Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ponad przeciętne

Nadmierna uroda u kobiety, zbawienie czy klątwa?

Polecane posty

Gość ponad przeciętne

mowa o tych 7/10 - 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A kto to może wiedzieć na kafeteria.pl oprócz kiełbasy pięknej? Tu jak w mięsnym. Tylko kiełbasa a reszta to pasztety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła

Uroda zawsze pomaga w życiu, nie rozumiem pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła

Więc sprecyzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fałszywe zamiary

uroda przeszkadza w wielu rzeczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła
Przed chwilą, Gość fałszywe zamiary napisał:

uroda przeszkadza w wielu rzeczach

Niby w jakich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fałszywe zamiary
7 minut temu, Gość wesoła napisał:

Uroda zawsze pomaga w życiu, nie rozumiem pytania.

kompletne bzdury, to tak jak powiedzieć że kasa daje szczęście, co wielokrotnie zostało udowodnione jako nieprawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fałszywe zamiary
1 minutę temu, Gość wesoła napisał:

Niby w jakich?

trudniej o prawdziwą miłość lub przyjaźń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła
1 minutę temu, Gość fałszywe zamiary napisał:

kompletne bzdury, to tak jak powiedzieć że kasa daje szczęście, co wielokrotnie zostało udowodnione jako nieprawda

To oświeć mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła
2 minuty temu, Gość fałszywe zamiary napisał:

trudniej o prawdziwą miłość lub przyjaźń

Czy trudniej o prawdziwą miłość? Wątpię. Piękna dziewczyna ma więcej możliwości poznania faceta, bo z racji urody będzie miała więcej adoratorów. Za to nieładna dziewczyna będzie miała kłopot żeby w ogóle kogoś poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła
8 minut temu, Gość fałszywe zamiary napisał:

kompletne bzdury, to tak jak powiedzieć że kasa daje szczęście, co wielokrotnie zostało udowodnione jako nieprawda

Masz jeszcze jakieś teorie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła

Myślałam, że podyskutujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żeby podyskutować na taki temat każda kobieta musiałaby być 7 co najmniej a która na kafe jest? Chyba tylko jakaś megalomanka tak się oceni. W czym niby uroda pomaga? Jeśli kobieta ma mentalność dziwki to może być od diabła trochę ładniejsza a tak to wykorzysta że ho ho. Nie wiem w czym uroda pomaga poza tym że jakiś facet gdzies cię obsłuży szybciej itp. O ile oczywiście nie ma taka kobieta mentalności o jakiej napisałam wcześniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Żeby podyskutować na taki temat każda kobieta musiałaby być 7 co najmniej a która na kafe jest? Chyba tylko jakaś megalomanka tak się oceni. W czym niby uroda pomaga? Jeśli kobieta ma mentalność dziwki to może być od diabła trochę ładniejsza a tak to wykorzysta że ho ho. Nie wiem w czym uroda pomaga poza tym że jakiś facet gdzies cię obsłuży szybciej itp. O ile oczywiście nie ma taka kobieta mentalności o jakiej napisałam wcześniej. 

Owszem, nie każda na kafe musi być super ładna, ale myślę że każdy zna choć jedną taką dziewczynę. W miłości uroda pomaga, bo po prostu dziewczyna będzie miała więcej możliwości wyboru i nie mówię tu o jakiś przelotnych związkach, ale to brzydkiej zawsze trudniej kogoś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To logiczne i oczywiste a o oczywistosciach się nie dyskutuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To logiczne i oczywiste a o oczywistosciach się nie dyskutuje. 

To nie ja założyłam temat, a to był mój argument na inną czyjąś wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Będąc brzydka przynajmniej wiesz ze facet nie leci na urodę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Będąc brzydka przynajmniej wiesz ze facet nie leci na urodę... 

