Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Jaki zacząć temat, żeby się przełamać i zacząć z Nią rozmawiać?

Polecane posty

Gość Berutiel
1 minutę temu, Æðelgast napisał:

Coś tam luknąłem, ale za mało danych

Jakie chcesz dane? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Berutiel napisał:

Jakie chcesz dane? 

Nie obraź się, ale jutro rano do pracy zmykam i nie mam głowy do tego raczej. Może znowu się będę widział z główną bohaterką tego tematu i imam małą tremę z tego powodu. Tym bardziej, że mam jutro I zmianę. Ona II-gą. Więc, jak będę się z nią widział, to tylko przez chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Berutiel napisał:

Jakie chcesz dane? 

Ale tak na pierwszy rzut oka to do trójkąciku zmierza, wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berutiel

Za mało danych, jakie dane są Ci potrzebne?

O której jutro wstajesz do roboty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Berutiel napisał:

Za mało danych, jakie dane są Ci potrzebne?

O której jutro wstajesz do roboty? 

Ja wiem? Między 3, a 3:30 rano. O 4:20 wychodzę z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berutiel

jesteś kierowcą ciężarówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Berutiel napisał:

jesteś kierowcą ciężarówki?

Hmmm:) Jak będąc kierowcą ciężarówki mógłbym być obserwowany przez jakąkolwiek kobietę, jak np tą, o której założyłem temat? Nie nie jestem kierowcą:) Ale stresa mam małego. jutro koło 14 prawdopodobnie znowu się z nią zobaczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berutiel
1 minutę temu, Æðelgast napisał:

Hmmm:) Jak będąc kierowcą ciężarówki mógłbym być obserwowany przez jakąkolwiek kobietę, jak np tą, o której założyłem temat? Nie nie jestem kierowcą:) Ale stresa mam małego. jutro koło 14 prawdopodobnie znowu się z nią zobaczę....

Np. kobiety z dyspozytorni?

Nie za dużo masz tych kobiet w swoim życiu?

PK, Szatynka, Justynka-Aryjka i może..... ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 7.12.2018 o 22:55, Æðelgast napisał:

Prawdziwa Aryjka. Wygląda, jak kobieta scytyjska.

Musiałeś się dużo naoglądać tych kobiet scytyjskich 😄 😉  Podróże w czasie, czy reinkarnacja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość gość napisał:

Musiałeś się dużo naoglądać tych kobiet scytyjskich 😄 😉  Podróże w czasie, czy reinkarnacja? 

Pamięć genetyczna. To chyba logiczne, że skoro ja od Ariów pochodzę, to mam w mózgu detektor, który wychwytuje takie rzeczy... A poza tym, ona się raz na mnie patrzyła cały dzień, po tym, jak całą noc o niej myślałem, jako kobiecie scytyjskiej. Czyli podświadomie, czy w sferze astralnej wyczuła, że odwołałem się do jej prawdziwego pochodzenia i genetycznego dziedzictwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pochodzenie aryjskie to mit nazistowski który nie miał nic wspólnego z rzeczywistością. Ariowie mają ciemną cerę i czarne włosy i nie przypominają nordyckich blondynów. Twój detektor zmyśla 😄 A jak wyglądały kobiety scytyjskie? Można coś wiedzieć o wymarłej nacji z VIII w. p.n.e? Raczej głupoty piszesz, no ale z samozaparciem.  

33 minuty temu, Æðelgast napisał:

w sferze astralnej wyczuła, że odwołałem się do jej prawdziwego pochodzenia i genetycznego dziedzictwa...

Nie wiedziałam, że faceci wierzą w takie brednie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość gość napisał:

Pochodzenie aryjskie to mit nazistowski który nie miał nic wspólnego z rzeczywistością. Ariowie mają ciemną cerę i czarne włosy i nie przypominają nordyckich blondynów. Twój detektor zmyśla 😄 A jak wyglądały kobiety scytyjskie? Można coś wiedzieć o wymarłej nacji z VIII w. p.n.e? Raczej głupoty piszesz, no ale z samozaparciem.  

