Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiniuta

Co na prezent dla siostry ??

Polecane posty

Gość kiniuta

Pomocy! Potrzebuje jakiejs inspiracji na prezent dla młodszej siostry (17 lat). Generalnie jest to osoba wysportowana, lubi ruch- tańce i wszelkie gry zespołowe. Nie chcę kupować jej nic bardzo oklepanego (książkę, kubek czy coś takiego), więc może Wy będzie mieć jakieś pomysły na ciekawe rozwiązanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola

hmm.. ciezka sprawa. teraz jest tyle rzeczy, ze ciezko znalezc cos na prawde fajnego. A konsole jakąś macie? to moze gra wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniuta

Mamy xbox one. Tylko ona jest raczej ruchliwym typem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola

to spoko. moglabys jej kupic jakas gre z tanczeniem na xbox. to chyba oryginalny pomysl. widzialam w me just dance (nie jestem pewna nazwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba

Tak. To Just Dance. Też widziałam i nawet wzięłam, bo słyszałam dobre opinie i nie była taka droga. No i dali dodatkowo jakas jedną piosenke graits

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniuta

o! to wydaje się mieć sens. Obczaję sobię ją na stronie ME i może zamówię, bo zapowiada się na prawdę dobrze i siostrze powinno się spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko

a za ile to cudo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma1222

Na pewno dobrym wyborem będzie coś z galanterii skórzanej. Ostatnio widziałam fajne promocje w sklepie: www.BenWild.pl  - na pewno warto tam zajrzeć i sprawdzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Ja dla mojej siostry kupiłam skórzany zegarek Jordan Kerr (model JK SS293 IPG) i myślę, że będzie zachwycona :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetyki!:D

Mi się wydaje że jak ma już 17 lat to już jest zainteresowana kosmetykami. W takim razie można na prezent kupić fajny zestaw np do ciała, ale taki żeby z naturalnym składem, bo teraz tyle tych kosmetyków jest które nie pielęgnują a przeciwnie. Ja bym poleciła coś z Pat&Rub. Fajne są tam kosmetyki i w 100% zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasia

ta gra coś kolo 200. W sumie jak na fajną grę, przy której nie trzeba siedzieć, tylko można się poruszać i dobrze bawić, to całkiem dobra cena 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałaś że siostra jest osobą wysportowaną, może wiec dobrym wyborem byłby smartwat lub jakaś opaska sportowa? Idealna do biegania czy uprawianie innego sportu (z korkomierzem, licznikiem km, kroków czy pomiarem jakości snu).  Sprzęt nie jest jakiś bardzo drogi a jest szeroki wybór np. w sferisie. Możesz tez sprawdzić zwykłego smartwatcha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewa

taak! ja już mam just dance. Bawie sie przy nim super 😄taak! ja już mam just dance. Bawie sie przy nim super 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka

Ja siostrze kupiłam karnet na kurs tańca w gliwickiej szkole tańca CTO www.cto-taniec.pl/gliwice/kursy-tanca/kursy-tanca-dla-doroslych/ Będzie uczyć się zumby bo o niej od jakiegoś czasu marzy. Myślę, że to idealny prezent na gwiazdkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacper

Ja bym kupił fajny zegarek, polecam salon Time Trend, mają bogata ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×