Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shinelips

Pomóżcie, czy to krwawienie implantacyjne?

Polecane posty

Witam,

Zacznę od tego, że po zakonczeniu antykoncepcji mialam regularne cykle 28 dni. Przedostatnia miesiaczna miala miejsce 25.10. Stosunek odbyl sie 2 razy 2.11 i 9.11 (myśle ze w moje dni plodne). Stosunek odbyl sie w prezerwatywach ktore po zakonczeniu nie byly uszkodzone a wytryski mialy miejsce poza pochwa.

Ostatnia "miesiaczka" miala miejsce 17.11 czyli w 24 dniu cyklu (za wczesnie). Byłam wtedy zadowolona bo mialam pewnosc ze nie moge byc w ciazy. Miesiaczka trwala 5 dni, z poczatku miala brunatne zabarwienie ale z czasem byla ciemno rozowa oraz pojawialy sie skrzepy i lekkie bole brzucha. Teraz czekam na kolejna miesiaczke, spoznia sie 2 dni (biorac pod uwage cykl 28 dni). Tydzien/2 tygodnie temu mialam podwyzszona temperature, bylo mi goraco i bolaly mnie piersi (najbardziej sutki).

Moje pytanie czy to 17.11 moglo byc krwawienie implantacyjne i jestem w ciazy? Boje sie zrobic test ciazowy ale bede musiala gdy miesiaczka nie pojawi sie do tygodnia.

Dajcie znac prosze czy ta miesiaczka 17.11 moze byc krwawieniem implantacyjnym bo czytajac w internecie opis krwawienia implantacyjnego polowa sie zgadza a polowa nie. Krwawienie implantacyjne pojawia sie 7-12 dni po zaplodnieniu (moja "miesiaczka" pojawila sie 16/9 dni po zaplodnieniu, patrzac czy zaplodnienie mialo miejsce 2.11 czy 9.11) ale reszta wskazuje na zwykla miesiaczke (brunatne/ciemno rozowe zabarwienie, bole brzucha, skrzepy, dlugosc trwania 5dni gdzie plamienie implantacyjne trwa PODOBNO max 3 dni i nie jest obfite i jest bez skrzepow).

Błagam pomozcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak powinno wygladac krwawienie implantacyjne? moja rzekoma miesiaczka trwala 5 dni, poczatkowo brunatna a pozniej czerwona + bole podbrzusza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina88

Stosunek w prezerwatywie z końcem poza tobą- to nie może skończyć się ciążą. Jeśli jednak nie stosujesz innej antykoncepcji tylko tę mechaniczną to warto byś znała swój cykl. Pamiętaj, że hormony bardzo rozregulowują cykle i dojście do równowagi po ich przyjmowaniu może zająć nawet do 3-4 miesięcy czyli cykli . Ja bym ci poleciła kontrolę dni płodnych za pomocą bardziej nowoczesnych urządzeń, a nie tak "na oko" z wyliczeń kalendarzykowych. Ja stosuje komputer cyklu myway i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie jest inwazyjny, nie wymaga specjalnego przygotowania, ani dodatkowych akcesoriów. To co w nim najlepsze, to fakt, że wyniki owulacji są zbierane z jednego cyklu. Ja swój komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc- tam w ich sklepie jest najtaniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×