Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Toksyczna przyjaciółka?

Polecane posty

Gość Kasia

Cześć jestem studentką tak samo jak moja przyjaciółka znamy sie od podstawówki alr nasze relacje przyjacielskie nastąpiły gdzies w liceum i tu jest problem ponieważ podam przykłady pierwszy największy ciagle ma miejsce narzuca swoje zdanie np nie bylam pewna wyboru studiów od razu to lub tamto a jak pisałam o swoim pomyślę to wysmiewala ze mnie w tym nie widzi albo że za wysoko mierze gdzieś składając albo ze nie powinnam iść do fryzjera gdzies tam gdy sama np składała na wysokie uczelnie  czy też popełniala błędy ale zawsze dawała wykład jak żyć kolejna sprawa pieniądze pisałam ze np jadę na zakupy że zapisalam się na to że do fryzjera na brwi czy inne jakieś pierdoly od razu leciało a skąd masz pieniadze a jakim cudem masz na to 400zl skoro ostatnie wydałas mimi ze nie wie ile dostaje bądź tez jak założyłam konto w banku byl atak o a skad beda sie braly tam pieniądze ooo proszę rodzice przelali pieniądze dodam że obie jesteśmy na utrzymaniu rodziców wiec pytanie skad jest idiotyczne albo np ile dostałaś itd gdy ona idzie dofryzjera czy na zakupy mam w dupie ile ma pieniędzy i wgl skąd itd kolejna sprawa wysmiewanie mnie że mam za małe piersi że mam wystający brzuch gdy jej wystaje 3razy bardziej że cos glupiego zrobiłam albo ze źle jeżdżę itd sporo tego jest a najgorsze jest to ze znam sie z nia tak długo ze bardzo ciezko jest zerwać kontakt tez duzo rzeczy o moich problemach jej opowiedzialam i z perspektywy czasu to byl zly pomysl i na koniec w liceum miala przyjaciółkę i potrafila mnj3 zostawić na przerwie bo tamta przyszla i bylo tak nie raz a gdy tamta ja olala i nie ma w sumie kontaktu to teraz do mnie leci prosze o rady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

jesteś  gwiazdą ?przyjaciółka jest gwiazda?występuje  w tv?zagrałaś w filmie?

po chuj piszesz w tym dziale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole

Kasia, napisz to jeszcze raz według zasad poprawnej polszczyzny, a nie ciągiem - wygląda to bardzo pretensjonalnie, poza tym odechciewa się czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×