Nie wiedziałam, że faceci wierzą w takie brednie 😄

To ty opowiadasz lewackie mity, a o rasie aryjskiej pisał, jako pierwszy de Gobineau, Francuz żyjący w XIX wieku. Tutaj masz prawdziwych Ariów (Persów i Afgańczyków):

https://www.youtube.com/watch?v=URqN0Iu64D4

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ten Gobineau w XIX wieku nie miał jeszcze pojęcia o współćzesnej wiedzy i wypisywał głównie swoje teorie, które dzisiaj należą do historii, a na filmie jest zbiór przypadkowych osób, które wcale nie muszą mieszkać w sugerowanych krajach azjatyckich. Nawet jeżeli, to przynajmniej w krajach dawnego związku sowieckiego, przez dziesięciolecia dochodziło do mieszania się ras azjatyckich z rosjanami, stąd te wszystkie jasne oczy i różne odcienie blondu. Film jest tendencyjny, a teorie Gobineau przestarzałe. W czasie II wojny światowej, naziści wysłali ekspedycję do Indii w poszukiwaniu Ariów i znaleziono właśnie lud ciemnoskóry, czarnowłosy i czarnooki, o rysach zpełnie innych od wyglądu Niemców, Skadynawów czy Słowian. Co nie zakłóciło funkcjonowania mitu o aryjskiej rasie panów. W dziejach świata niestety nic nie jest tak samo  proste, jak umysł narodowca umaczany w żytniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Boże kolejna ciota męska :classic_sleep:masakra. Szkoda że w realu tacy mądrzy nie jesteście twarzą w twarz i nie czynicie podobnych wyznań. Od widzenia kogos przelotem przez 2 sekundy nic się nie zadzieje... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🤦🏻‍♂️Cinnamon

Zeby sie przelamac, trzeba... sie przelamac. Temat jest malo wazny (oczywiscie bez skrajnosci! Lepiej nie poruszac tych budzacych wielkie emocje). Istotne jest, jak sobie z nim poradzisz. Bez cwiczen wprawy nie nabedziesz 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

Ten Gobineau w XIX wieku nie miał jeszcze pojęcia o współćzesnej wiedzy i wypisywał głównie swoje teorie, które dzisiaj należą do historii, a na filmie jest zbiór przypadkowych osób, które wcale nie muszą mieszkać w sugerowanych krajach azjatyckich. Nawet jeżeli, to przynajmniej w krajach dawnego związku sowieckiego, przez dziesięciolecia dochodziło do mieszania się ras azjatyckich z rosjanami, stąd te wszystkie jasne oczy i różne odcienie blondu. Film jest tendencyjny, a teorie Gobineau przestarzałe. W czasie II wojny światowej, naziści wysłali ekspedycję do Indii w poszukiwaniu Ariów i znaleziono właśnie lud ciemnoskóry, czarnowłosy i czarnooki, o rysach zpełnie innych od wyglądu Niemców, Skadynawów czy Słowian. Co nie zakłóciło funkcjonowania mitu o aryjskiej rasie panów. W dziejach świata niestety nic nie jest tak samo  proste, jak umysł narodowca umaczany w żytniej. 

Zapomniałam dodać, że w Indiach, które były kolonią brytyjską przez niespełna wiek, Anglicy też pozostawili mnóstwo swoich genów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O Aryjczykach najwięcej do powiedzenia miał żyd... Tak że tego. Biały jak śnieg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berutiel

Ja mam urodę podobną do tej Scytyjskiej Księżniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Gość gość napisał:

Pochodzenie aryjskie to mit nazistowski który nie miał nic wspólnego z rzeczywistością. Ariowie mają ciemną cerę i czarne włosy i nie przypominają nordyckich blondynów. Twój detektor zmyśla 😄 A jak wyglądały kobiety scytyjskie? Można coś wiedzieć o wymarłej nacji z VIII w. p.n.e? Raczej głupoty piszesz, no ale z samozaparciem.  

Nie wiedziałam, że faceci wierzą w takie brednie 😄

"Generalnie nordyckie były wyższe warstwy ludów indoirańskich które osiedliły się w Iranie, a później stworzyły tam państwo perskie. To samo tyczy się Ariów, którzy najechali Indie (chodzi tu głównie o część ich wyższych warstw = warn, zarówno braminów jak i kszatrijów, trzecia warna - wajsiowie, zresztą najliczniejsza, zaliczała się głównie do rasy śródziemnomorskiej, przede wszystkim do typu irano-afgańskiego, zaabsorbowanego głównie w trakcie przejściowego zamieszkiwania przez Ariów w Afganistanie). Również wśród przodkówOrmian istniał, szczególnie u wyższych warstw społecznych (oczywiście jak wszędzie, zawsze stanowiących mniejszość społeczeństwa) element nordycki. Obecnie Ormianie zostali całkowicie zasymilowani przez autochtoniczny element armenoidalny (paradoksem jest, że nazwa typu armenoidalnego pochodzi od miana kraju Ormian, czyli Armenii).

