Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gwiadolinka

Czy ktoś kojarzy tego bukmachera?

Polecane posty

Od jakiegoś czasu bawię się w bukmacherkę. Nie do końca czaję jeszcze co i jak, więc przegladam te wszystkie strony i staram się jak najwiecej zrozumiec. Czy moze mi jakaś mądra głowa wyplymaczyc o co chodzi z tymi zakladami wzajemnymi w obstawaniu jezdziectwa?  https://blogbukmacherski.pl/legalny-bukmacher-traf-zaklady-wzajemne/?fbclid=IwAR1lelCLThLlKa_GloH4Cyzz8TTdr_ObSGGca6XMwLllafUN9MlrdBN2a2w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poker

Zakłady wzajemne to jest po prostu zakładanie się o pieniądze. Nie wiem czemu mówisz o jeździectwie, ale prawdopodobnie zakłady bukmacherskie miały swój początek w wyścigach konnych - tak to sobie wyobrażam. Ogólnie opłaca się grać na wielu bukach - na STS jest bardzo dużo zdarzeń. Jak nie masz jeszcze konta to polecam założyć i przy rejestracji wpisać kod "noinn" i wtedy dostaniesz 3 extra bonusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komcu

Ogólnie warto polecić tę appkę. Mega dużo dobrych typów na football, kosza, mma czy siatkę. Są chyba jeszcze skoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caser

Teraz jeszcze puchary są - dlatego tym bardziej noinn rządzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Też korzystam z Noinn i czekam na wielki powrót ligi mistrzów. Większość typów była tam bardzo dokładna i trafiona... Na początek zagrałem wariata za 5zł, ale jak tylko się dorwę do analizy, to zaraz coś dobrego skleję na kuponie

Wrzucasz coś od siebie na Noinn z analiz piłki nożnej? LM nie było długi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×