Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dzianina premium do wietrzenia

Polecane posty

Gość Gosc

Hm czytam ten wątek i czytam i nie widzę o kim tu się pisze. Nie ma zadnych personaliow ani ksywek.  Tytuł wątku również nikogo nie obraża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość nie wierzę

Normalnie tępe dzidy, inaczej ich określić nie można. Smutne, znudzone swoim życiem, bez perspektyw, tylko wyliczające co za ile i skąd. Przykre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość nie wierzę napisał:

Normalnie tępe dzidy, inaczej ich określić nie można. Smutne, znudzone swoim życiem, bez perspektyw, tylko wyliczające co za ile i skąd. Przykre. 

Przecież to ona wylicza za ile i skąd. Po co? Nie o to chyba chodzi w misji "ginekologicznej" żeby chwalić się bluzką, meblem czy jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I hejt zaczął się w momencie nasłania tu swoich wyznawczyń, wcześniej nikt nikogo nie obrażał, zwykła gadka co się komu podoba a co nie. I ani razu nie widziałam życzeń śmierci itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu ja
9 minut temu, Gość Gość napisał:

I hejt zaczął się w momencie nasłania tu swoich wyznawczyń, wcześniej nikt nikogo nie obrażał, zwykła gadka co się komu podoba a co nie. I ani razu nie widziałam życzeń śmierci itp

Dokładnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvvviaaa
13 minut temu, Gość Gość napisał:

I hejt zaczął się w momencie nasłania tu swoich wyznawczyń, wcześniej nikt nikogo nie obrażał, zwykła gadka co się komu podoba a co nie. I ani razu nie widziałam życzeń śmierci itp

Tylko właściwie po co? Wiesz co to jest zniesławienie? Przeczytaj sobie. Jest za to kara grzywny, kara pozbawienia wolności etc . I to właśnie robicie. Zniesławiacie kogoś kogo nawet nie znacie. Ta Kobieta osiągnęła wszystko ciężką pracą, swoją własną! Ani jej tata ani jej mama nie pracowali za nią w Anglii. Wykształcenia też za nią nie zrobili! Trzeba się cieszyć z tego że skorzystała z pomocy rodziców by się kształcić. A nie jak większość leserów ćpa chleje i żyje na garnuszku rodziców. Trochę szacunku do osoby której nawet do pięt nie dorastacie! Piszę to ja, Sylwia mama dwójki dzieci i codziennie oglądam co mamy ginekolog bo jest inspiracją! PoZdro pięćset

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bek
5 minut temu, Gość sylvvviaaa napisał:

Tylko właściwie po co? Wiesz co to jest zniesławienie? Przeczytaj sobie. Jest za to kara grzywny, kara pozbawienia wolności etc . I to właśnie robicie. Zniesławiacie kogoś kogo nawet nie znacie. Ta Kobieta osiągnęła wszystko ciężką pracą, swoją własną! Ani jej tata ani jej mama nie pracowali za nią w Anglii. Wykształcenia też za nią nie zrobili! Trzeba się cieszyć z tego że skorzystała z pomocy rodziców by się kształcić. A nie jak większość leserów ćpa chleje i żyje na garnuszku rodziców. Trochę szacunku do osoby której nawet do pięt nie dorastacie! Piszę to ja, Sylwia mama dwójki dzieci i codziennie oglądam co mamy ginekolog bo jest inspiracją! PoZdro pięćset

Czym cię zainspirowała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie można ukarać kogoś kto nie wspomina o kim pisze. Kogo niby znieslawia?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehdhdd
31 minut temu, Gość gosc napisał:

Przecież to ona wylicza za ile i skąd. Po co? Nie o to chyba chodzi w misji "ginekologicznej" żeby chwalić się bluzką, meblem czy jedzeniem.