Ciekawą sprawą jest zagadnienie używania słowa Arja (szlachetny) i jego pochodnych przez wiele ludów indoeuropejskich, co oznacza że była to zapewne ich pierwotna nazwa plemienna (lub przynajmniej określenie ich elity). Mało kto zdaje sobie sprawę że zarówno nazwa Iranu (od kraju Arjana w dzisiejszym wschodnim Iranie i Afganistanie) jak i celtycka nazwa Irlandii (Eire) są reminiscencją tegoż słowa. Również arystokracja (od starogreckiego aristos = najlepszy) ma to samo pochodzenie, nawet niemieckie określenie na armię (heer), wywodzi się od starogermańskiego słowa harja (wojsko). Z kolei indoirańska elita w huryckim państwie Mittani (istniejącym w XVI-XIV w p.n.e. na terenie dzisiejszej płn Syrii, płn. Iraku i płd-wsch. Turcji), określała  się jako marijanni (wojownicy na rydwanach). Widać na powyższych przykładach że źródłosłów Arja łączył się zawsze z władzą lub wojną, co oczywiście tłumaczy się tym że u pierwotnych ludów indoeuropejskich te dwa pojęcia były ze sobą nierozłącznie związane."

 

link: http://niniwa22.cba.pl/typy-rasowe-europy.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Berutiel napisał:

Ja mam urodę podobną do tej Scytyjskiej Księżniczki 🙂

Widziałem ją dzisiaj przez parę min, ale się na mnie nie patrzyła. Chyba nie widziała (skupiona na swoich obowiązkach była). To nie księżniczka, tylko dziewczyna konkretnie zapie....ąca;) Wkleiłbym Ci jej profin na fb, ale sępy by pewnie zaraz zaczęły do niej pisać i jątrzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berutiel
1 minutę temu, Æðelgast napisał:

Widziałem ją dzisiaj przez parę min, ale się na mnie nie patrzyła. Chyba nie widziała (skupiona na swoich obowiązkach była). To nie księżniczka, tylko dziewczyna konkretnie zapie....ąca;) Wkleiłbym Ci jej profin na fb, ale sępy by pewnie zaraz zaczęły do niej pisać i jątrzyć...

Wklejaj śmiało.

Pisałam o sobie, że ja jestem podobna do Scytyjskiej Książniczki. Twarz, nos, oczy i włosy takie same mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Berutiel napisał:

Wklejaj śmiało.

Pisałam o sobie, że ja jestem podobna do Scytyjskiej Książniczki. Twarz, nos, oczy i włosy takie same mamy.

Nie haha:) I tam mam przez nią tam pełno stresów. Albo może kiedyś. Na maila Ci prześle, po weryfikacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berutiel
6 minut temu, Æðelgast napisał:

Nie haha:) I tam mam przez nią tam pełno stresów. Albo może kiedyś. Na maila Ci prześle, po weryfikacji:)

Po jakiej weryfikacji? Przecież ja z Gościa piszę, jak najeżdżasz na mój nick, to nic Ci się nie wyświetla.

Czym się stresujesz? Dlaczego odmawiasz? Czego się boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Berutiel napisał:

Po jakiej weryfikacji? Przecież ja z Gościa piszę, jak najeżdżasz na mój nick, to nic Ci się nie wyświetla.

Czym się stresujesz? Dlaczego odmawiasz? Czego się boisz?

Boję się trochę, że ktoś da jej cynk, że o niej tematy zakładam i brdę miał przejebongo w pracy... A może wręcz przeciwnie, może wtedy pójdzie z górki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berutiel
2 minuty temu, Æðelgast napisał:

Boję się trochę, że ktoś da jej cynk, że o niej tematy zakładam i brdę miał przejebongo w pracy... A może wręcz przeciwnie, może wtedy pójdzie z górki;)

Dawaj. Nie krępuj się.

Nie wydam Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berutiel
2 minuty temu, Æðelgast napisał:

🙂

No, czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Berutiel napisał:

No, czekam.

Tu się nie doczekasz:) Może kiedyś na maila, czy cóś. dzisiaj nie mam głowy do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berutiel
1 minutę temu, Æðelgast napisał:

Tu się nie doczekasz:) Może kiedyś na maila, czy cóś. dzisiaj nie mam głowy do tego

A do czego masz głowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do

13 minut temu, Gość Berutiel napisał:

A do czego masz głowę?

Do książeczek, może troszkę audycji Pana Marka i do spania, bo jutro znowu koło 3 do arbajtu wstaję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×