Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabusi96

Poznałem skrytą dziewczynę i nie wiem co dalej

Polecane posty

Gość kabusi96

Witam , mam 21 lat jakiś czas temu poznałem dziewczynę 18 lat za granicą . Spotykaliśmy się przez jakieś 3 miesiące raz /dwa razy w tygodniu.Między spotkaniami nie rozmawialiśmy zbyt długo .,na początku tylko troche pisaliśmy. Potem do niej dzwoniłem raz /dwa na tydzień. Od 3 randki zawsze się z nią całowałem i zawsze odpowiadała z entuzjazmem. Spotkaliśmy sie razem 9 razy. przez 3 miesiące. Ostatnio zaproponowałem jej spacer powiedziała że ok w piątek można. Napisałem w piątek sms że chce ją zobaczyc wieczorem o 18 i czy jej pasuje . odpisała "sorry ale mam sporo nauki" zadzwonilem do niej tlumaczyla ze ma pelno sprawdzianow to spytalem czy w niedziele . ona odpowiedziała że w niedziele mi napisze i pytała Czy konkretnie chce o czyms z nią pogadać czy tyljko tak o . ja odpowiedziałęm że tak o pogadac na spacerze . no i nie odpisała . potem nie odzywałem się 2 tygodnie. Zadzwoniłem do niej pogadalismy chwile powiedziałem że już jestem w Polsce . ona mowila że nie wiedziała że już wyjechałem. A ja mówię że no bo nie pytałaś nic . Pytałem czy tęskniła za mną, a ona po chwili zastanowienia że nawet nie miała czasu bo tyle nauki. Mówiła też o znajomych że zostali oficjalnie parą. Nie wiem po co mi o tym mówi czy to jakaś sugestia? Bo ja jej nie pytałem czy chce ze mną być . tylko raz jej mówiłem co dla mnie liczy sie w zwiazku szacunek,szczerość ,zaufanie wobec siebie.Ogólnie jest po rozstaniu z chłopakiem, byli ze sobą 2 lata. Ale mówiła mi o nim tylko 2 razy że ją zdradzał i okłamywał. Ostatnie spotkanie bylismy w kinie i inicjowala kontakt podrywała mnie, smiala sie z moich zartow.Jak sie całowalismy to mi stanął i patrzała sie mi na krocze przez chwile. Ogolnie dziewczyna skryta bo nic nie pisze nie odzywa sie ,czasem snapa wysle, np dla mnie zaczela chodzic na silownie , bo jej mowilem ze podobają mi sie wycwiczone nogi.Lajkuje czasem na instagramie jakies obrazki ze "ja go kochałam on mnie nie " "meska logika to nie jestem gotowy na zwiazek nie rob sobie nadzei ale poczekaj na mnie" i takie rozne. Ogolnie teraz będe 3 miesiace za granicą i nie bedziemy sie widzieć. Dzwonic do niej czasami czy wogole sie nie odzywac i czekac aż wróce tam znowu i zaczac sie z nia spotykac po przerwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej sobie ją daruj, relacja z taką to mordęga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×