Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przesranee

czuję się odizolowany od świata

Polecane posty

Gość przesranee

przez moje uszy, jakbym nie umiał mówić i nie mógł się komunikować. Nikt mnie nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccc

Aparat słuchowy? Operacja? Czy niezaleczone infekcje?

Zrób wszystko, co możesz żeby to przewalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesranee

infekcje, nie wiem co mam zrobić mam to od pięciu lat, do tego nie można się przyzwyczaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada nr 1

Czy najprostsza rzecz. Idziesz do laryngologa i robisz wymaz - wymaz w laboratorium w kierunku grzybów i bakterii. Jak nic nie wyjdzie, a na pewno wyjdzie idziesz i robisz na beztlenowce. Póki co możesz przemywać uszy srebrem koloidalnym Kosztuje około 30-37 PLN też online. Ale dobrym srebrem.

Ale konieczna jest wizyta u laryngologa. Jeśli używasz patyczków, to używaj jednocześnie np.oleju kokosowego na patyczku. Ma malutkie ale jednak działanie antyseptyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesranee

Byłem u wielu laryngologow, nikt nawet nie zaproponowal żadnego leczenia itp.. ignorowali mój problem, a nie powiem że mam przez to myśli samobójcze bo mnie wyślą do psychiatry. Zrobiłem wymaz pod kątem bakterii, nic nie bylo. Jeszcze laborantka mnie wysmiala, powiedziala, że wiedziala że tak będzie.że niby tak zdrowo wyglądam a czuje się tragicznie przez cały czas, nic mnie nie cieszy i stoje przez to w miejscu. Czekam teraz na wizyte w styczniu u doktor Wakarow bo ma dobre opinie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Patyczki nie służą do czyszczenia uszu, poczytajcie na ich opakowaniu, trzeba to robić specjalnych sprayem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffff

Dobra, wiem że nie służą, ale ja czyszczę.

Zrób jeszcze raz wymaz prywatnie. Grzyby!!! i bakterie. Jak nic nie wyjdzie - beztlenowe.

Lekarz nie może ignorować pacjenta, chyba, że to jedyny lekarz w jakiejś miejscowości - wówczas czuje się niezastąpiony...

I jak mówię - srebro koloidalne. Dopóki tego nie zrobisz to nie będę się nad tobą rozczulać. To są konkretne kroki do wykonania. I na razie nie spróbowałeś wszystkiego. Lekarz bez wymazu nie wie prawie nic.

 

Przy okazji, jakie są objawy tej infekcji? Może to nie infekcja a np. nużeńce??? Albo alergia. Ale najpierw trzeba wykluczyć infekcję - poprzez pakiet wymazów NA KURDE GRZYBICĘ!!! też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesranee
33 minuty temu, Gość fffffffff napisał:

Dobra, wiem że nie służą, ale ja czyszczę.

Zrób jeszcze raz wymaz prywatnie. Grzyby!!! i bakterie. Jak nic nie wyjdzie - beztlenowe.

Lekarz nie może ignorować pacjenta, chyba, że to jedyny lekarz w jakiejś miejscowości - wówczas czuje się niezastąpiony...

I jak mówię - srebro koloidalne. Dopóki tego nie zrobisz to nie będę się nad tobą rozczulać. To są konkretne kroki do wykonania. I na razie nie spróbowałeś wszystkiego. Lekarz bez wymazu nie wie prawie nic.

 

Przy okazji, jakie są objawy tej infekcji? Może to nie infekcja a np. nużeńce??? Albo alergia. Ale najpierw trzeba wykluczyć infekcję - poprzez pakiet wymazów NA KURDE GRZYBICĘ!!! też.

A te srebro to do jedzenia czy smarowania? To bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh

Tak to bezpieczne. Kupujesz w aptece. Takie dobre jakościowo można też pić, ale jeśli chodzi o uszy proponuję przecierać lub zakraplać np. rano i wieczorem. Może przyniesie jakąś poprawę.

Poczytaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesranee
4 minuty temu, Gość hhhh napisał:

Tak to bezpieczne. Kupujesz w aptece. Takie dobre jakościowo można też pić, ale jeśli chodzi o uszy proponuję przecierać lub zakraplać np. rano i wieczorem. Może przyniesie jakąś poprawę.

Poczytaj o tym.

To ma skutki uboczne, że można 'zafarbować' na srebrno. Oglądałem o tym dokument..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttt

Nie łośku. Napiłam się tego i co? Jestem posrebrzana w środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×