Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dzianina premium do wietrzenia

Polecane posty

Gość Gosc

Kto znalazł? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja! spoko tytul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kto wbija pod prysznic  do showroom u?  😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To stare mieszkanie mi sie podoba. Nowe sie do niego nie umywa. 

 

Zastawiam sie jak ona nie boi sie podawac swojego adresu publicznie. Wiadomo ze nie beda tam mieszkac, ale jesli zdecyduja sie wynajac albo zachowac dla dzieci na przyszlosc, to bez problemu kazdy znajdzie to mieszkanie. Jesli wynajmowalaym cos to nie chcialabym byc nachodzona przez fanki, ktore nie zauwazyly ze "showroom" sie skonczyl. Poza tym ciekawe czy taka sprzedaz jest legalna. Firma w koncu zarejestrowana w innym miejscu, sprzedaz jako wysylkowa a tu nagle mozna przyjsc i kupic na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pewnie żeby uprzedzić takie podejrzenia mówiła dziś, że jedzie do urzędu załatwić coś z showroomem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Znalazlam!

 

Czy nowe mieskzanie projektowali sami czy architekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis

Ale przyznajcie, ze ma ona glowe na karku, tak rozwinac konto na insta, napisac ksiazki, zalozyc firme, sprzedawac, zarabiac.Miec takiego meza, ktory zrezygnowal z bycia lekarzem specjalista (zdaje sie mial byc kardiologiem) a zajmuje sie biznesami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zawsze miała odwagę w spełnianiu marzeń,a to dlatego,że towarzyszyło jej zaplecze finansowe rodziców. Nawet gdyby coś się nie udało to miała zapewnione miękkie lądowanie. Stąd ta beztroska, odwaga i brawura. Każda na jej miejscu spełniałaby marzenia. Jej biedny mąż w jakimś stopniu został postawiony pod ścianą - chciał szybko dużo zarabiać żeby jego żonie nie spadł komfort życia. Próbuje dorównać tesciowi, choć będzie ciezko bo wydaje się być dobrym człowiekiem, nie bogacacym się na wyzysku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość mmm napisał:

Znalazlam!

 

Czy nowe mieskzanie projektowali sami czy architekt?

Na 80% pracownia kael architekci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

'Wyglada w swojej koszuli nocnej jak w sukni slubnej'-to sie usmialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarna

A te koszule do porodu w kolorze sraczki-brazowej i jasnej. Tragedia, Granatovo robi o wiele ladniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie. Jak wiesz że nie zabraknie ci na jedzenie czy rachunki i że zawsze masz dach nad głową to możesz ryzykować. Szczególnie nie swoimi pieniędzmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale ona oprzaśnie wygląda. Uroda typowej imigrantki. Taka bez gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I to skakanie po wannie?! Serio?! 🙈 z tymi wstrętnymi stopami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No zaraz padnę! Przymierzalnia pod prysznicem 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co ona ma z tym egzaminem? Nie może użyć słowa np quiz, test? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhsh

To się dzieje na tamtym wątku hahha, mg naslala swoja brygade RR. Pierwsze screeny z kafe a później atak ratlerkow hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata.

Jesteście wstrętne. Po przyjściu z pracy/szkoły/itp. wolałabym zająć się SWOIM życiem, a nie obrabiać komuś tyłek w internecie. Ale widocznie go nie macie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akuku

A kuku obsrywajki !! Jak się macie ??!! 😂😂 Do roboty się wziąć, okna myć, Święta idą !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leczcie się

Ojej nie zesrajcie się smutne desperatki 😂 jak smutne trzeba mieć życie żeby komentować każdy szczegół z cudzego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Macie bardzo smutne życie. Radzę się wziąć za swoje grube dupy i ruszyć na silke, kupić kolorowanki i zająć się dziecmi, zrobić kolacje i spędzić wieczór z partnerem. No chyba ze tak jak wyczuwam nie jesteście w stanie spełnić żadnego z wymienionych punktow bo jedyne co macie w życiu to ta swoją zawiść. Trzeba mieć ostro nasrane w głowie żeby wolne po południa spędzać na oglądaniu i przeżywaniu rzeczy które nas nie interesuja. No jestem w ciężkim szoku ze można być tak chorym na łeb. Czerpanie przyjemności z takich rzeczy jest chore. Udajcie się do psychiatry na zbiorowa terapie. Albo może do egzorcysty od razu. Bo zachowujecie się jak opętani nienawiścią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hgy
11 minut temu, Gość Małgorzata. napisał:

Jesteście wstrętne. Po przyjściu z pracy/szkoły/itp. wolałabym zająć się SWOIM życiem, a nie obrabiać komuś tyłek w internecie. Ale widocznie go nie macie... 

A ty co teraz robisz? Czekasz na pudło z firmy RP za wykonaną robotę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutne MaDki
2 minuty temu, Gość Hgy napisał:

A ty co teraz robisz? Czekasz na pudło z firmy RP za wykonaną robotę? 

Ja teraz aktualnie jestem w szoku, że istnieją takie smutne baby jak wy. Kultury za grosz. Jakie wartości przekazesz swoim dzieciom? Jak żałosne trzeba mieć życie żeby tracić czas na pojezdzanie kogokolwiek. Sle wyrazy współczucia. Pamiętajcie że nie jesteście anonimowe. Numer IP to kwestia kilkunastu minut dla informatyka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc neutralnie

Numer IP ok , ja sama to potrafię , a powiedz mi jak dostaniesz dane od dostawcy internetu/sieci komórkowej ? Bo to może akurat tylko policja i uwierz mi, ze łatwo z nimi nie ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G12

Dramat krowy z was i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluska
2 minuty temu, Gość Gosc neutralnie napisał:

Numer IP ok , ja sama to potrafię , a powiedz mi jak dostaniesz dane od dostawcy internetu/sieci komórkowej ? Bo to może akurat tylko policja i uwierz mi, ze łatwo z nimi nie ma 

Jak napiszesz coś odpowiednio zawistnego i żałosnego to nie będzie z tym problemu. Uwierz. Po to m.in. wprowadzono rejestrację numerów na kartę. Idę pobawić się z dzieckiem. Nie będę znizac się do waszego poziomu. Smutne hejterki 😍 żaden szczęśliwy człowiek nie robi takich rzeczy. Bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak bardzo trzeba mieć nasrane i niepomieszane, że zakładać taki kryptowatek albo szukać go pół dnia? 😂 „Pozdrowienia” dla hejter, „przykro mi”, że zabawa sie skończyła 👍🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość przypadkiem

Tak żałosne, że aż prawdziwe... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 😮 zluzujcie majty - obydwie strony. Nakrecacie się jedna na drugą, po co to komu... Posłuchajcie Merry Christmas Everyone z rodziną i dajcie sobie spokój.

Jesteście wszystkie dobre - jedne obrażają MG a drugie obrażają te, które obrażają mg i pouczają, żeby nie obrażały. Cyrk na kółkach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Gamonie jedne!!!Dzbany!wezcie sie za cos pozytecznego. Mamuski 500+ as dyche☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×