Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

naturalny porod we krwi

Polecane posty

Gość gość

zdurniała do reszty ta kobieta.. poród w domu, dzieci nie chodzą do szkoly, są głodzone, nic tylko taka mini sekta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym jakie to durne okazuwać światu tak wszystko.. zero imtymności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co moze innego pokazac? I tak w kolo macieju te same rzeczy walkuje - niekonczace sie miksy ze sloika, arbuz w kostke, obczajcie to, mega tamto, lekarze zli, edukacja zla, wyglad trupa to objaw zdrowia, kasowanie komentarzy... Nic nowego, od poczatku leci na emocjach i cham.skim sprzedawaniu siebie w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy lozysko zjadla, aby bylo w zgodzie z natura, moze nastepny odcinek to bedzie smoothie bowl z lozyskiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dziwne przeczucie, że ona to łożysko odda żeby jej wysuszyli i zrobili z tego tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiła przeciez w którymś filmiku, że łożysko będzie zmienione w tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma wade wymowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko mowy, mam wrazenie ze skumulowala wszystkie wady swiata, od charakteru, przez podejscie do zycia, na fatalnych wyborach zyciowych skonczywszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm

Nie oglądałam tego filmu o porodzie. Szczerze mówiąc, wymiękłam już na samym początku. Rozumem Agnieszkę (poród nie jest prosta sprawą, bywa bolesny, do tego towarzyszą różne emocje), ale jej jęki i sapanie połączone z mężem krzyczącym 'yes, oh shit, yes' brzmiały jak podczas poczęcia dziecka, a nie jego narodzin :classic_unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goś
3 godziny temu, Gość Hmm napisał:

Nie oglądałam tego filmu o porodzie. Szczerze mówiąc, wymiękłam już na samym początku. Rozumem Agnieszkę (poród nie jest prosta sprawą, bywa bolesny, do tego towarzyszą różne emocje), ale jej jęki i sapanie połączone z mężem krzyczącym 'yes, oh shit, yes' brzmiały jak podczas poczęcia dziecka, a nie jego narodzin :classic_unsure:

hahahaha:D co oni, nagrali film  o porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Gość Goś napisał:

hahahaha:D co oni, nagrali film  o porodzie?

Owszem. I dodali na yt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa
49 minut temu, Igulka777 napisał:

Owszem. I dodali na yt

Aż chyba muszę to obejrzeć  to się w głowie nie mieści ;D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

A dlaczego ona mówi że jest mamą trójki dzieci, skoro z jej ig wynika, że dzieci jest 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm
17 minut temu, Gość Gościówa napisał:

A dlaczego ona mówi że jest mamą trójki dzieci, skoro z jej ig wynika, że dzieci jest 2?

Mówi tak, bo do swojej dwójki dodaje córkę męża- Alicię, chociaż mała ma matkę i bynajmniej nie czuje się córką Agi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 5.12.2018 o 15:38, Gość Hmm napisał:

Mówi tak, bo do swojej dwójki dodaje córkę męża- Alicię, chociaż mała ma matkę i bynajmniej nie czuje się córką Agi. 

Wiesz o tym bo Alicia ci powiedziała? Aga mówiła w ich wspólnym filmie, ze Alicia nieraz zwraca się do niej „mamo”, wiec chyba jednak się czuje, z reszta gdyby Aga napisała w opisie ze jest mamą dwójki zaraz tez by się ktoś dowalil, bo przecież wychowuje trójkę i Alicia nie jest gorsza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Wiesz o tym bo Alicia ci powiedziała? Aga mówiła w ich wspólnym filmie, ze Alicia nieraz zwraca się do niej „mamo”, wiec chyba jednak się czuje, z reszta gdyby Aga napisała w opisie ze jest mamą dwójki zaraz tez by się ktoś dowalil, bo przecież wychowuje trójkę i Alicia nie jest gorsza 

Tak, wiem o tym z ich wspólnego filmu, który wspominasz. Alicia mówi tam, że traktuje Agę jak siostrę, a nie matkę. I spokojnie, nikt się nie dowala, co ona tam sobie pisze. Podejrzewam, że ktoś zapytał, bo nie jest w temacie i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Alicia ma swoja oryginalna, biologiczna, normalna Mamę, w jakim celu mialaby nazywac operkę i druga zone meza matką?

I tak jak wyzej ktos napisal, w filmach z Alicia, dziewczynka sama powiedziala, ze traktuje Agnieszke bardziej jak kolezanke, siostre, na co chudą zatkało i widac bylo focha i obraze majestatu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przerażają mnie ci ludzie, są jak z jakiejś sekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, zachowują się jak w swego rodzaju sekcie, kulcie, albo jakby mieli choroby psychiczne z dwubiegunówką i schizofrenią na czele.

To przede wszystkim wpływ diety, jak jeszcze kiedyś miałam wątpliwości, tak ostatnio trafiłam na kanał sv3rige i zobaczyłam kilka filmów ex roślinożerców i autentycznie przeraziłam się.

I nie chodzi o takie osoby, które stosują 'żrę trawę' 2 tyg, czy 3 miesiące i hurraa jestem wielki ve/ga/nin, tylko ludzi, którzy tkwili w chorym systemie 3, 5, 7, 12 czy 20 lat.

To, że Aga czy Nathan wyglądają jak ofiary śmierci głodowej to nie przypadek, na roślinach organizm głoduje, widać to po koszmarnym wychudzeniu, a  wcześniej czy później, bez dostarczania cholesterolu (jest tylko w tłuszczach zwierzęcych), dochodzi do zmian w mózgu, degeneracji, zachowania jak w psychozie... itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×