Albo ciężko w ogóle Ci będzie kogoś poznać. I niekoniecznie kogoś, kto Ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llllllll

Kobiety wredne, faceci zrobia wiele dla pieknej, mi odpowiada, nie potrzebuje bab , a w ciele samym nikt sie nie zakocha, osobowosc potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żeby ciężko było kogoś poznać to już trzeba być wyjątkowo brzydka a takich kobiet jest niewiele więc nie przesadzajmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła
2 minuty temu, Gość Llllllll napisał:

Kobiety wredne, faceci zrobia wiele dla pieknej, mi odpowiada, nie potrzebuje bab , a w ciele samym nikt sie nie zakocha, osobowosc potrzebna

To wiadomo, poza urodą trzeba mieć coś jeszcze. No ale ładna i tak ma więcej możliwości na poznanie właściwej osoby. No i najpierw trzeba kogoś do siebie przyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Żeby ciężko było kogoś poznać to już trzeba być wyjątkowo brzydka a takich kobiet jest niewiele więc nie przesadzajmy. 

Ale nie zaprzeczysz, że ładnej będzie prościej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Boże czy wy naprawdę nie macie o czym myśleć tylko uroda i związki? W życiu nie chodzi o prezencje i nie wiadomo o jakie chuje muje dzikie węże. To bardzo uproszczony schemat myślenia i z rzeczywistością nie ma nic wspólnego dla myślących ludzi. Szkoda czasu naprawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Boże czy wy naprawdę nie macie o czym myśleć tylko uroda i związki? W życiu nie chodzi o prezencje i nie wiadomo o jakie chuje muje dzikie węże. To bardzo uproszczony schemat myślenia i z rzeczywistością nie ma nic wspólnego dla myślących ludzi. Szkoda czasu naprawdę. 

Ale co my takiego napisaliśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa
44 minuty temu, Gość wesoła napisał:

Czy trudniej o prawdziwą miłość? Wątpię. Piękna dziewczyna ma więcej możliwości poznania faceta, bo z racji urody będzie miała więcej adoratorów. Za to nieładna dziewczyna będzie miała kłopot żeby w ogóle kogoś poznać.

adoratorów tak, którzy chcą ją wykorzystać nie kochać, więc co takiej z ilości adoratorów gdy ona chce tylko jednego wiernego a z tym nawet ma problem pomimo urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła
1 minutę temu, Gość jaaaa napisał:

adoratorów tak, którzy chcą ją wykorzystać nie kochać, więc co takiej z ilości adoratorów gdy ona chce tylko jednego wiernego a z tym nawet ma problem pomimo urody

Niekoniecznie wykorzystać, poza tym ma z czego wybierać i zapewniam Cię, że w takiej ilości się znajdzie ten jeden. Pewnie, lepiej nie mieć żadnego wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa
42 minuty temu, Gość wesoła napisał:

Masz jeszcze jakieś teorie?

poczytaj o tej bogatej, pomimo fortuny była całe życie nieszczęśliwa ( głównie z powodu fortuny ) i liczne zawody miłosne, umarła samotnie, brzydka też nie była, przykra historia

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Huguette_Clark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła
1 minutę temu, Gość jaaaa napisał:

poczytaj o tej bogatej, pomimo fortuny była całe życie nieszczęśliwa ( głównie z powodu fortuny ) i liczne zawody miłosne, umarła samotnie, brzydka też nie była, przykra historia

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Huguette_Clark

A ilu znasz brzydkich i biednych, którzy mają smutne życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa
27 minut temu, Gość wesoła napisał:

Owszem, nie każda na kafe musi być super ładna, ale myślę że każdy zna choć jedną taką dziewczynę. W miłości uroda pomaga, bo po prostu dziewczyna będzie miała więcej możliwości wyboru i nie mówię tu o jakiś przelotnych związkach, ale to brzydkiej zawsze trudniej kogoś znaleźć.

wybór zawsze może zrobić zły pomimo możliwości, tak jak granie w lotto daje 1 szanse na 1 kupon, uroda nic w tym nie pomaga, szanse ma identyczne, a może nawet gorsze od przeciętnej bo innego typu faceci ją porządają jako trofeum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła
Przed chwilą, Gość jaaaa napisał:

wybór zawsze może zrobić zły pomimo możliwości, tak jak granie w lotto daje 1 szanse na 1 kupon, uroda nic w tym nie pomaga, szanse ma identyczne, a może nawet gorsze od przeciętnej bo innego typu faceci ją porządają jako trofeum

Ja mam inne zdanie, jeśli masz z czego wybierać, to łatwiej o trafiony wybór. Wcale nie ma gorzej, bo i porządni mężczyźni chcą mieć ładną kobietą, nie powiesz mi że ktoś się boi ładnej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×