Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tak czy nie

Seks na pierwszej randce gdy jest chemia?

Polecane posty

Gość Tak czy nie

bo niby na co czekać gdy jest chemia? nie chodzi o bycie łatwym ale nie marnowanie szansy na dalszy związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na gówno. Dziś chemia jest jutro nie ma. Kolejny wymysł facetów żeby zaruchac jak najszybciej. Gdy kobieta chce seksu od razu to nie umawia się na randki z myślą o związku głąbie tylko szuka bez zbędnych ceregieli randkowych i innych pierdow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmniej jest coś

ja uważam że nic w tym złego, jeśli jest chemia to może to właśnie ta, a czy chemia się wypali to nie wiadomo nigdy, wiec trzeba brac chemie gdy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gra wstępna
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Na gówno. Dziś chemia jest jutro nie ma. Kolejny wymysł facetów żeby zaruchac jak najszybciej. Gdy kobieta chce seksu od razu to nie umawia się na randki z myślą o związku głąbie tylko szuka bez zbędnych ceregieli randkowych i innych pierdow. 

nie kumasz, nie chodzi o seks bez związku tylko o seks na początku znajomosci jeśli jest chemia, nie o szukanie przypadkowych przygód bez szansy na związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chemia prędzej cię do grobu wpedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol

Jak to prawdziwa chemia, to z każdą randką będzie narastać, a nie maleć. Więc polecane jest czekanie. Sorry, to tak nie działa. Po co ryzykować coś, bo zawsze się ryzykuje, jeśli nie zna się drugiej osoby.
Tylko dupek rezygnuje z drugiej i kolejnej randki, bo pomimo chemii nie było seksu. Więc co? Jak nie będzie seksu, to straci się na coś szansę? Słabe to. Podziała chyba na kobiety, które są głupsze od ciebie. Nie ma ich wcale wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeka doświadczeń

kiedyś trzeba umrzeć, ważna droga a nie cel, masz zamiar żyć do setki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Na gówno. Dziś chemia jest jutro nie ma. Kolejny wymysł facetów żeby zaruchac jak najszybciej. Gdy kobieta chce seksu od razu to nie umawia się na randki z myślą o związku głąbie tylko szuka bez zbędnych ceregieli randkowych i innych pierdow. 

Dokładnie. Oni chyba myślą, że laski są tak głupie, jak oni. To jest tak potwornie żałosne. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła
1 minutę temu, Gość pol napisał:

Jak to prawdziwa chemia, to z każdą randką będzie narastać, a nie maleć. Więc polecane jest czekanie. Sorry, to tak nie działa. Po co ryzykować coś, bo zawsze się ryzykuje, jeśli nie zna się drugiej osoby.
Tylko dupek rezygnuje z drugiej i kolejnej randki, bo pomimo chemii nie było seksu. Więc co? Jak nie będzie seksu, to straci się na coś szansę? Słabe to. Podziała chyba na kobiety, które są głupsze od ciebie. Nie ma ich wcale wiele.

Dokładnie, może wypadałoby się najpierw trochę poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🤦🏻‍♂️Cinnamon

Byleby tylko obie strony mialy identyczne podejscie do sprawy :) no i odpowiedzialnie podeszly do zabezpieczenia sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Doskonale kumam. Nie tyko to ale i wszystkie wszystkie wasze denne zagrywki dla debilek. Z mojej dzisiejszej perspektywy są bardziej żałosne niż wszystkie prawiki z kafeterii razem wzięte 🤣🤨😏👩‍🌾

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie mam żadnego zamiaru w tym względzie. Ani celu. Jebie mnie to tak samo jak chemia o której każdy gledzi jak potluczony. Za stara jestem na pierdy dla naiwnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruszamy na twierdze
1 minutę temu, Gość pol napisał:

Jak to prawdziwa chemia, to z każdą randką będzie narastać, a nie maleć. Więc polecane jest czekanie. Sorry, to tak nie działa. Po co ryzykować coś, bo zawsze się ryzykuje, jeśli nie zna się drugiej osoby.
Tylko dupek rezygnuje z drugiej i kolejnej randki, bo pomimo chemii nie było seksu. Więc co? Jak nie będzie seksu, to straci się na coś szansę? Słabe to. Podziała chyba na kobiety, które są głupsze od ciebie. Nie ma ich wcale wiele.

nie mówie że jak jest chemia a nie ma od razu seksu to ją skreśle ale..... czemu nie seks od razu? Na co niby czekać? czy różnice robi czy to 1sza randka czy 5ta? czy 35ta? i tak się naprawde nie znają, chyba że zamieszkają razem. Po co tą szparke ma trzymać jak asa w rękawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła
1 minutę temu, Gość ruszamy na twierdze napisał:

nie mówie że jak jest chemia a nie ma od razu seksu to ją skreśle ale..... czemu nie seks od razu? Na co niby czekać? czy różnice robi czy to 1sza randka czy 5ta? czy 35ta? i tak się naprawde nie znają, chyba że zamieszkają razem. Po co tą szparke ma trzymać jak asa w rękawie?

o matko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🤦🏻‍♂️Cinnamon

Ludzie maja rozne powody, dla ktorych od razu sie nie odslaniaja, czy to emocjonalnie, czy fizycznie. To ich przekonania, rany lub nieufnosc, ktora jest zrozumiala na poczatku relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki sens odwlekać
4 minuty temu, Gość pol napisał:

Dokładnie. Oni chyba myślą, że laski są tak głupie, jak oni. To jest tak potwornie żałosne. ...

dlaczego głupie? jest obustronna chemia, co jest rzadkie, to dlaczego tego nie przypieczetować? może się już nie trafić taka chemia długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szparka.. No tak oczywiście :classic_laugh:ktoś kto tak postrzega kobieta jak chłodząca szpare która istnieje tylko po to żeby walić gruche jest dla mnie upośledzony emocjonalnie. I pisze się tę do chuja jebanego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

W życiu. Nie jara mnie chodzenie do łózka z kimś kogo praktycznie nie znam - to raz. Taki mechaniczny seks bez żadnych emocji.

