Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Święta są nudne

Polecane posty

Gość gość

Uważam że Święta Bożego Narodzenia są fajne jedynie w domu wśród rodziny. Nienawidzę świąt publicznych typu w szkole, w pracy, wigilie uliczne. Przecież poza tym są ludzie niewierzący. Więc dlaczego zmusza się ich do uczestnictwa w czymś w co nie wierzą. Koleżanka jest ateistką, pracuje w korporacji i denerwuje ją że zamiast być w swojej ulubionej pracy musi bezczynnie siedzieć w domu i nawet posprzątać nie może bo rodzina się czepia że w święta to nie wypada. Dlaczego katolicy tak terroryzują świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypranie do dna

bo piorą mózgi wszystkim aby konsumowali i zadłużali się w peezdu, bo niewolnik nawet za ochłapy będzie orał aby spłacić dług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yes kûrwa

katolicy to krwy, wszystkim chcą do gardła pakować swoją durną wiare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem robotę

Wystarczyło nam za młodu świętym Mikołajem pomachać a przyzwyczajenie zostało chociaż wiadomo że go chuja nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfhgs

a ja lubie swieta mimo że nie jestem katoliczka. Dzieki temu mozna obdarowac bliskich fajnymi prezentami ❤️ w tym roku dla mojego narzeczonego kupuje lot w tunelu aerodynamicznym speedfly pod wrocławiem ❤️ bardzo chcial sobie sam kupic, ale on jest typem, ktory nie wydaje na siebie z bardzo pieniedzy. Wiec dostsnie to ode mnie ❤️  ciesze sie ze moge mu sprawic przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kolezanka moze pracowac przez swieta albo skorzystac z wolnego. Mieszkam za granica, malo kto wierzy, ale wiekszosc nie narzeka na dni wolne 😄

 

Sama jestem ateistka, lubie swieta ale w moich brak aspektow religijnych. Raczej sa tradycje luzno powiazane z wiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×