Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kok

Boje się iść do pracy

Polecane posty

Gość Kok

Mam 25 lat i przeraża mnie dorosłe zycie i pójście do pracy. Czuje się jak nieogarnięty życiowo debil, który nic nie potrafi. Za pół roku koncze całkowicie studia. Niestety koncze kierunek po ktorym zbytnio nie ma pracy, a takiej w której placa więcej niż najniższa krajowa ze świecą szukac. Podejmowałam się już wcześniej kilku prac, ale były one dorywcze wiec nie odczuwałam żadnej presji. Przez ostatnie pół roku pracowałam i była to moja pierwsza dłuższa i poważniejsza praca w której chciałam popracować do skończenia studiow. Niestety dostałam wypowiedzenie od szefowej ze słowami ze ten rodzaj pracy nie jest dla mnie. Zrobiło mi się zwyczajnie przykro i mnie to zdołowało tym bardziej ze wielu obowiązków nie miałam. Po tej sytuacji zaczęłam się stresować, ze w żadnej pracy się nie sprawdzę i nie odnajdę ani nie będę potrafiła się dogadac ze współpracownikami. Staram się być miła, pomagać, ale najlepiej dogaduje się z facetami, dziewczyny z reguły za mna nie przepadają. Nie potrafię się wziąć w garść. Zwyczajnie boje się zaczynać czegoś nowego, bo zwyczajnie czuje, ze sobie nie poradzę. Czuje się jak dziecko we mgle. Mam wrazenie ze wszystkim na około przychodzi wszystko łatwiej, a ja wyląduje pod mostem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij się kobieto... daleko tak nie zajdziesz, no chyba ze chcesz zostać sama albo na garnuszku męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×