Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Odezwałam się pierwsza do faceta a teraz nie wiem co dalej

Polecane posty

Gość Nudziara, ot co.

Wykonalas pierwszy krok, fajnie, a pozniej zalalas nuda. Nie wyobrazam sobie by,facet zrobil pierwszy krok, ja mu pisze tylko milego dnia na drugi dzien, a on mi odpisuje dziekuje i wzajemnie i co ja czy on mamy to ciagnac...rany jaka porazka, odezwalas sie pierwsza a potem bez zadnego polotu, "dziekuje, wzajemnie". Bo niby co mu mialas odpisac na, szybko, a kurna cos co podtrzyma rozmowe. Na odwal to chociaz. "Dzieki, ja Tobie tez milego zycze, mam nadzieje, ze sie wyspales tej nocy, hej!" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzz

napisze, poczekaj. tylko wymysl coś ciekawszego niż wzajemnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

dokładnie to wzajemnie to troszkę takie chłodne zakończenie, zbycie. Trzeba było zapytać jakie ma plany, czy kupił prezenty, czy zmarzł no cokolwiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Polajkowal mi post. Wkurzylam się i myślę sobie nie odezwie się tylko bawi się w lajki. Wiem wiem..nie powinnam ale napisałam znowu ja. Myślę albo w te albo w te. I jestem w szoku.. pisaliśmy. ..i  zaprosił mnie do kina a także pytał o sylwestra i może się zobaczymy ;D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska

co to za brednie ze facet powinien pierwszy pisac XD dajcie spokoj, dlaczego nie probowac? do 3 raz sztuka, jak nie idzie olac, przeciez nie ma NIC do stracenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Dobrze że dziś napisałam. Nie sądziłam że on tak pociągnie rozmowę i zaproponuje spotkanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Normalnie potrzebował trochę ośmielenia i poszło. Nie warto robić z siebie pseudokrólewny i się obrażać, bo można wiele stracić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Zainteresowana kobieta też pisze na początku bardzo często. 

Oo już sfrustrowany prawik się uaktywnil :D jak w prawie każdym temacie. Twoje bzdury nijak się maja do rzeczywistości, takie zdanie maja tylko inne prawniczki, a was jest mniejszośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Kasia napisał:

Dobrze że dziś napisałam. Nie sądziłam że on tak pociągnie rozmowę i zaproponuje spotkanie 

To że zaproponował spotkanie jeszcze nie znaczy że uważa Cie za potencjalna przyszła partnerkę, mógł , pociągnąć temat" gdy zobaczył jak Ci się podoba (że drugi raz piszesz jako pierwsza), uznać Cie za prawdopodobny,,latwy łup" i chce Cie teraz zbajerowac na seks, liczy że szybko mu się to uda... Poobserwuj go   lepiej już nie podejmuj inicjatywy tylko zobacz czy będzie pierwszy pisał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bon bon

Skoro już część oficjalna za wami powinnaś zaproponować aperitif tudzież przystawkę. Na tym etapie wystarczy lodzik bez połyku zdecydowanie. Tak wygląda "co dalej" w menju jak to mowio amerykance faceta. Nie macie wspólnych tematów jak sądzę bo gdy one są i człowiek czuje się swobodnie w czyimś towarzystwie to gadka się toczy automatycznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Widzicie Drogie Kobiety czasem warto schować honor do kieszeni. Odezwałam się pierwsza a teraz on to robi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwdwde

To dobrze, ale jednak uważaj z rzucaniej sie mu w ramiona od razu bo to moze go sploszyc. Znam ten schemat z wielu podobnych historii, ale Twoj wybor czy posluchasz mnie czy siebie 😉 

W kazdym razie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliataknaimie mam

Kasia- nie chce być pesymistką, ale zobaczymy na jak długo, napisz po miesiacu jak sie sprawy rozwinely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliataknaimie mam

Kasia- nie chce być pesymistką, ale zobaczymy na jak długo, napisz po miesiacu jak sie sprawy rozwinely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 20.12.2018 o 17:42, Gość dwdwdwde napisał:

To dobrze, ale jednak uważaj z rzucaniej sie mu w ramiona od razu bo to moze go sploszyc. Znam ten schemat z wielu podobnych historii, ale Twoj wybor czy posluchasz mnie czy siebie 😉 

W kazdym razie powodzenia

Brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 18.12.2018 o 02:00, Gość Gość napisał:

Oo już sfrustrowany prawik się uaktywnil 😄 jak w prawie każdym temacie. Twoje bzdury nijak się maja do rzeczywistości, takie zdanie maja tylko inne prawniczki, a was jest mniejszośc.

Znowu ta tępa królewna z drewna wypisuje swoje "mundrości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Miałam dać znać po miesiącu co dalej.. A więc jesteśmy razem:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×