Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tak czy nie

Seks na pierwszej randce gdy jest chemia?

Polecane posty

Gość sucha bułka
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeśli starość w czyimś mniemaniu działa na moją niekorzyść to tym bardziej z mojej młodości nie skorzysta bo mu każe wypierdalac z marszu 🖕suche bułki to akurat lubię od zawsze. 

dlatego jesteś starą panną i tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ależ oczywiście że tak zostanie bo nie zamierzam zmieniać stanu cywilnego nawet po moim trupie. Lepiej się czujesz po napisaniu banalu o starej pannie? Masz chleba się najedz bo człowiek głodny traci kontakt z rzeczywistością. Proszę jedz moje ciało zamienione w chlep. 🍞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek J

z moją był seks w dzień poznania się i to nawet nie była pierwsza randka bo ta dopiero była po tygodniu, jesteśmy razem ponad 15 lat i mamy 4 dzieci, więc nie ma reguły, chemia była od początku i jest do dziś, a inni którzy czekali miesiącami na ten seks już dawno po rozwodach, czesto po kilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucha bułka
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ależ oczywiście że tak zostanie bo nie zamierzam zmieniać stanu cywilnego nawet po moim trupie. Lepiej się czujesz po napisaniu banalu o starej pannie? Masz chleba się najedz bo człowiek głodny traci kontakt z rzeczywistością. Proszę jedz moje ciało zamienione w chlep. 🍞

twoja postawa zadecydowała o twoim obecnym stanie, nie odwrotnie, więc trudne do zgadnięcia to nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🤦🏻‍♂️Cinnamon

Marku, to, co napisales, tez nie jest norma, tylko Twoim doswiadczeniem.

Jesli macie podobne poglady, oczekiwania, temperament, to moze sie udac.

Ale nie ma nic zlego w tym, ze ktos nie decyduje sie na taki krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób se testy na HPV i HSV
4 minuty temu, Gość co mi tam napisał:

ja się moge żenić na pierwszej randce jeśli jest chemia tylko kobiety mają przy tym zwykle opory z nie wiadomych względów

choć nie wierzę, żeby jakaś kobieta była na tyle głupia by iść z tobą do łóżka

odn. twej światłej wypowiedzi:

czyli na seks się też nie zgadzają - z niewiadomych względów - stąd ta akcja agitacyjna podstarzały niespełniony lovelasie?

nie mój problem, że nie rozumiesz,

nie rozumiesz, nie zaruchasz

jesteś głupi - chemii nie ma

 

myślę, że próbujesz być szybszy niż to, jak szybko mija pierwsze wrażenie po tym, gdy otworzysz usta - parę mądrości i dziewczyna wieje gdzie pieprz rośnie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyobraź sobie że istnieją ludzie którzy o swoim obecnym stanie jakikolwiek by on nie był decydują całkowicie świadomie. Witamy w 21 wieku. Żałosny jesteś wiesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Taaa "burza emocji" po pierwszym spotkaniu. Nie ośmieszaj się. Chyba jedynie burza nabrzmiałego kutasa.

Ludzie się nie znają, krępują siebie, nie czują się przy sobie swobodnie. Nie ma między nimi  żadnej więzi emocjonalnej/psychicznej. Nie wyobrażam sobie seksu z facetem, którego nie znam, powtórzę.

Chemia czysto fizyczna to dla mnie za mało, aby mieć ochotę iść z facetem do łóżka. Brakuje mi tej chemii mentalnej/emocjonalnej, która zaczyna pojawiać się po jakimś czasie spotykania się i spędzania ze sobą czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie tłumacz debilowi bo i tak nie zrozumie i odwróci kota dupa robiąc z ciebie debilke. Nieudolnie ale jednak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mi tam
5 minut temu, Gość zrób se testy na HPV i HSV napisał:

choć nie wierzę, żeby jakaś kobieta była na tyle głupia by iść z tobą do łóżka

odn. twej światłej wypowiedzi:

czyli na seks się też nie zgadzają - z niewiadomych względów - stąd ta akcja agitacyjna podstarzały niespełniony lovelasie?

nie mój problem, że nie rozumiesz,

nie rozumiesz, nie zaruchasz

jesteś głupi - chemii nie ma

 

myślę, że próbujesz być szybszy niż to, jak szybko mija pierwsze wrażenie po tym, gdy otworzysz usta - parę mądrości i dziewczyna wieje gdzie pieprz rośnie

 

ile to par czekało z seksem nie wiadomo ile a potem i tak rozwód? więc nie masz nic co twoją teorie popiera, zero danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Gość śniadanie do łóżka napisał:

bzdury, kto mówi o mechanicznym seksie? Chemia to nie żaden mechaniczny seks, tylko burza emocji.

a psycholem może się okazać i po 10ciu latach, więc teoria z du!py wyjęta

ruchacz właśnie poczeka aż zdobędzie i wtedy oleje taką, nie ma reguły, teoria leży w gruzach

pan burza emocji haha, uśmiałam się, może czas wydorośleć i do burzy emocji dodać więcej składników, nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta burza emocji to raczej gunwoburza w łyżce wody. Metnej tak samo jak rozumowanie autora. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mi tam
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Taaa "burza emocji" po pierwszym spotkaniu. Nie ośmieszaj się. Chyba jedynie burza nabrzmiałego kutasa.

