Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wkrótce mama

3 dzieci, mieszkanie 2 pokojowe, brak kasy i ochoty do życia.

Polecane posty

Gość Wkrótce mama

Wszędzie święta, wszyscy się cieszą a ja jestem skrajnie przygnebiona. Skończyliśmy się urządzać w mieszkaniu i zapragnelismy dziecka. Miało być jak w bajce a wyszło jak zawsze. Termin porodu mam na marzec, leżę w szpitalu, czuję się fatalnie i chce mi się wyć. Ja nie wiem jak my sobie poradzimy z 3 dzieci, nie mamy warunków ani kasy. Do dooopy z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkrótce mama

Na dodatek praktycznie nie mam wyprawki. I teraz już pewnie nie wyjdę ze szpitala i nie kupię 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Głowa do góry,ułoży się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

To po rozkladalas nogi jak was nie stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noe

1. Dlaczego zdecydowałaś się na 3 dziecko nie mając warunków??

2. Dlaczego mając nawet 2 dzieci kupiliscie 2 pokojowe mieszkanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kasy przy 2 dzieci można mieć w bród. A wyprawkę mogłaś kupić na olxie za grosze. Popytaj w rodzinie.

Macie przynajmniej mieszkanie, nikt Was nie wyrzuci. A jak pojawi się 3, to kolejna kasa wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkrótce mama
9 minut temu, Gość Ujy napisał:

Trojaczki? 

Tak.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasd

http://fitnessexcercises.weebly.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ujy

Będzie super! Bardzo ciężko na pewno, ale zobaczysz za 2 lata już jak dzieciaki będą zgrane. Inne mamy pozazdroszczą ci spokoju, bo twoje maleństwa będą się sobą nawzajem zajmować 🙂 teraz szaleją hormony, więc jesteś przybita, ale zobaczysz, że wszystko się ułoży idealnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkrótce mama
18 minut temu, Gość Noe napisał:

1. Dlaczego zdecydowałaś się na 3 dziecko nie mając warunków??

2. Dlaczego mając nawet 2 dzieci kupiliscie 2 pokojowe mieszkanie??

Zdecydowałam sie na pierwsze dziecko, drugie i trzecie dostałam gratis 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skąd jesteś? Może mogłabym Ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkrótce mama

Wyprawki nie kupowałam bo nie wiem jaki rozmiar. Nie wiem kiedy dzieci się urodza.

Mieszkanie kupiliśmy 60mkw 2 pokoje bo planowaliśmy 1 dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkrótce mama

Z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zibi
3 minuty temu, Gość Wkrótce mama napisał:

Zdecydowałam sie na pierwsze dziecko, drugie i trzecie dostałam gratis 😭

ej no niezałamuj sie dziewczyno nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło jest duzo lest ludzi którzy ci pomogą w takiej sytłacji a 3 to Dar :) nie załamuj sie tylko głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkrótce mama

Tylko że my zawsze chcieliśmy jedno dziecko. Ogólnie dobrze zarabiamy, może nie miliony no ale wystarczyło na zakup fajnego mieszkania, wyszykowanie go. Kredyt raptem na 10 lat. Jakby było jedno dziecko to byśmy mieli jak pączki w maśle. A tak 3 wózki, 3 łóżeczka itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Będzie dobrze, zobaczysz. Wiadomo, że to 3 razy więcej wszystkiego, ale za jakiś czas będziesz się z tego śmiała. A jak dzieciaczki trochę podrosną, to same się sobą zajmą, jedynak może mieć czasem z tym kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkrótce mama

Nawet nie mamy pomysłu jak ogarnac pokój, jak rozmiescic łóżeczka. Niby nie jest mały bo 18 mkw, ale dla jednego jest ok, dla 3 już za mało.

Coś tam niby zaczęliśmy kupować, ale to tak bardziej na zaś bo  56 to pewnie będzie dużo za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zibi
7 minut temu, Gość Wkrótce mama napisał:

Tylko że my zawsze chcieliśmy jedno dziecko. Ogólnie dobrze zarabiamy, może nie miliony no ale wystarczyło na zakup fajnego mieszkania, wyszykowanie go. Kredyt raptem na 10 lat. Jakby było jedno dziecko to byśmy mieli jak pączki w maśle. A tak 3 wózki, 3 łóżeczka itd...

