Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmm

17latek a związek z dorosłą kobietą

Polecane posty

Gość Mmmmm

Czy 17 latek może być gotowy na związek ze starsza od siebie kobietą o 9 lat? Uświadamiam go jak będzie, mam dwójkę dzieci, że przecież szybciej się zestarzeje, że nie zawsze będę miała czas bo obowiązki, mówię żeby związał się z młodszą bez obowiązków dziewczyną a on nie chce. Niedługo będzie 2 lata jak codziennie piszemy ze sobą, widzimy się, rozmawiamy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

Powiedz, ze zartujesz. On jest z toba tylko dla ew seksu. Wstyd mu bedzie ciebie przedstwic kolegom, rodzinie. Miej godnosc i nie pakuj sie w to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmm

Tak sądzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

ty tak powaznie z watpliwosciami. postaw sie na miejscu jego matki, jak ty bys zareagowala jakby syn swoja droga jeszcze dziecko  przyprowadzil taka panne z 2 dzieci. skakalbys ze szczescia, koledzy beda sie z niego tez nabijac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesika

Znajdziesz mu robotę i będzie gnój chodził w kieracie na ciebie i twoje młode za maczanie pitola 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośću

Taki gównix nie zna życia pogięło cię. Daj sobie z nim spokój jest jeszcze na smyczy starych pewnie, jak zerwie kajdany zacznie szaleć każdy tak miał jak wchodził w pełnoletność, każdy na swój sposób oczywiście. Pójdzie na dziewczyny w swoim wieku to zapomni o tobie w kilku zdaniach mogę ci zaoszczędzić tej męki ZOSTAW GO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esox

Przecież to jeszcze gówniarz. Nauczysz go seksu i on pójdzie w długą. Będzie szalał z młodszymi od siebie. Ktoś powyżej miał rację pisząc, że kumple będą się z niego nabijali gdy dowiedzą się, że on chodzi z mamuśką, która ma dwójkę dzieci. No i jak sobie wyobrażasz zapoznanie się z jego rodzicami? Jaka będzie ich reakcja gdy dowiedzą się, że ich syn nawija z kobietą o 9 lat straszą i do tego posiada dwóch pasierbów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jklo

Duzo w tym prawdy. Jednak znam przypadek kiedy 18to latek zwiazal  sie z kobieta o 10 lat starsza z 2ka dzieci. Sa juz kupe lat razem, szczesliwi, maja wspolne pasje, urodzila im sie corka. Z tym ze uwazam iz takie przypadki to jak milion w totka trafic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiii

chyba cie pogrzało kobieto, postaw sie na miejscu jego rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośću

Dokładnie jak up każdy mu będzie dopierdalał rodzice, znajomi. Tak czy siak będzie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pedofilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O masakra jak w ogóle można pomyśleć o takim czymś mając dzieci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasd

17latek 17latkowi nierówny. Jeśli widzisz, że on jest na tyle dojrzały by wejść w taki związek, to nie ma problemu, zwłaszcza że trwa to już dwa lata, więc jesteś w stanie to ocenić. Jeśli ma kakao zamiast mózgu, jak większość ludzi w jego wieku, to lepiej to zakończ.

 

Do kogoś kto napisał "pedofilka" - masz nasrane we łbie kolego/koleżanko. To nie jest pedofilia, tylko normalna relacja jeśli oboje ludzi ma 15 lub więcej lat (niezależnie od różnicy wieku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Akurat po lekturze twoich wypocin można spokojnie napisać, że to ty masz dokładnie nasrane we łbie. I to zdrowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Miłość chodzi swoimi ścieżkami, nie pyta o zgodę i nie patrzy na wiek, na wygląd , na stan posiadania, jest sprawiedliwa jak śmierć. Z tą różnicą ,że każdy z nas kiedyś umrze, ale tylko nieliczni będą kochać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Lola napisał:

Miłość chodzi swoimi ścieżkami, nie pyta o zgodę i nie patrzy na wiek, na wygląd , na stan posiadania, jest sprawiedliwa jak śmierć. Z tą różnicą ,że każdy z nas kiedyś umrze, ale tylko nieliczni będą kochać. 

Co za brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasd
Dnia 12.12.2018 o 23:47, Gość gość napisał:

Akurat po lekturze twoich wypocin można spokojnie napisać, że to ty masz dokładnie nasrane we łbie. I to zdrowo. 

Jeśli to była dla ciebie lektura, to wcale się nie dziwię, że wyskoczyłeś z tekstem "pedofilka" ty amebo umysłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej

Serio 2lata, czyli pisałaś z 15-latkiem mając dwójkę dzieci. O czym? O czym można pisać z gimnazjalista? 😯Pomijając juz moralność tej sytuacji bo 15lat ma skończone, choć mi się to w głowie nie  mieści . Teraz 17ok... Ale kobieto, jeśli to nie prowokacja(sądzę że to jednak prowokacja), to naprawdę opanuj się. Jesteś dorosła to młody chłopak ma przed sobą całe życie. Napewno nie wie w co by się wpakował....

