Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wwwwww

Kto korzysta z grouponu

Polecane posty

Gość Wwwwww

Co sądzicie ? Czy wykonywane usługi są wykonywane tak samo rzetelnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zależy co bierzesz i gdzie. Nie ma reguły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xera

Jak wszędzie - zależy, jak trafisz... Ja korzystałam kilkanaście razy i nie narzekam. 

2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Zależy co bierzesz i gdzie. Nie ma reguły. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika

Czytam opinie o danym miejscu, często klienci wypowiadają się że były problemy jeśli przyznali że są "z gruponu"- raptem kosmetyczka nie miała terminów, albo dostawali gorsze niż zazwyczaj dania w znanej im restauracji. Kilka razy kupowałam grupon do kawiarni do której czasem zachodziny (żadnej różnicy w usługach), kilka razy na bilety/wstęp do różnego typu atrakcji (tutaj rzecz jasna różnicy już nie mogło być). Przy ofertach sklepów sprawdzam,  i przeważnie takie same czy porównywalne towary można kupić taniej. W sumie na może 20 gruponów nacięłam się raz, kupując zniżkę w klinice dentystycznej, policzyli maksymalne ceny ze swoich widełek, chociaż poszło szybko, bezproblemowo i nie miało to uzasadnienia, dodatkowo rozgrzebali leczenie innego zęba i potem mogłam albo kończyć u nich, dalej słono dopłacając,  albo szukać innego dentysty który by się tego podjął (nie znalazłam). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Trzeba sprawdzac opinie i tyle. 

Korzystam dosc czesto, glownie manicure, pedicure, restauracje. Rodzice wyjazdy, restauracje i bilety np do kina. 

Raz tylko bylam niezadowolona z pedicure bo byl malo dokladny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×