wierzę. Ja nocy samej w sobie się nie boję choć z synem jestem sama. Czego bym się bała, to mieszkać na uboczu np. ; kilometry do sąsiadów w razie jakby coś się działo. Ale noc sama w sobie nie ma w niej nic strasznego. Owszem ma zewnątrz bym nie wyszła po nocy spacerować . Ale we własnym domu to jestem zrelaksowana. A osoby z nerwicami nie ma jakiejś metody terapii choćby zmniejszenia natrectw? Bo o ile mamy z kim mieszkać to w porządku. Ale jak nie to bardzo to uciążliwe musi być. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ybyutiut
Dołączę. Nie boję się ciemności, dziwnych dźwięków, swojego mieszkania, chodzenia w nocy po lasach, cmentarzach i innych dziwnych miejscach, ani w dzień po dzielnicach z opuszczonymi budynkami i ogólnie patologią... Nie boję się dużych, agresywnych psów. Nie boję się całej masy zjawisk, które mogą wydawać się straszne. Za to boję się... odebrać awizowaną przesyłkę i otworzyć każdy list urzędowy. :D To dopiero kretynizm, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorrr
pierwsza samotna noc za mna i nie bylo zle.chyba mnie ta nerwica puscila.nie bylo kolotania serca, goraca. owszem najpierw polozylam sie po 21 zasnelam po kilku minutach i przebudzilam sie po 23.ale potem znow usnelam i obudzilam sie po 5 i nie klade juz sie spac. wiec dalam rade. i juz teraz moge bez niczego zostawac sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nerwice od niedawna wybudzenia, brak tchu, kołatanie serca myśl że zaraz umrę ale to nie ma nic wspólnego z tym że zostaje sama akurat nie wiem od czego ja mam. Zdarza się że zostaje na noc sama. Nawet w domu na jeziorem zostaje sama mąż ma dojechać później, gdzie sąsiadów brak a tel gubi zasięg, wpatruje się w ciemność nie boję się. Słucham różnych dziewkow jak coś huknie idę zaraz sprawdzić. Czasami skrzypi podłoga jak by ktoś szedł, w dzień kiedy jest cicho też to się dzieje więc nie boję się bo bym chyba zwariowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie boje sie , czesto moj maz ma nocne dyzury a ja zostaje w calym wielkim domu sama tylko z synkiem , nie boje sie ale nie ukrywam ze bardzo nie lubie byc i spac sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem czy taka nerwice da sie leczyc. Moj tata kazdego dnia w swoim domu (a ma 3 kondygnacje mieszkalne i strych) sprawdza wszystkie okna i drzwi plus budynki obok domu. Ale on sie nie boi. Ja natomiast boje sie wszystkiego:duchow , wlamywaczy i mordercow a.mieszkam w mieszkaniu nie w domu. Bo na dom nie starczyloby mi nerwow. Ja juz sie pogodzilam z tym ze taka jestem. Jak maz musial wyjechac w delegacje na kilka dni to sciagalam do siebie kogos z rodziny aby u mnie nocowal. A rano trlzeba isc do roboty wiec bezsenne nocki odpadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i u mnie z wiekiem nie mija. Jestem juz w okolicach 40tki. Czasem myślę jak sobie poradze jak nie daj Boze zostane kiedys wdowa jak sobie poradze z tym strachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wczoraj napisał "pier.....te dorosłe baby i boją się zostac same w domu .Gosciu nie bądz taki/a do przodu ,bo nie wiesz co Cię moźe w przyszłosci spotkac .Wystarczy przeźycie jakiejś traumy i mozna byc załatwionym na całe źycie . Ktoś pisał,ze woli mieszkac w mieszkaniu anizeli w domu ,tez tak mam ,za źadne skarby nie chciałabym mieszkac w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w uk i jak byłam sama z dzieckiem a mąż pojechał do Polski to zauważyłam ze w nocy ktoś mi chodzi pod oknami i zaglada, pisałam nawet tutaj na Kafe i tez wszyscy to ignorowali i pisali ze prowo itp, a kilka miesięcy później miałam włamanie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu kazdy powazniejszy temat jest uwazany za prowo ,tyko wszystkie "świnskie"tematy nie mają takiej etykiety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18: 22 pamietam twoj temat, to straszne co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×