Dwa- trzeba być debilką, żeby iść do łóżka z nowopoznanym facetem - może się okazać sadystą czy jakimś psycholem. Co innego, gdy znacie się już jakiś czas lub np. pisaliście ze sobą w necie przez dłuższy czas.

A czekanie jest dobrym sprawdzianem czy facetowi nie zależy tylko na jednym. Ruchacz odpuści po kilku, kilkunastu randkach bez seksu. Jak facetowi zależy na kobiecie to bez problemu poczeka nawet te 2 czy 3 miesiące. Wiem z wielokrotnego doświadczenia (nie tylko swojego, ale też znajomych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki sens odwlekać
9 minut temu, Gość wesoła napisał:

Dokładnie, może wypadałoby się najpierw trochę poznać.

ile "lepiej" będą sie znać nawet za 6 miesięcy? raczej niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła
Przed chwilą, Gość jaki sens odwlekać napisał:

ile "lepiej" będą sie znać nawet za 6 miesięcy? raczej niewiele

kilka miesięcy to już coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za idiota
7 minut temu, Gość ruszamy na twierdze napisał:

nie mówie że jak jest chemia a nie ma od razu seksu to ją skreśle ale..... czemu nie seks od razu? Na co niby czekać? czy różnice robi czy to 1sza randka czy 5ta? czy 35ta? i tak się naprawde nie znają, chyba że zamieszkają razem. Po co tą szparke ma trzymać jak asa w rękawie?

Ożeń się na pierwszej randce jak poczujesz chemię. Po co czekać. I tak jej lepiej nie poznasz. Dobry deal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śniadanie do łóżka
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie mam żadnego zamiaru w tym względzie. Ani celu. Jebie mnie to tak samo jak chemia o której każdy gledzi jak potluczony. Za stara jestem na pierdy dla naiwnych. 

starość działa na twoją niekorzyść niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🤦🏻‍♂️Cinnamon

Mozna tego nie wykorzystac na przyklad z tego powodu, ze sex z obca osoba jest jak sucha bulka, sluzy zaspokojeniu glodu. Jak masz szczescie, trafi Ci sie slodka bulka 👍🏻 Sex z osoba, ktora kochasz, ktorej ufasz, ktora Cie zna, jest jak Twoje ulubione danie. A oczekiwanie na sex jest jak przystawki do glownego dania. Nie zaspokoisz nimi glodu. Ale czesto sa rzeczy, ktorych inaczej bys nie sprobowal, cos nowego i oryginalnego.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śniadanie do łóżka
7 minut temu, Gość 🤦🏻‍♂️Cinnamon napisał:

Ludzie maja rozne powody, dla ktorych od razu sie nie odslaniaja, czy to emocjonalnie, czy fizycznie. To ich przekonania, rany lub nieufnosc, ktora jest zrozumiala na poczatku relacji.

tym samym szanse na udany związek znacznie obniżają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli starość w czyimś mniemaniu działa na moją niekorzyść to tym bardziej z mojej młodości nie skorzysta bo mu każe wypierdalac z marszu 🖕suche bułki to akurat lubię od zawsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Biedny chłop dla którego synonim udanego związku to seks. I to od razu. Dziękuję postoje. A seks to może mieć każda ogarnięta kobieta ale na własnych zasadach. Dzieciuchu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🤦🏻‍♂️Cinnamon

Ale czy suche bulki to Twoje ulubione danie i czy maja duzo wartosci odzywczych? 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śniadanie do łóżka
5 minut temu, Gość gosc napisał:

W życiu. Nie jara mnie chodzenie do łózka z kimś kogo praktycznie nie znam - to raz. Taki mechaniczny seks bez żadnych emocji.

Dwa- trzeba być debilką, żeby iść do łóżka z nowopoznanym facetem - może się okazać sadystą czy jakimś psycholem. Co innego, gdy znacie się już jakiś czas lub np. pisaliście ze sobą w necie przez dłuższy czas.

A czekanie jest dobrym sprawdzianem czy facetowi nie zależy tylko na jednym. Ruchacz odpuści po kilku, kilkunastu randkach bez seksu. Jak facetowi zależy na kobiecie to bez problemu poczeka nawet te 2 czy 3 miesiące. Wiem z wielokrotnego doświadczenia (nie tylko swojego, ale też znajomych).

bzdury, kto mówi o mechanicznym seksie? Chemia to nie żaden mechaniczny seks, tylko burza emocji.

a psycholem może się okazać i po 10ciu latach, więc teoria z du!py wyjęta

ruchacz właśnie poczeka aż zdobędzie i wtedy oleje taką, nie ma reguły, teoria leży w gruzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mi tam
6 minut temu, Gość co za idiota napisał:

Ożeń się na pierwszej randce jak poczujesz chemię. Po co czekać. I tak jej lepiej nie poznasz. Dobry deal?

ja się moge żenić na pierwszej randce jeśli jest chemia tylko kobiety mają przy tym zwykle opory z nie wiadomych względów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem. Nie przeliczam wszystkiego na wartości odżywcze bo nie jestem aż tak pierdolnieta. Na pewno mają dużo glutenu ale mnie to nie interesuje. Suchy chleb to dla mnie rarytas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×