Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Przeciwpancerny

Szukam księdza

Polecane posty

Witam,

Chodzi o życie erotyczne z moją dziewczyną

Sprawa jest nietypowa i muszę znaleźć kontakt do odpowiedniego księdza. Takiego który 'zatwierdził by' możliwość sexu pare mieś. przed ślubem,.

Wiem że są tacy więc jakby ktoś miał kontakt to bardzo proszę o pomoc. Sprawa Naprawdę życia i śmierci.

Za trafioną pomoc jeśli wszystko będzie ok możliwa $$$ nagroda za fatyge.

Zbędne komentarze można sobie darować, i tak nie będę tutaj rozpisywał naszych powodów gdyż są zbyt prywatne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteuzz

Kiedys slyszalem od znajomych ze byl taki w okolicy poznania, wszystko szlo zalatwic od reki, bierzmowanie, zaliczenie nauk przedmalzenskich, jakies inne papierki, za drobna oplata.

No ale nie znam do niego zadnego kontaktu niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta

Głupku, ksiądz nie może zatwierdzić możliwości seksu przed ślubem. On jest urzędnikiem Kościoła, a Kościół ma swoje zasady - między innymi taką, że seks przed ślubem jest grzechem śmiertelnym. I nie obchodzi mnie, czy w to wierzysz czy nie - po prostu żaden ksiądz ci tego nie zatwierdzi.

     Jak jestes taki nowoczesny, to po co Ci ksiądz w ogóle. Żyj i grzesz na własny rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie o mnie chodzi, tylko o dziewczyne. My i tak to robimy, tylko że ona się z tym źle czuje i ma wyrzuty sumienia. Pomogło by jeśli jakiś ksiądz na swój sposób wyjaśniłby jej że nie musi się tym przejmować.  I właśnie takiego szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysieky78

brak mi słów.....ksiądz rypie ile wlezie i kogo wlezie a wy idziecie do księdza po zgodę,co za średniowiecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnny

Ja to bym znalazł inną, ale skoro sie kochacie a tylko taki jeden problem jest to nie wiem, moze rzeczywiscie dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

jakby sie taki znalazł to też bym chętnie skorzystał, nie trzeba by sie bawic z tymi wszystkimi formalnosciami do ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×