To naprawde smutne, ze myslisz, ze jak ktos mowi skad ma bluzke to sie chwali... pewnie jeszcze podnieca cie zara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Hehdhdd napisał:

To naprawde smutne, ze myslisz, ze jak ktos mowi skad ma bluzke to sie chwali... pewnie jeszcze podnieca cie zara?

brak slow na ten komentarz. co to w ogole za argumenty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehdhdd
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Nie można ukarać kogoś kto nie wspomina o kim pisze. Kogo niby znieslawia?  

Ta logika powala... z waszych wypowiedzi ewidentnie wynika, o kim mówicie i przykro mi, że niszczę zabawę, ale to, że nie piszecie ‚mamaginekolog’ czy nie posługujecie się personaliami niestety nic nie zmienia 🤷🏻‍♀️🙈😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehdhdd
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

brak slow na ten komentarz. co to w ogole za argumenty? 

A co to w ogóle za stwierdzenie, że ktoś się chwali na podstawie tego, że mówi skąd coś ma? To jest wg ciebie chwalenie się czy informowanie? Znasz znaczenie czasownika ‚chwalić się’?

Brak ci słów na komentarz o zarze, natomiast spędzasz całe dnie na komentowaniu zycia osoby, której nie znasz i której nie lubisz? Doprawdy zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

s

1 minutę temu, Gość Hehdhdd napisał:

A co to w ogóle za stwierdzenie, że ktoś się chwali na podstawie tego, że mówi skąd coś ma? To jest wg ciebie chwalenie się czy informowanie? Znasz znaczenie czasownika ‚chwalić się’?

Brak ci słów na komentarz o zarze, natomiast spędzasz całe dnie na komentowaniu zycia osoby, której nie znasz i której nie lubisz? Doprawdy zabawne.

skad wiesz ile tu pisze i co? jeden komentarz to wg ciebie caly dzien? skad wiesz ze jej nie lubie? a ty ja znasz? mysle ze tak samo jak ja.

przeciez sama mowi "musze sie wam pochwalic jaki super dres dostalam od emilki", "co nasz team dostal od formy xyz do podzialu", "zobaczcie jakie  super zabawki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trochę instagram skraca relacje, chce być kumpelką i wprowadza wszystkich do swojej łazienki to musi liczyć się z tym że nie wszystkim się to spodoba. A po co o tym tu pisać, tak sobie zwyczajnie po ludzku, tak jak obgadujesz z mamą nowy beret cioci Irenki. Ja życzeń śmierci nie widziałam dopóki nie zjawiły się obrończynie i tym niby hejterkom zaczęły wyliczać miłe rzeczy które mają nadzieje że je spotkają.

I serio laski piszą że będą poświęcać kilka minut dziennie na zgłaszanie wątków? Charytatywnie? Przecież przyznała że ma od tego ludzi którym płaci! Nie bądźcie aż tak ślepo wpatrzone, nawet jak kogoś lubicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ffggf
9 minut temu, Gość gosc napisał:

s

skad wiesz ile tu pisze i co? jeden komentarz to wg ciebie caly dzien? skad wiesz ze jej nie lubie? a ty ja znasz? mysle ze tak samo jak ja.

przeciez sama mowi "musze sie wam pochwalic jaki super dres dostalam od emilki", "co nasz team dostal od formy xyz do podzialu", "zobaczcie jakie  super zabawki"

Twoje przypuszczenia są trafne- nie znam. Tylko co to ma do rzeczy? W związku z niejasnym tytułem wątku, do którego relatywnie trudno się dokopać nie śledząc poprzednich wątków lub nie będąc tu jako ‚ratlerek’- zakładam, że nie jest to pierwszy komentarz. To, że za MG nie przepadasz da się wyczytać z tonu twojej wypowiedzi. Do tego służy interpretacja. 

 

Faktycznie, tragedia, że ktoś coś dostał i o tym informuje. Ba, jeszcze ma czelność się tym z kimś dzielić. Naprawdę nieprzyzwoita osoba. Komentujesz profil prywatny- zawsze możesz z tego zrezygnować jeśli przeszkadza ci pokazywanie mebli.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość Ffggf napisał:

Twoje przypuszczenia są trafne- nie znam. Tylko co to ma do rzeczy? W związku z niejasnym tytułem wątku, do którego relatywnie trudno się dokopać nie śledząc poprzednich wątków lub nie będąc tu jako ‚ratlerek’- zakładam, że nie jest to pierwszy komentarz. To, że za MG nie przepadasz da się wyczytać z tonu twojej wypowiedzi. Do tego służy interpretacja. 