Ludzie się nie znają, krępują siebie, nie czują się przy sobie swobodnie. Nie ma między nimi  żadnej więzi emocjonalnej/psychicznej. Nie wyobrażam sobie seksu z facetem, którego nie znam, powtórzę.

Chemia czysto fizyczna to dla mnie za mało, aby mieć ochotę iść z facetem do łóżka. Brakuje mi tej chemii mentalnej/emocjonalnej, która zaczyna pojawiać się po jakimś czasie spotykania się i spędzania ze sobą czasu.

masz staroświeckie podejście do związków, niczym z za żelaznej kurtyny, nic w tym złego, ale tak nie działa obecnie świat, to historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdybyś wiedział jak naprawdę działa świat tobys się zabił ze swoją psychika chłopie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mi tam
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie tłumacz debilowi bo i tak nie zrozumie i odwróci kota dupa robiąc z ciebie debilke. Nieudolnie ale jednak. 

co wam przyszło z tego wstrzymywania seksu? absolutnie nic..... bo albo stare panny albo samotne mamuśki teraz, więc gdzie rezultaty teorii że lepiej nie dawać od razu? może właśnie trzeba było dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🤦🏻‍♂️Cinnamon

Ludzie nie są jednakowi. Roznia sie nie tylko podejsciem do zycia, ale i temperamentem oraz osobowoscia. Introwertyk raczej nie pojdzie z Toba do lozka na pierwszej randce, bo bedzie marzyl tylko o tym, by jak najszybciej znalezc sie samotnie u siebie w domu i wszystko przetrawic 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ta burza emocji to raczej gunwoburza w łyżce wody. Metnej tak samo jak rozumowanie autora. 

otóż to, niezbyt emocjonalnie rozwinięty typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mi tam
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Gdybyś wiedział jak naprawdę działa świat tobys się zabił ze swoją psychika chłopie 😄

dodatkowo jeśli kobieta nie robi oralu i nie połyka to odpada jako kandydatka na żone bo jest za mało dedykowana, nie będzie dobrą żoną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Komu trzeba to daje a tobie chuj do tego kto przed kim nogi rozkłada. Najczęściej do seksu za wszelką cenę dążą ludzie którzy nie mają nic innego do zaoferowania. Jeśli Ci brakuje do zapłać i po co te ceregiele? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe
7 minut temu, Gość co mi tam napisał:

ile to par czekało z seksem nie wiadomo ile a potem i tak rozwód? więc nie masz nic co twoją teorie popiera, zero danych

o jezu, to musi być troll 😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No dobra. Pora to napisać oficjalnie: chujowo prowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakon czeka

te co udają świętoszki to zwykle są największe krwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kler mówi nie
1 minutę temu, Gość hehehe napisał:

o jezu, to musi być troll 😄😄😄

odezwała się rozwódka która rok nie dała swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Otóż to. A największe kurwy to największe swietoszki i gitara gra szalalala:classic_cool:🎸

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie święte

każda udaje taką porządną niby a kościotrupów w szafie ma pełno, oczywiście nikomu nigdy się do niczego nie przyzna, takie to świetoszki z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie święte
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Otóż to. A największe kurwy to największe swietoszki i gitara gra szalalala:classic_cool:🎸

dlatego kościół pełny w niedziele, same grzesznice w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pomasuj dupe palcem. Może bul przejdzie andżeju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhy

co za durny argument puszczalskich polek "nie czekać ani chwili bo jest chemia".

durna pizdo, chemia potrafi się utrzymywać do 8-10 lat znajomości - jest to udowodnione naukowo.

stosujesz tylko wymówkę dla swojej łajdackiej, puszczalskiej natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wać
16 minut temu, Gość jhy napisał:

co za durny argument puszczalskich polek "nie czekać ani chwili bo jest chemia".

durna pizdo, chemia potrafi się utrzymywać do 8-10 lat znajomości - jest to udowodnione naukowo.

stosujesz tylko wymówkę dla swojej łajdackiej, puszczalskiej natury.

to baby piszą o tej chemii czy faceci, watek założyła raczej panna, ale dużo tu panów o burzy emocji się rozpisuje też xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Aj si fajer 🌋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×