Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LOLO

tez chodzicie z obciagnietym penisem

Polecane posty

Gość LOLO

jak w temacie bardzo mnie podnieca jak chodze w jeansach I bokserkach luznych I mam obciagnietego penisa, takie pocieranie jest mile tkos tak ma podzielcie sie opiniami... mam 33 lata, jestem zonaty moj penis we wzwodzie ma 17cm a jak lezy sobie to 10cm I wtedy jest obciagniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obrzezany

Polecam się poddać obrzezaniu. Masz ten efekt bez ściągania napletka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLO

za stary jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exe

na to nigdy zapozno.  Wysłałam męża gdy miał 52lata. Zawsze chciałam zebu miał obrzezanego i w końcu się zgodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLO
1 godzinę temu, Gość Exe napisał:

na to nigdy zapozno.  Wysłałam męża gdy miał 52lata. Zawsze chciałam zebu miał obrzezanego i w końcu się zgodził.

I co lepsze doznania masz podczas seksu czy on lepiej odczowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exe

Nie wiem. Chyba tak samo. Bardziej chodziło o to żeby był mi posłuszny. Strasznie chciałam żeby to zrobił bo ja tak chce.   Miałam patrzeć jak mu to robią, ale nie moglam.. Po zabiegu dopiero mi pokazał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLO

No nie wiem moze sie zdecyduje ale zona sie raczej nie zgodzi. lubie chodzic bez majtek z obciagnietym i czuc jak sie ociera a jak sa jakies kobiety od razu mi staje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exe
10 godzin temu, Gość LOLO napisał:

No nie wiem moze sie zdecyduje ale zona sie raczej nie zgodzi. lubie chodzic bez majtek z obciagnietym i czuc jak sie ociera a jak sa jakies kobiety od razu mi staje...

Myślę że kręci Cię ten temat i onanizujesz się przy tej rozmowie..

A jeśli chodzi o obrzezanie to lepiej wyglądają takie penisy.  Tacy faceci wolniej dochodzą. I ogólnie lepsza jest higiena.   W Polsce tej mody nie ma, ale takie zabiegi też się robi. Mój mąż  był 30 min na sali i po wszystkim. Nie było sexu przez 2 tyg, ale od tej pory jest codziennie. 😉 Ja tam widzę same plusy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLO
54 minuty temu, Gość Exe napisał:

Myślę że kręci Cię ten temat i onanizujesz się przy tej rozmowie..

A jeśli chodzi o obrzezanie to lepiej wyglądają takie penisy.  Tacy faceci wolniej dochodzą. I ogólnie lepsza jest higiena.   W Polsce tej mody nie ma, ale takie zabiegi też się robi. Mój mąż  był 30 min na sali i po wszystkim. Nie było sexu przez 2 tyg, ale od tej pory jest codziennie. 😉 Ja tam widzę same plusy.  

Mylisz sie nie onanizuje sie ale temat mnie interesuje bo chodze z obciagnietym wiec moze powinienem pomyslec o obrzezaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sem ja

Mój sie nie chcę trzymać w spoczynku. Zawsze się zsuwa..

Może ty masz stulejkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLO
1 minutę temu, Gość Sem ja napisał:

Mój sie nie chcę trzymać w spoczynku. Zawsze się zsuwa..

Może ty masz stulejkę?

Sam bez stymulacji co sie obciaga to chyba nie jest normalne? nie na 100% nie mam stulejki normalnie napletek mi sie zsowa na innym watku ze zdjeciami zony jest moj penis tez bo sie zalapal wyglada normalnie nie mam stulejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dałabym, ale

Może to taki twoj fetysz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLO
3 minuty temu, Gość Dałabym, ale napisał:

Może to taki twoj fetysz 🙂

Moze, bardzo to przyjemne i lubie jak kobiety sa w poblizu a one nie wiedza ze mam obciagnietego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLO

Dzwonilem do kliniki koszt to 350 DOL zabieg trwa 15min  a potem godzina obserwacji I do domu, ale najgorsze 6 tygodni bez seksu :-( chyba poczekam z tym az zona bedzie w ciazy a narazie bede go obciagal I tak chodzil, to chyba nie zaszkodzi jakos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gadasz jak zawodowy zbok ble ble. Faceci to są jednak obrzydliwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLO
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Gadasz jak zawodowy zbok ble ble. Faceci to są jednak obrzydliwi. 

A ty dokogo??? konusie ty :-)

O co ci chodzi od tego jest forum by pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Konusie? Hahaha do ciebie to było :)))Sorry ale trochę to brzmi obrzydliwie...masz żonę a łazisz po mieście z obciągnietym kutasem i staje ci na widok innych dup :P taki lekki ekshibicjonizm :D ale nic mi do tego powodzenia w ulepszaniu pasji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLO

Kazdemu zdrowemu facetowi staje na widok seksownej kobiety I wyobraz sobie ze moja zona to wie I ma tego swiadomosc ze ma zdrowego samca za meza, a obciagniety poprostu reaguje szybciej bo jest stymulowany przez caly czas gdy chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam

Jeśli chcesz mieć lepsze doznania to kup sobie męski pas cnoty. Mi moja partnerka sprawiła coś takiego. Po 3 dniach bez sexu byłem taki nakręcony i miałem mega wytrysk. Naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC

tez tak mam, ciekawy temat UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 7.12.2018 o 20:05, Gość Gosc napisał:

Gadasz jak zawodowy zbok ble ble. Faceci to są jednak obrzydliwi. 

Tak, was wszystko brzydzi co zwiazane z cialem.

kumpela mi kiedys jeb..ła, "Jak my mozemy ogladac te wszystkie pi...?",  bo ją to brzydzi nawet to male miesko w kaciku oka, i ona nie moze na to patrzec.

od tego momentu nie mam wiecej pytan. :S :S :S psycholki

(na szczescie niektóre tylko, chwala normalnym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrobiłem to dla niej

Odradzam się obrzezać.  Moja żonka chciała więc to zrobiłem. Prawie dwa miesiące bez sexu po zabiegu.   Na początku penis jest mega wrażliwy, a teraz wręcz odwrotnie.. muszę kończyć ręką bo po 1.5 godz żona ma dość sexu ze mną. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×