Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madzia667

Uczelnie z kierunkiem Informatyka w Krakowie

Polecane posty

Gość madzia667

Gdzie można znaleźć informacje na temat uczelni informatycznych w Krakowie ? Polecicie coś konkretnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz informacji na temat uczelni Informatycznych w Krakowie to według mnie obiektywną opinię na pewno dadzą Ci aktualni studenci, lub byli studenci na temat kierunków, uczelni i panujących tam tradycji. Osobiście mój syn korzystał też z rankingu uczelni w Polsce http://www.studiakrakow.com który da Ci obiektywną opinię i pełne zestawienie wszystkich uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiavm

Rzeczywiście gdzieś widziałem informacje na temat tego portalu z rankingiem uczelni. Dobra opcja dla młodych ludzi szukających uczelni. Można sobie posprawdzać, wszystko w łatwy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie mnóstwo uczelni prowadzi informatykę. Jest to teraz popularny kierunek. Myślę, że dużo zależy od tego czy chcesz iść na ogólną informatykę czy może coś skonkretyzowanego. Niezależnie od tego co chcesz wybrać, to warto poczytać co największe uczelnie proponują. Ja ze swoje strony mogę ci szczerze polecić informatykę na uniwersytecie Jagielońskim. Trudno chyba o bardziej rozpoznawalną i rzetelną uczelnię w Polsce. Poza tym wystarczy poszukać opinii na ten temat. Statystyki wciąż podają, że tutejsza informatyka wciąż prowadzona jest na wysokim poziomie, a studenci zajmują imponujące stanowiska po tym lub osiągają świetne wyniki w nawet międzynarodowych konkursach. Z tego co się orientuję to tam również można wybrać dokładny kierunek informatyczny. W tym roku oferowali oprócz podstawowej informatyki, informatykę analityczną oraz taki ciekawy stwór jak bioinformatyka z biofizyką. Może zastanów się nad takimi kierunkami. Sama polecam uczelnię z całego serca. Mam nadzieję, że pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×