Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lind

Ogarnijcie sie!!!

Polecane posty

Gość Lind

Do wszystkich zmor co tu siedzą i pierdola takie głupoty ze aż szkoda czytać, zajmijcie sie w końcu swoim życiem wy piekniutkie cnotki lub pokorne mężatki z januszami alkoholikami. Luuudzie co za zwykłe ropuchy tu siedza całymi dniami i plują jadem na prawo i lewo, dobrze że wkoncu sie dorwali do dupy kafeterii i sie to skończy a jak juz wejdzie ustawa, kazda z was z osobna odpowie za te gownoplucie na prawo i lewo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lind

Jestem tu drugi raz w zyciu i nie moge uwierzyć jakie tu żmory i ropuchy potrafia być, jak mozna tak klepać o innych całymi dniami, ludzie, czy wam jest nie wstyd ???? Brak szacunku, każda sie śmieje z facetow ze cebularze ale wy kobiety jak wy sie zachowujecie??? Zanim jeszcze raz padnie z ust powiedzenie " ohh bo to my polki najpiękniejsze i najcudowniejsze " sto razy sie zastanówcie nad samym soba i nad tym co robicie, bo ani koło piękna ani cudu nawet nie stałyście. A po 2 idą święta i te wasze falszywe geby jako pierwsze zapewne leca do kościółka bo trzeba. Ze wam jest naprawde nie wstyd nawet przed samym soba??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm

No "żmory" straszliwe :D 

I co juz ci lepiej?

Poplules troche jadem, robiac dokladnie to co zarzucasz innym. Moze idz na spacer, bo jakis nerwowy jestes i glupoty piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może więc niech youtuberki zajmą się życiem zamist pokazywaniem teatrzyku na YT który jest w większości tak żałosny, że trudno nie skomentować. Pokazywanie parodii życia żeby zarobić na subach i wpłatach z współprac jest OK, ale najlepiej tak, żeby nikt nie komentował, a jeśli już to tylko chwalił za wspaniały kontent polegający na wysmarowaniu mordy tapetą, porozrywaniu kartonów z kalendarza światecznego i opowiedzeneniu o tym, jak to herbatka z Natural Mojo zrobiła im zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę

To wszystko marketing za który youtuberki same płacą. Ta dyskusja to strata czasu. Mam pytanie, dlaczego tak wam zależy żeby dziewczyny przestały nagrywać ? Jak wam żal pupę ściska to zacznijcie same nagrywać. Założenie konta na youtube jest darmowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trolo lolo

Co ma uroda do plotek na forum? Nie wyspałaś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oj buba buba....🤫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"drugi raz w życiu" :DDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×