Wszystko przed wami i wszystko sie ułoży ze bedzie dobrze kazdy ci tu tego życzy są mamy z 5 raczkami i tez dały rade poprostu inaczej musisz sie nastawić do tego chętnie pogadam z Tobą ale z tąd musze uciekać odezwij sie na priv   obojetne20@poczta.fm       pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkrótce mama

A najgorsze jest to ze nie wrócę po roku do pracy, bo co zrobić z taką ilością dzieci???

Wyć mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej

ważne żeby dzieciaczki byly zdrowe.mysl pozytywnie a wszystko się  ułoży. dziewczyno ciesz się  wiesz ile ludzi marzy o dziecku i nie może mieć. a kasa to nie wszystko.miłość  tych szkrabow wynagrodzi ci wszystkie trudy.powodzenia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zibi
2 minuty temu, Gość hej napisał:

ważne żeby dzieciaczki byly zdrowe.mysl pozytywnie a wszystko się  ułoży. dziewczyno ciesz się  wiesz ile ludzi marzy o dziecku i nie może mieć. a kasa to nie wszystko.miłość  tych szkrabow wynagrodzi ci wszystkie trudy.powodzenia

 

zgadzam sie z Hej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka

Niech chlop ogarnia. Splodzic to latwo teraz trzeba sie zajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkrótce mama

Liczylismy ze po roku wrócę do pracy na pół etatu, ale w obecnej sytuacji... Ehhh.

Nie pociesza mnie że jak podrosna to zajmą się sobą, bo jak podrosna to dopiero będzie mega ciasno 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vnygbuggg

Wez nie jecz. Dbaj o siebie teraz, trojaczki zawsze rodza sie wczesniej i wazne, by przyszly na swiat w dobrym stanie. Bo czesto wczesniaki miewaja szereg problemow. Mieszkanie 60m to nie jest wcale takie male. Poszukaj wyprawki na olx, tam moze znajdziesz mniejsze rozmiary. W pokoju 18m spokojnie pomiescisz te lozeczka. Nie mysl teraz o pracy a o tych 3 serduszkach w swoim lonie. Ogarnij sie dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak podrosną to przy waszych dobrych zarobkach kupicie większe mieszkanie i bardziej z głową je wybierzecie. (60 m i dwa pokoje, nawet jak chcieliście mieć 1 dziecko to młodzi już nie chcą mieć sypialni w pokoju dziennym.Jak już się kupuje 60 m to z 3 pokojami).Skoro masz tam przestrzen to pomieścisz spokojnie 3 łóżeczka.Kasa też będzie bo dostaniesz na drugie i trzecie dziecko 500+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkrótce mama

Na razie nie wiem jaki rozmiar kupować. Wiem że rodzą się wcześniej. Lekarze mówią że jak będzie dobrze to się urodza po kilogramie każde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhczsv

Jaka kasa, proszę Cię ja na bliźniaki miesięcznie wydaje 1500zl. Pieluchy, mleko, ciuszki-nawet te tańsze z pepco czy używki i tak wychodzą sporo, a ona będzie to miała x 3. Autorko współczuję. Masakra. Mam znajomą co ma trohaczki. Ogarnia tylko dzięki pomocy rodziny. Samemu nie są rady

 O pracy to Ty zapomnij na 5-6 lat. Jak pójdą do przedszkola to ciągle któreś będzie chore. Nie będzie lepiej. Przesrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja tylko miałam kolezanke co urodziła blizniaki. Mieszkali z jej rodzicami, tzn jakis czas, ale i tak ona jak ja spotkałam kiedy jej dzieci miały rok, to mowiła, ze przez ten rok nigdy nie spała dłuzej niz 4 godziny na dzien. Współczuje, najgorsze dopiero przed toba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No i bedzieci musieli zaprzestac seksu po urodzeniu w  ogóle, albo sie wysterylizowac. Pomysl, co by było jak kolejna wpadka. Znajomy ma w ten sposób 5 dzieci, raz blizniaki, a za drugim razem wpadli, i mieli trojaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×