Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noname

Dlaczego ona mi się tak przygląda?

Polecane posty

Gość noname

Chodzi o koleżankę dziewczyny która mi się podoba. Dziwnie się patrzy jakbym tamtej coś zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VfB

Jak się ma coś na sumieniu, to wszyscy dziwnie patrzą;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pewnie coś zrobiłeś. A ta dziwczyna która Ci się podoba nie była smutna ostatnio? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noname
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Pewnie coś zrobiłeś. A ta dziwczyna która Ci się podoba nie była smutna ostatnio? 

Ciągle jest smutna ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blb

jakas leniwa mimoza, dla ktorej "flirt" to patrzenie na kogos. szuka wzrokiem frajera ktoremu kaze wokol siebie skakac i sobie uslugiwac. olej sprawe, jakby zalezalo to by robila cos wiecej niz tylko gapila sie jak ciele na malowane wrota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VfB
1 minutę temu, Gość noname napisał:

Ciągle jest smutna ostatnio

To może zapytaj dlaczego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VfB
1 minutę temu, Gość blb napisał:

jakas leniwa mimoza, dla ktorej "flirt" to patrzenie na kogos. szuka wzrokiem frajera ktoremu kaze wokol siebie skakac i sobie uslugiwac. olej sprawe, jakby zalezalo to by robila cos wiecej niz tylko gapila sie jak ciele na malowane wrota.

Gdzie ty tak koło niej skakałeś co? 

Weź się ogarnij może i zacznij dostrzegać coś więcej niż czubek własnego nosa... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noname
6 minut temu, Gość blb napisał:

jakas leniwa mimoza, dla ktorej "flirt" to patrzenie na kogos. szuka wzrokiem frajera ktoremu kaze wokol siebie skakac i sobie uslugiwac. olej sprawe, jakby zalezalo to by robila cos wiecej niz tylko gapila sie jak ciele na malowane wrota.

Do tego się obraża jakbym miał jej czytać w myślach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blb
1 minutę temu, Gość VfB napisał:

Gdzie ty tak koło niej skakałeś co? 

Weź się ogarnij może i zacznij dostrzegać coś więcej niż czubek własnego nosa... 

nie zaczynaj ponownie, bo znowu bedziesz sie swiecie wypierac pozniej wlasnych slow. i to jeszcze zwraca mi uwage ktos kto POSLUGUJE SIE STEREOTYPOWYM MYSLENIEM, widzac dokladnie to samo.

poraz kolejny udowadniasz swoja hipokryzje, pograzasz sie tylko, te twoje podwojne standarty nawet juz nie smiesza. 

nie wyskakuj z urazona duma, bo odesle do tematu w ktorym juz raz sobie w kolano strzelasz i utrwali ci sie niemile wspomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VfB
7 minut temu, Gość blb napisał:

nie zaczynaj ponownie, bo znowu bedziesz sie swiecie wypierac pozniej wlasnych slow. i to jeszcze zwraca mi uwage ktos kto POSLUGUJE SIE STEREOTYPOWYM MYSLENIEM, widzac dokladnie to samo.

poraz kolejny udowadniasz swoja hipokryzje, pograzasz sie tylko, te twoje podwojne standarty nawet juz nie smiesza. 

nie wyskakuj z urazona duma, bo odesle do tematu w ktorym juz raz sobie w kolano strzelasz i utrwali ci sie niemile wspomnienie.

Z kimś mnie mylisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blb

https://f.kafeteria.pl/temat-7389748-czy-on-czeka-na-wyjasnienie/?page=2

jedz wiecej ryb, masz baaardzo kiepska pamiec. albo dosc typowa dla osob zaburzonych selektywna pamiec z ciagotami do kreowania wlasnej wersji rzeczywistosci. nie bede nawet dokladnie wnikal, pozostaje potworzyc po raz kolejny:

- madrej glowie dosc po slowie. skoro potrzebujesz powtorzen wielokrotnych, to sprobuj sie zorientowac jak to o tobie swiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noname

Mi chodzi o ta koleżanke co się tak gapi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reckon

gapi się bo ma oczy. jakby chciała zagadać to by się odezwała. nie doszukuj się drugiego dna bo go nie ma, olej sprawę i żyj własnym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VfB
4 minuty temu, Gość reckon napisał:

gapi się bo ma oczy. jakby chciała zagadać to by się odezwała. nie doszukuj się drugiego dna bo go nie ma, olej sprawę i żyj własnym życiem.

Ale rady... Nie powiem już nawed skąd... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blb
18 minut temu, Gość VfB napisał:

Ale rady... Nie powiem już nawed skąd... 

i kto to mowi... jedyna rada jakas potrafisz dac to "oglada sie za innymi" i tym podobne nienawistne, uprzedzone brednie. skoncz sie udzielac z ta swoja hipokryzja, skoro nie masz NIC do napisania procz personalnych na kogos atakow i zwyklych pomowien. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noname

Wydaje mi się że ta koleżanka coś wie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×