 

Faktycznie, tragedia, że ktoś coś dostał i o tym informuje. Ba, jeszcze ma czelność się tym z kimś dzielić. Naprawdę nieprzyzwoita osoba. Komentujesz profil prywatny- zawsze możesz z tego zrezygnować jeśli przeszkadza ci pokazywanie mebli.  

ja w ten sposob interpretuje to co ona mowi o wszystkich wysylanych rzeczach. tak samo jak ty znalazlam ten watek na drugim "reklamowanym" na ig watku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach te baby

Co ciekawe, facetom nie chciałoby się bawić w to tworzenie wątków i cały ten ambaras. Facet stwierdziłby "ale popierd*****", popił to zimnym piwem i zajął się swoim życiem.

Tak samo w drugą stronę, facet nie wypisałby monologów na pół strony w obronie obcej osoby. Z ciekawości by poczytał, stwierdziłby "ale popierd*****", popił to zimnym piwem i zajął się swoim życiem.

Ale nie, baby będą się nawzajem obrzucać błotem, bo to baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg

Hejterką polecam gorąco maść na ból dupy, a jeśli nie macie robić, to polecam do tego ściągnąć gacie i ich popilnować żeby nie uciekły 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Meg napisał:

Hejterką polecam gorąco maść na ból dupy, a jeśli nie macie robić, to polecam do tego ściągnąć gacie i ich popilnować żeby nie uciekły 😛

A Tobie polecam słownik ortograficzny - HEJTERKOM. Jak nie masz co robić to polecam naukę ortografii. Przyda się do odrabiania prac domowych z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość, goście

Zobacz:

www.wykop.pl/ramka/4199101/szczecinscy-naukowcy-polowa-polakow-jest-zatruta-metalami-ciezkimi/

i  zatroszcz się SAMA za DARMO WIEDZA ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yxyxuxu
22 minuty temu, Gość gosc napisał:

ja w ten sposob interpretuje to co ona mowi o wszystkich wysylanych rzeczach. tak samo jak ty znalazlam ten watek na drugim "reklamowanym" na ig watku. 

Okej 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika

Wszędzie was znajdziemy hejterki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kam

O masakra ! Szok ! Poziom wypowiedzi tych ślepo zapatrzonych w swoją guru zwala mnie z nóg.  Kto tu kogo obraża ? A propo tej pani to widzę, że karuzela żenady w Jej wykonie w dalszym ciągu się kręci w najlepsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika

Nikt nie jest ślepo zapatrzony. To wy jesteście żenujący tymi swoimi wypowiedziami. Myślicie, że jesteście anonimowi i dajecie upust swojej frustracji, że wam w życiu nie wyszło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przecież ona specjalnie nakręciła tę akcję. W zeszłym roku podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Już kiedyś dyskutowałysmy o poziomie na jakim są jej obserwatorki. Dziś tylko potwierdziły, że miałyśmy rację 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś coś
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Już kiedyś dyskutowałysmy o poziomie na jakim są jej obserwatorki. Dziś tylko potwierdziły, że miałyśmy rację 😉

Dokładnie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Przecież ona specjalnie nakręciła tę akcję. W zeszłym roku podobnie

Ale pytanie po co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po to żeby było nie niej głośno. Przecież pod czas ostatniej podobnej akcji, tyle osób udostępniło wezniehejtuj i że dotyczy MG. Na pewno przybyło nowych obserwatorów. Na pewno ktoś z tych nowych obserwatorów kupił książkę albo coś innego. Wydaje mi się tez, że ona jest osobą która lubi by o niej mówiono. Powrierdzila już to parę razy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×