Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piotr 339

Witam mam problem proszę tylko zerknąć to cię nic nie kosztuje !?!?!?

Polecane posty

Witam chciałbym poruszyć temat sponsorek gdzie je znaleźć i jak . Wiele razy szukałem ale niestety z negatywnym skutkiem , jednak doświadczyłem  jednej rzeczy szukając na stronie ogłaszamy 24 napisałem do kilku kobiet i wszystkie odpisały mi tą samą treścią więc się zaskoczyłem wowww. Proszę nie podawać  mi stron  w których potrzebne jest wykupienie VIPA  .  Nie ukrywam lubię seks wręcz kocham jest dla mnie jak narkotyk, mając 18lat pragnę go jak ryba wody "no miej więcej "  ;))) Niektórzy nie rozumieją mnie bo po prostu żyli w innym towarzystwie . Dlatego przyszedłem tu z ogromną prośbą może wiecie jak znaleźć sponsorkę lub umówić się na seks bez zobowiązań,Wiem że kobiety pragną go tak samo jak mężczyźni choć mężczyzną ( Nie obrażając mężczyzn)   wydaje się to  dziwne jak kobieta może pragnąć seksu tak samo jak mężczyzna. Wiadomo w tych czasach seks to jest jak potrzeba ulga odprężenie zrelaksowanie , oczywiście to jest tylko moje zdanie każdy ma wolność słowa . Ja szukam sponsorki kobiety na seks bez zobowiązań  ale mam jedną bardzo ważną prośbę proszę nie hejtować,  bo to wam nie pomoże serdecznie  pozdrawiam dzięki i miłego dnia.    😙😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamieść ogłoszenie na jakiejś stronie i czekaj. Jest mnóstwo portali taka babeczke możesz poznać wszędzie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Taki czlowiek to skarb przyjemne chce polaczyc z pozytecznym. bardziej sie zareklamuj wyciagnij te asy z rekawa a znajdziesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 11.12.2018 o 22:57, Piotr 339 napisał:

Wiem że kobiety pragną go tak samo jak mężczyźni

Wcale nie.

Poczekaj dluzej na forum, to sie zdziwisz... widac odpowiednie "lobby" jeszcze cie nie .. hm, wymacało. 😄  a inne pokażą Ci jak to go "pragną" 😄 jak juz to tylko za kasę. 

Ale tak czy owak to nieprawda. Twoj wpis wisi tu od 5 dni i ZERO odpowiedzi.

W tym samym czasie symetryczne ogloszenie laski byloby juz zalane meskimi mailami. Wiec chyba widzisz, ze Twoje załozenie (ktore zacytowalem), jest niestety nieprawdziwe.

Miales niefarta (w tych czasach) jak i ja - urodzic sie facetem. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pragną tylko mniejsza ilość uwież Widac nie znasz dobrze kobiety . 😉😉😉 było by zalane  męskimi mailami ale połowa do by się wystraszyła .Więc nie montuj mi tu bajeczek  ja wiem swoje ty swoje i natym poprzestańmy. ,😎😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

no to ile juz napisało? : > 

"połowa do by"?   jakiej doby, na rany 😄

Ok, pewnie ze pragna, tylko jakos tak mniej wyraznie.  Zgoda, sam tutaj złapalem kilka fajnych, to ze do niczego nie doszlo to juz moja "wina", zresztą, nie mialem tego w planach. Złapac sie da, tyle ze moze to troche potrwac... no i są "niebezpieczenstwa" w stylu 300km dojazdu, albo z drugiej strony kraju, albo zlapiesz losowo jakiegos monstera (twarzy przeciez nie widzisz) ze nic tylko wzwod do srodka i spie......ać  😄 

Dodatkowo krazy tu jeszcze takie jedno pudło "abc" co to ci powie ze jak chcesz "cos.. tego" to masz isc zaplacic (zupelnie jakbysmy zlocisze z d... wyciagali, jak - doslownie - niektore z nich )

No nic, powodzenia. Ale moze chociaz napisz region albo wojewodztwo, zebys sie nie dowiedzial ze masz oferte z drugiego konca ukadu slonecznego 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

gosciu , ze ty bankrut to ja wiem nie mam co do tego watpliwosci  dlatego takie bajki piszesz z siostra z tesciem, tesciowa. Rada za darmo ode mnie popraw styl pisania i pisz bajki dla dzieci ,jest takie niebezpieczenstwo, ze dzieci w bajki nie wierza 🤣🤣, ty piszesz dla takich samych onanistow jak ty., to nawet nie jest smieszne wprowadz dowcip niezbedny w bajkach twoich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesio z Mielca
35 minut temu, Gość abc napisał:

gosciu , ze ty bankrut to ja wiem nie mam co do tego watpliwosci  dlatego takie bajki piszesz z siostra z tesciem, tesciowa. Rada za darmo ode mnie popraw styl pisania i pisz bajki dla dzieci ,jest takie niebezpieczenstwo, ze dzieci w bajki nie wierza 🤣🤣, ty piszesz dla takich samych onanistow jak ty., to nawet nie jest smieszne wprowadz dowcip niezbedny w bajkach twoich 

A kiedy ostatnio miałaś soczyście  zasadzonego grubego i nażyłkowanego Paffendorfa w dupinke? Hę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

ooo  i Grzesio sie podniecil samym pisaniem, odpocznij chlopie bo nie pociagniesz tak dlugo na recznym.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×