Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emigraaantka

Cóż to za nieudacznik zakłada te gowniane watki?

Polecane posty

Gość Emigraaantka

Juz od lat czytam kafe i na tym dziale zawsze jeden frustrat wylewa całe swoje nieszczęście. Z jednej strony to smutne, musiało mu naprawdę nie wyjść w życiu że tyle czasu się tutaj produkuje. Lub jest to ewidentnie osoba chora psychicznie zapewne nie pracująca co widac po ilosci i częstotliwości tych gorzkich żali. Szkoda tylko, ze zasmieca miejsce, gdzie normalni ludzie mogliby normalnie rozmawiać. Aż tak słabo w Uk poszło? Ze rozpamietujesz to calymi miesiącami, latami? To do specjalisty trzeba się udać, może wyleczy tluka z życiowej porażki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulu gulasz

Tak sobie tłumacz emigracyjny przegrywie. Boli cie ze ci nie wyszło w kraju. Wyp/ierdalaj obciagać swojemu pakistańskiemu panu w uk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeta

Kto sie ustawił w PL ten nie musi pracowac lub ma lajtową prace. A wy w uk tyrajcie i wysylajcie kase do PL. Dzieki temu z roku na rok moj kraj wyglada piekniej niz angielskie stodoły zwane flatami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Są jeszcze ludzie poza UK i poza Polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaRRR
1 godzinę temu, Gość Zeta napisał:

Kto sie ustawił w PL ten nie musi pracowac lub ma lajtową prace. A wy w uk tyrajcie i wysylajcie kase do PL. Dzieki temu z roku na rok moj kraj wyglada piekniej niz angielskie stodoły zwane flatami. 

zadnej kasy nie wysylalam I nie wysylam, jeszcze czego. laskawie wydam czasem kilka tysiecy zlotych w tydzien, jek juz jestem w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa
37 minut temu, Gość MartaRRR napisał:

zadnej kasy nie wysylalam I nie wysylam, jeszcze czego. laskawie wydam czasem kilka tysiecy zlotych w tydzien, jek juz jestem w Polsce...

Nie łaskawie tylko masz psi obowiazek tak robic. Polska cie wykarmiła i wykształciła a ty uciekłas na łatwizne do obcych i ciagniesz benefity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPP

Ja też nie mieszkam w PL.

Polska wykarmiła i wykształciła? Z moich podatków! A wykształcenie prywatne, więc nawet do innych dopłacałam. Cieszcie się, bo dzięki emigrantom, teraz w kolejce na NFZ będziecie czekać 3 a nie 5 lat 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×