Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezradna112

Parter nie szanuje mnie i mojej rodziny

Polecane posty

Gość Bezradna112

Hej, jestem ze swoim partnerem 2 lata. Unika przyjeżdżania do mnie (mieszkam z rodzicami) a jak już to szybko szybko i wychodzi. Nie lubi moich rodziców bo twierdzi że są wrogo nastawieni a tak nie jest. Najlepiej jakbym przyjeżdżała do niego i latała wokół jego rodziny. Jeśli mamy się spotkać to mam przyjeżdżać do niego albo koło jego domu. Mieszkamy tylko miasto dalej. Dzisiaj stawiłam mu ultimatum, że ma się zmienić bo mnie to rani. Usłyszałam że to bezsensu że ma do mnie przyjechać na 5 godzin jak ja mogę przyjechać do niego spać (moi rodzice nie pozwalają mi zapraszać go na noc BO GO NIE ZNAJĄ BO NIE PRZYJEŻDŻA WIĘC JAK MAJA GO POZNAĆ) Kółeczko się zatacza. I jego zdaniem to wszystko rodziców wina... Jestem naprawdę na skraju. Dać mu jeszcze jedna szanse czy dać sobie spokój. Co sądzicie o takim zachowaniu u mężczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem o co ci chodzi. Ile masz lat bo chyba stara jesteś a mieszkasz z rodzicami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze.przesadzasz. ciesz się ze facet się z.toba spotyka często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obraz sie ale ja uwazam, ze ty sie nie szanujesz. I takiej kobiety zaden mezczyzna nie bedzie szanowal. Co to jest za jezdzenie do rodzicow faceta i nocowanie. Jak ci nie wstyd rano spojrzec obcym ludziom, ze spalas z ich synem. Jako kto? Jesli ludzie chca spedzac noce, to trzeba wynajac sobie jakies male lokum chocby. Jestem mloda kobieta ale nigdy bym nie spala z facetem u obcych ludzi, ani nie sprowadzila chlopa na noc do rodzicow. Jest to niesmaczne i brakuje taktu przede wszystkim kobiecie. Jak dostaniesz od niego kopniaka to jaka opinie sobie wystawisz? Jezdzilas i nastawialas tylka. Albo ludzie sa dorosli i bawia sie w zycie seksualne u siebie, albo niech zachowaja takt i umiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafione w samo sedno...brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partner brzmi jakbyście mieli około 3o kilka lat, a.oboje mieszkacie z.mamusiami i tatusiami. Uśmiałam się nieźle i jeszcze ta gimbaza kto do kogo przychodzi i na jak długo. Masakra wstyd jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jakie to jet uczucie wstać rano i patrzeć w twarz obcej babie i facetowi i wiedzieć że oni wiedzą się się ruch/alaś z ich synem ? Bo ja bym się pod ziemię zapadła ze wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaloze sie ze u niego w rodzinie ktos naduzywal alkoholu. Tak sie zachowuja dzieci dda. Nie licz ze cos sie zmieni. Znam kilka takich przypadkow ze kolezanki czy moja siostra ciagle przebywaja z rodzina partnera a swoich facetow nie moga zaciagnac do swojej rodziny. U kazdego tych facetow jest i byl alkohol w domu. Niekoniecznie musi to byc straszna patologia ale alkohhol zawsze w domu, zeby sie wspolnie napic, zeby bylo wesolo itd notorycznie co weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×