Raz ze jesteś lata starsza, dwa dzieci. Też piszę z perspektywy samotnej matki(może mnie zdradził) . Szukaj do związku Pana po rozwodzie. Choć moim zdaniem jak jedno małżeństwo nie wyjdzie zwłaszcza jak juz są dzieci nie powinno się w żadne związki dalej wchodzić. Ale to tylko moje zdanie. 

No wierzyć mi się nie chce ze matka dwójki dzieci pisze z 17-latkiem. Naprawdę opamietaj się dopóki Joe jest za późno. 

Ja mam 30lat takiej sytuacji sobie nie wyobrażam bo niby o czym z takim kimś rozmawiać, to dziecko. Ewentualnie mogłabyś się zastanawiac nad różnica wieku jakbyś była po30a on po 20.Ale i tak jesteś po przejściach zostaw wolnych mężczyzn. Zwłaszcza chłopaka, niepełnoletniego, wykraczającego w życie 😐

Zrobisz jak uważasz (o ile to nie prowokacja),  mądrych decyzji życzę! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Haha błagam. 17latek to zawsze tylko 17latek. Wydaje mu się że kocha milfa ale to i tak tylko dziecko na hormonach. Dorosła kobieta mająca dzieci i barwiąca się z trzecim dzieckiem to chyba jakaś naiwniara i mentalne dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież 17 to jeszcze dziecko. Jak ma wyglądać życie z inną dorosłą kobietą niż mama? Zupełnie inny poziom życia i dojrzałości, moim zdaniem to niemożliwe i bardzo nieodpowiedzialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colisa
1 godzinę temu, Gość Ojej napisał:

Serio 2lata, czyli pisałaś z 15-latkiem mając dwójkę dzieci. O czym? O czym można pisać z gimnazjalista? 😯Pomijając juz moralność tej sytuacji bo 15lat ma skończone, choć mi się to w głowie nie  mieści . Teraz 17ok... Ale kobieto, jeśli to nie prowokacja(sądzę że to jednak prowokacja), to naprawdę opanuj się. Jesteś dorosła to młody chłopak ma przed sobą całe życie. Napewno nie wie w co by się wpakował....

Raz ze jesteś lata starsza, dwa dzieci. Też piszę z perspektywy samotnej matki(może mnie zdradził) . Szukaj do związku Pana po rozwodzie. Choć moim zdaniem jak jedno małżeństwo nie wyjdzie zwłaszcza jak juz są dzieci nie powinno się w żadne związki dalej wchodzić. Ale to tylko moje zdanie. 

No wierzyć mi się nie chce ze matka dwójki dzieci pisze z 17-latkiem. Naprawdę opamietaj się dopóki Joe jest za późno. 

Ja mam 30lat takiej sytuacji sobie nie wyobrażam bo niby o czym z takim kimś rozmawiać, to dziecko. Ewentualnie mogłabyś się zastanawiac nad różnica wieku jakbyś była po30a on po 20.Ale i tak jesteś po przejściach zostaw wolnych mężczyzn. Zwłaszcza chłopaka, niepełnoletniego, wykraczającego w życie 😐

Zrobisz jak uważasz (o ile to nie prowokacja),  mądrych decyzji życzę! 

Ja również uważam, że to prowokacja. Kobieta z dwójką dzieci nie kumałaby się z gówniarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość asdasd napisał:

Jeśli to była dla ciebie lektura, to wcale się nie dziwię, że wyskoczyłeś z tekstem "pedofilka" ty amebo umysłowa.

Nie błaźnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

Co za brednie.

Kochałeś kiedyś ? Chyba siebie , tylko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Lola napisał:

Kochałeś kiedyś ? Chyba siebie , tylko..

Jakie to pytanie ma związek z omawianą relacją gówniarza 17-letniego z pedofilką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczu piczu

Jezeli ona poszla na flirt z 15latkiem to to tylko i wylacznie swiadczy o jej poziomie intelektualnym. Nic innego mi w tym temacie nie przychodzi do glowy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmm
2 godziny temu, Gość maczu piczu napisał:

Jezeli ona poszla na flirt z 15latkiem to to tylko i wylacznie swiadczy o jej poziomie intelektualnym. Nic innego mi w tym temacie nie przychodzi do glowy 🙂

Nie 15 latkiem tylko 16 latkiem bo 2 lata miną na początku nowego roku blisko swych urodzin, więc nie pedofika  ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Mmmmm napisał:

Nie 15 latkiem tylko 16 latkiem bo 2 lata miną na początku nowego roku blisko swych urodzin, więc nie pedofika  😉

Toś błysnął/błysnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeszcze jakoś uszłoby gdyby miał chociaż 18 lat, a ty nie miałabyś dzieci... To chyba prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakby miał 18 lat też by nie uszło, bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×