Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Paula

Amelia Wedding - Zaproszenia Slubne

Polecane posty

Gość Paula

ZDECYDOWANIE ODRADZAM! JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE !!!!
Zaproszenia które widzicie Państwo na stronie internetowej w zupełności odbiegają od tego co zobaczycie w rzeczywistości. 
Zdecydowalismy sie na zaproszenia z tej strony, ponieważ wcześniej nie spojrzeliśmy co inni mają na temat tej 'firmy' 
do powiedzenia w internecie. Do dnia dzisiejszego żalujemy tej decyzji. Proces skladania zamowienia trwał zdecydowanie 
za długo. Ciagłe, zlewające meile od grafika doprowadzajace do szału. 
Po tygodniowych wymianach meilowych i zfinalowaniu zamowienia otrzymalismy błednie nadrukowane zaproszenia. 
Widoczne gołym okiem przesuniecia w nadruku, złoto ktore na zdjeciach wyglada przepieknie w rzeczywistosci jest poszarpane i nie estetyczne.
Po złożeniu reklamacji otrzymalismy odpowiedz zwrotną że nie mamy mozliwosci na zwrot kosztow jakie ponieslimy jako że produkt ma charakter indywidualny. 
Zaakceptowaliśmy więc propozycje ponownego wykonania zaproszeń, z nadzieją ze tym razem się uda. 
Niestety ale tak się nie stało, w zeszłym tygodniu otrzymaliśmy nowe zaproszenia, które również nie zostały prawidłowo wydrukowane. Wprowadzono poprawki w projekcie, 
(bez wczesniejszej kosnultcji z nami), które wcale dobrze nie wpłynęły na wygląd zaproszeń a nawet je pogorszyły. 
Po dzień dzisiejszy, Panstwo z firmy Amelia Wedding ignorują nasze meile. 
Ostrzegam wszystkie Młode Pary, ponieważ zdaje sobie sprawę jak stresujace mogą być przygotowania do ślubu i uważam ze akurat zaproszenia nie powinny miec z tym
nic wspólnego. 
Zdecywanie nie polecam, kompletna strata czasu i pieniedzy. Zostalismy z zaproszeniami, które nie spełniaja oczekiwań. 
Kompletny brak odzewu ze strony Amelia Wedding. Życzę powodzenia tej firmie. 

Gość roksana

no widzisz, a ja mam zupelnie inne doświadczenia z tą firmą. my zamawialiśmy zaproszenia i winietki z dużym wyprzedzeniem, więc zostawilismy sobie dużo czas na ewentualne poprawki i modyfikacje. wg mnie zawsze trzeba się liczyć z takimi rzeczami. często coś, co wydaje nam się,że bedzie dobrze wyglądać, niekoniecznie się sprawdza w rzeczywistości. też pare razy zmienialiśmy koncepcje, ale koniec koncow udalo nam sie stworzyc idealne zaproszenia, ktore zrobily ogromne wrazenie na rodzinie i znajomych. 

Gość gość

my też u mnie u nich zamawialiśmy i wszystko bylo bez zarzutu. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować