Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Od jakiego wzrostu według was kobiet zaczynają się prawdziwi mężczyźni?

Polecane posty

Gość gość

Jak wyżej :D Ja mam 193cm wzrostu i chętnie poczytam wasze opinie o wzroście mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czy jestem za wysoki? Zawsze zadaję sobię to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz w sam raz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwnie czułbym się przy dziewczynie co ma 160 około bo by była za niska niestety są wady wysokiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie jest to dziecinne pytanie w przedszkolu takie dzieci sobie zadają "ile maś wzrośtu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda może mieć inne poglądy. Wzrost jest mało ważny zgodzę się ale większość kobiet właśnie mówi że facet musi mieć ileś wzrostu żeby go tolerować i to jest bez sensu. Mam 193 i większość dziewczyn z którymi byłem patrzyły na mnie bo byłem wysoki. Nie będę słodził sobie żeby nikt nie był urażony że jest gorszy. Dlatego chcę wiedzieć czy to aż tak ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzrost jest postrzegany nie tylko przez kobiety ale też przez reżyserów itd zalezy w jakim filmie kto chce brać udział dla wysokiego może nie być roli tylko dla niskiego i na odwrót myślę że pomogłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy wzrost powyzej 185, nizej już zle wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupota. Nie ma czegoś takiego jak jakiś piertolomy ranking wzrostu. Nigdy o czymś takim nie słyszałam wśród znajomych kobiet. Nigdy. Mam kumpli co mają 165cm wzrostu i takich co mają 195 cm. Wszyscy mają kobiety, a ten niski, to ma ogromne powodzenie. Cud, że akurat aktualna kobieta go usidliła i szykują się do ślubu:) Tak więc powiem Ci, że nie ma takiej granicy (poziomu, skali, kryteriów) o której mowa w temacie. Dorośnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietacie Bonapartego?? Lesmiana?? I kupe innych.. niscy ale seksowni!!! Kobiety za nimi ja do miodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyżej 185 cm ideal chociaż minimum 180 cm. Innych odrzucam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O męskości świadczy zachowanie a nie wzrost. Jeżeli mężczyzna jest męski, to wzrost nie ma żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest takie powiedzenie : Wysoki jak brzoza a głupi jak koza. Zatem czy może postawić taka osoba mądre pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kobiety lubią wysokich facetów. widzę w swoim otoczeniu, że nawet przeciętny, ale wysoki ma większe powodzenie niż niski i ładny. Kobiety bardzo lubią wysokich facetów, nie ma się co oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 165 cm to straszny kurd**el. To już Jarosław Kaczyński jest 2 cm wyższy... i nie, nie kłamię. Także nie przesadzaj z tym, że facet 165 cm ma jakieś wielkie powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że dla kobiet nie powinien być ważny wzrost lecz wnętrze mężczyzny. Uroda przemija tak u jednej jak i u drugiej strony, a charakteru nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Statystyka to jedno a życie to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×