Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezsil

Życzę jej aby poronilam

Polecane posty

Poronilam dwa razy, moja koleżanka zaszła w ciaze w tym samym czasie co ja. Ciągle mam myśli że fajnie by było gdyby poronila. Nie chce tak myśleć Ale to silniejsze ode mnie :( jak sobie poradzić z tym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyty

Strasznie Ci współczuję i nie potępiam za to,  że tak myślisz. To odruch bezwarunkowy. Bo przecież naprawdę tego nie chcesz. Ale nie mam rady na to żebyś przestała tak myśleć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opo

Wystarczy to: czasami myśli/życzenia wracają. To raz. A dwa - gdyby się tak stało i by poroniła, to czy dobrze byś się czuła myśląc, że może się to tego przyczyniłaś? Myślę, że nie. Więc rób coś ze swoim nastawieniem dla siebie. Masz problem - unikaj jej.

Jakby cię potrąciło auto, to też byś koleżance życzyła, żeby ją też potrąciło? Panujcie nad swoimi myślami. Pracujcie nad sobą. Przykro mi, że cię to spotkało, ale to w żaden sposób nie usprawiedliwia życzenia nieszczęścia drugiej osobie, która przecież cię w żaden sposób nie skrzywdziła.

Na pocieszenie, z każdym poronieniem spada prawdopodobieństwo kolejnego podobno. Chodzi o te do 3 mc ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×